Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), nejmocnější vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský centurion Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem (Dan Stevens), ale i zdejší noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přátelství. Aby zachránili kouzlo a tím i sebe, musí čelit mnohým nebezpečenstvím a porazit silného protivníka. (Cinemart)

Harapes

Třetí díl a dále na stejné vlně předchozích dílů.Čeká nás dobrodružství,trochu legrace a ponaučení.Nic víc ale i tak strávená hodinka a půl slušné zábavy. ()

Norino12

Noc v múzeu som mal naozaj rád, bol to jeden z filmov, ktoré zaujali konceptom aj zábavou či hereckým obsadením. Tretie pokračovanie a pravdepodobne už aj ukončenie trilógie nesklamalo. Známe herecké tváre, slušná zábava a pocta dvom už zosnulým hercom. Rooney a Williams si svoju rolu zahrali aj tu a ukončili tak púť na tomto svete. Ben bol pašák ako vždy ale najlepšia bola proste opička a benova dvojička. Super! Určite netreba čakať priveľa a budete spokojný. ()

Lefty86

Je to taková blbost až je to směšný, u některých scén jsem se opravdu od srdce zasmál, Stiller jako pračlověk byl nejlepší. 60% ()

vander19

Zrejme posledný počin strážcu Larryho v múzeu. Od dvojky sa toho dosť zmenilo. Autori viac menej stavili na osvedčený vzor z prvého dielu a našťastie sa uvedomili po dementnej druhej časti. Síce New York zameníme za Londýn, ale má to šmrc. Po dlhšom čase som sa znovu v pohode na komédií nasmial a bavila ma. Bolo to možno silným okamihom pozrieť si jednoduchý film. Presne toto som potreboval a je dosť možné, že preto je moje hodnotenie tak vysoké. Výborne pobavili londýnske exponáty, ktoré oproti tím vo Washingtone(druhý diel) mali svoju dušu. Hugh Jackman a Alice Eve boli už len pestrým oživením filmu, ale bolo to fakt zábavné. ()

kill-tec

Co dodat?! Třetí závěrečný díl si se svými bratříčky v ničem nezadává. Příběh je velmi jednoduchý a hloupý, stejnak tak humor, který mě vůbec nebavil. Pár vtípků možná na úsměv bylo, ale na celovečerní stopáž rozhodně nestačily. Občas mě některé oživlé kreatury bavily, ale nic jiného. Odfláklé ve všech směrech. ()

Prochy38

No, už to ztratilo veškeré kouzlo. První dva díly bych směřoval na mladší publikum a podle toho to taky bylo milé a příjemné. Zde se už pro mě naprosto nepochopitelně tlačí na pilu. Škoda. Málo vtipné, málo originální. Pár kousků povedených, ale už prosím ne.... Pro mě už začíná být sázka na jistotu, že kde hraje R. Wilson, zásadně nebrat! ()

Paldiny

Že je Noc v múzeu nevtipná, trápna a hlúpa presvedčili už predchodcovia a v prípade trojky tomu nie je inak, lenže... Postavičky konečne vytiahnú päty z Amerického kontinentu a vydajú sa naprieč Londýnom, kde to predsa len viac žije. Záverečný diel trilógie má najmä to, čo postrádala hlavne pekelná dvojka a to dobrodružného ducha. Navyše je tam asi zo päť trápnych okamihov, čo je dobrá desatina predchodcu. Tvorcovia prestali tlačiť na pílu a vyplatilo sa. Konečne som nemusel každých 5 minút kontrolovať čas, bojovať so sebazaprením film vôbec dopozerať a ľutovať hercov v (ne)vtipných pózach. Pre mňa tak veľké zadosťučinenie, že je tretia Noc "iba" neškodnou popkornovkou s minimom iritujúcich pasáží, ktorá prekvapujúco povie aj čo do príbehu (dozvieme sa niečo o zrode zlatej dosky). A síce romantické poblúznenie Polnišovej a Cigáňa z paneláku v závere pobavilo, mohlo byť finálové lúčenie o polovicu kratšie. I tak zaslúžené dve hviezdy pre film a jednu z najzbytočnejších trilógii vôbec. ()

H4ku11

Dúfam, že je to už koniec série, pretože sa tvorcom nepodarilo nadviazať na čaro a príbeh jednotky. Účasť Hugha Jackmana a Bena Kingsleyho ma potešila aj na tých pár minút, čo sa tam vyskytovali. ()

filipvrbik

Je to sice trojka, ale docela dobrý- hlavně to ,že se děj odehrává v Londýně. Sice to není k popukání, ale nuda to rozhodně není...70% ()

suzanne1997

Dala bych i vyšší hdnocení, ale to by nesměl být konec takový, jaký byl. Tady se prostě, alespoň podle mě, nepovedl. Jinak hodnotím nejvíc kladně, jak můžu. Vtip byl tady na každém kroku, ani pořádně nevím, co napsat. Nejjednodušší asi bude, když se na film podíváte sami a zhodnotíte ho. Nic jiného v tuto chvíli poradit nemůžu. ()

IvcaSammet

Když jsem zjistila, že konečně oznámili natáčení Noci v muzeu 3, skoro jsem se radostí rozbrečela. No a když konečně oznámili datum premiéry, udělala jsem si v kalendáři obrovský vykřičník a pak už jen odpočítávala dny jako malé dítě do Vánoc. Když vyšly trailery, sledovala jsem je každý večer místo večerníčku a velmi brzo jsem je uměla zpaměti. Musím se přiznat, že snad na žádný film jsem se nikdy netěšila tak jako na Noc v muzeu 3 ... Čím častějc jsem ale trailery sledovala, tím víc se mě do hlavy zavrtávala myšlenka, že to přece jenom nemusí být ona nejlepší Noc ... A dnes, v nejočekávanější den tohoto roku, jsem se KONEČNĚ dočkala. Oči mi svítily jako dítěti, které vidí poprvé v životě Vánoční stromeček ... Nakonec ale ono neuvěřitelné nadšení opadlo ... Začátek byl až moc zdlouhavý, řešily se věci, které by mohly úplně s klidem chybět a taky se tam objevilo pár až nechutně přemrštěných scén ... Když se ale naši hrdinové konečně dostali do Londýna, moje nadšení z filmu se vrátilo! Tak skvěle jsem se nezasmála už dlouho, a to vůbec nemluvím o tom, že jsem nikdy v životě nedostala v kině takový záchvat smíchu, který nešel vůbec zastavit! Ke konci jsem si i slzičku utřela a neuvěřitelně spokojeně odešla z kina. Ano, začátek byl hodně slabý, ale ten zbytek to dokázal naprosto dokonale nahradit ... I když teda tu závěrečnou scénu bych trošičku "zhappyendovala", protože tato trilogie by si to určitě zasloužila! ()

Pawlisman

Nemohu si pomoc, ale film jsem viděl od jedné třetiny a samozřejmě kromě několika blbých fórů, jsem se několikrát skvěle pobavil, což se se mnohých a mnohých i lépe hodnocených komedií říci nedá. Ano, vitpy jsou připravované a často dopředu čitelné, avšak stejně na mě vyloudili úsměv. Trojkový průměrný film se spoustou originálních a inovativních nápadů, který má špetku něco navíc a bavil mě a proti zdejším kritikům dávám o ten jeden bod navíc. 7/10 ()

warrenur

Dost neoriginalne tretie pokracovanie ma nebavilo. Tych riedkych par vtipov alebo ksichtikov to nezachrani. Skoda. Slabe dvojhviezdie. ()

Matli

Trojka jede v podobných kolejích jako dvojka, žádnej zázrak to není, občas se člověk pousměje a tím to končí. Alespoň Ben Kingsley to obohatil svojí přítomností. 49% ()

johnymdoe

Každý díl stejná kvalita! Nasledováno během 24 hodin. V každém dílu skvělí herci..k jednomu se vrátím. Všechny díly podobný humor. Hromada opakujících se očekávaných vtipných scén, ale i nových perfektně vymyšlených. Škoda jen toho, že jsem celou dobu myslel na Robina Williamse (třetí tíl během 8 let) a zároveň jeho prakticky poslední film, protože v tom roce umřel..tak strašně předčasně. Když se ke konci filmu loučil, tak jsem skoro brečel. Rozesmívej tam nahoře všechny. 75% ()

zdeny99

Trojka Noci v muzeu je založena na prvotřídních tricích. Ty renesanční sochy a především triceratops bojující s Lancelotem a Pompeje, to je něco úžasného na pohled. Stejně jako ten krátký přelet nejkrásnějších památek Londýna. To je vše v první půlce, která byla skvělá. Jenže ve druhé polovině filmu to již vázlo a vynikl v ní jen Hugh Jackman v cameo roli na jevišti, když hrál krále Artuše. [8534. hodnocení, 244. komentář, 56%] ()

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (více)