Už je to pár let, co Veronica Marsová hodila svou mladickou kariéru soukromého očka za hlavu. Teď se po čase vrací do rodného města, kde ji kromě třídního srazu čeká i bývalá láska Logan. Ten je zapleten do záhadné vraždy a potřebuje pomoc... V předvečer promoce na právnické fakultě se Veronica Marsová (Kristen Bellová) rozhodla pověsit svůj život amatérského detektiva na hřebík. Zatímco hledá práci u prestižních právnických společností, obrátí se na ni její bývalý přítel Logan (Jason Dohring) s žádostí o pomoc – je totiž obviněn z vraždy. Veronica odjíždí do rodného města, aby Loganovi zajistila pořádného obhájce. Kolem jeho případu se však děje něco, co jí nedá spát. V příběhu natočeném na motivy slavného amerického seriálu z roku 2004 se Veronica rozhodne vypátrat pravdu. (HBO Europe)

Yalka

Předesílám, že jsem velký fanda seriálu a jeden z přispěvatelů na Kickstarteru. I když jsem v podstatě dostala, co jsem chtěla, byla jsem po prvním zhlédnutí docela zklamaná z klišovité hlavní dějové linky ("Veroničina volba" podaná velmi provařeným způsobem, ne moc promyšlená detektivní zápletka). To je asi nejslabší článek tohoto projektu. Jinak ovšem vše šlape skvěle a další zhlédnutí mi dojem hodně vylepšilo. Detaily ve scénáři jsou vypiplané, herci si to návrat do Neptunu evidentně užívají, dočkáme se spousty popkulturních narážek jako vždy a samozřejmě i neustálého odkazování na původní seriál (na pár sekund se mihne i např. advokát Cliff McCormack, ředitel Van Clemmons nebo všeuměl Corny, nádhernou scénu má Leo, do scénáře se vešel i odkaz na kampaň na Kickstarteru a na nikdy nerealizovanou 4. řadu, ke které existuje asi 10minutová ochutnávka dostupná na YouTube). Pro fanoušky povinnost. Zajímavé komentáře: Cedr, hellstruck, Tom Riddle. ()

veloxus

Z filmů navazujících na seriál mám obvykle tak trochu strach. Seriál jsem vždycky zkouknul, když zrovna běžel v televizi. Nikdy jsem se nenudil a ve srovnání s ostatními teen seriály u mě VM vycházela vždy jako originální a překvapivě promyšlená záležitost. Začátek je sice silně oťukávací, ale kdo vydrží, nelituje. Kristen Bell jede, má šťávu a její humor mě prostě dostává. Verče naštěstí nepodrývá půdu ani scénář. Sám se považuju za vysoce náročnýho diváka, avšak autoři "pouhapouhé Veronicy Mars" u mě dokázali udržet napětí a zajistit si moji věčnou pozornost. Nejde sice o bůhvíjak komplikovanou zápletku, ale, a to patřilo i ke charakteristickým vlastnostem seriálu, všechno tu působí tak nějak příjemně. Nejspíš by se mnou hlasitě nesouhlasily postavy, jimž se někdo snaží zkrátit životní cyklus, jenže to už je jenom jejich problém. Verunčino jméno sice nebude v kinematografické historii ověnčeno přívlastky jako "geniální", "šokující", "nadčasová" nebo "sofistikovaná", rozhodně však jde o výbornej a zábavnej film bez větších chyb. Mohl bych tu sice prskat o zbytečnosti a kýčovitosti romantických pasáží, jenže každej to rád jinak, že jo? ()

jezku

Před lety pro mě konec posledního dílu seriálu znamenal div ne trauma, protože jsem nějak nepochopila, že to je konec, hledala pokračování - a ono nebylo. Tenhle film to vlastně poměrně hezky a smysluplně uzavírá, což musím ocenit. Ze začátku jsem trochu znervózněla, přišlo mi to takové nijaké, ale to nejspíš hlavně proto, že jsem u tohohle seriálu naprosto zbožňovala český dabing, a tak mi chvíli trvalo, než jsem si zvykla na originál. Ale jinak bylo všechno tak, jak má, krátké připomenutí, postupně se to rozjelo a za mě tedy podtrženo sečteno: super a spokojenost, s nostalgií jsem koukla na něco jako další epizodu. Smysl to má ale pravděpodobně jen pro toho, kdo znal seriál, takže se pak může radovat, jak se postupně objevují známé postavy a jak film navazuje na předchozí děj, i když mezitím uplynulo dost let. Jinak jako samostatný film docela průměr, nic moc složitého, skandálního nebo technicky výjimečného, taková rutinní práce. ()

štěpule

Jo, tak to je jeden z nejlepších seriálových závěrů, co jsem za posledních pár let viděla. Žádné nudné setkání třídy po deseti letech, film si uchovat temnotu a záhadnost seriálu. Po jeho skončení jsem si říkala "a to je jako všechno?". Super, ale hodnotím jako věrná seriálová fanynka, tak mě berte s rezervou. ()

NeverEver

Ppuvodni serial jsem neznala, takze pro me nebylo s cim srovnavat. A ja byla velmi mile prekvapena. Sympaticka hlavni hrdinka, svizny dej, dobra zapletka, opravdu "realisticke" vysetrovani a par vtipu k tomu. Ja byla spokojena. A i kdyz na nekoho muze film pusobit az moc normalne (v porovnani s letajicimi akcnimi hrdinkami soucastnosti), me to naopak zaujalo a film jsem shltla na jeden zatah:-). 3***a jeste velke +. ()

RoyBatty444

Pozerateľné hlavná postava celkom sympatická, pohotová dievčina z ľudu no skoro ale spracovanie na hranici seriálu a tak isto aj herecké a výrobné osadenstvo. ()

fabregas1

Seriál jsem neviděl a proto? A proto? Jde o detektivku, která sice nepostrádá řadu věcí, které ve správné detektivce mají být, ale jakožto nového diváka mě snímek příliš neoslnil, musím sáhnout pouze pro dvě hvězdy a nepřemýšlet nad tím, že bych se chtěl dívat na Beverly Hills 90210 s verčou z Marsu, která by tam mohla řešit mezilidské vztahy barbín a kentů. ()

Mark1983

No - je to docela koukatelné,takže minimálně tři hvězdy si Veronica Marsová zaslouží,alespoň dle mého názoru. Jedná se o oddechovou kriminálku s občas vtipnými dialogy. ()

bohyyy

Čisté nostalgické zlato a všechno, co si jen fanoušek mohl přát. Bez znalosti seriálu vám to ale asi moc neřekne, takže to radši ani nezkoušejte. Už jenom proto, že dějově je to kvůli stopáži vlastně dvoudílná epizoda s jednou z těch jednodušších zápletek, které v seriálu byly. ________ Opravdu jsem se bál, že tohle setkání nebude ono a že po dlouhé době se přece jenom možná už ztratilo prvotní kouzlo a vůbec Veronica nebude taková jakou jsem si ji pamatoval, ale bylo přesně tak, jak řekl Logan "Look at us, falling right back into our old rhythms." Veronica se možná snažila změnit a za ta léta nechat Neptun za sebou, ale ten ji nakonec svou silou přitáhl a ukázalo se že je v jádru úplně stejná: pořád vynalézavá a proklatě zvědavá drobná blondýnka s prořízlou pusou a jednou obsesí, která je se jí zaryla tak hluboko pod kůží, že už nepustí. 85% ()

Pythonator

Jedna hvězda navíc za Jamese Franca a půvab Kristen Bell. Seriál neznám a ani mě nezajímá, ale film není špatná kriminálka. Stojí ovšem pouze na herectví Kristen Bell a koho nebaví se dívat na její obličej, asi ho nebude bavit ani takový film. Celé to působí jako taková delší epizoda nějakého seriálu a je mi jasné, že ten "její" seriál bude asi to samé co film. ()

The M

Asi neviem byť úplne objektívny, pretože Veronicu jednoducho milujem, ale mňa to naozaj bavilo! A verím, že Veronica sa ešte vráti, či už v ďalšom filme, alebo možno aj v seriáli (ak by niekto zistil, že toto malo úspech)... ()

len.tilka

Seriál samozřejmě znám, sledovala sem, ale ne nějak přehnaně. Možná i proto mi to přišlo strašně normální a obyčejný. Ze začátku se to táhne jako žvejka, jako klubko informací, že kterýho pořád něco vytahujete a furt ne a ne rozmotat. Zhruba tak po půlce se to převrátí a děj konečně dostane ten správnej spád. I když to sou opět ňáký snobský mordy, tak ač už zrovna nehořítě touhou sledovat dál, musíte prostě zjistit, kdo to udělal. Prostě taková obyč detektivka s občasnou dávkou VeronicaMarsovského humoru. "YOUR BOOBS LOOK BIGGER" - "SO DO YOURS." A dost mile mě překvapil pro film nedůležitý fakt, že ač Usa neustále všude cpe svoje Jablíčka, Verča si prostě jede na Samsungu..)) ()

Loverofmovie

Když už seriál byl úžasný, proč ne film? Čekala jsem dlouho, ale stálo to za to!!! Někteří lidi, kteří ani neviděli seriál a soudí tenhle film, jsou pro mě nepochopitelní. Hlavní postava Veronica Marsová neztratila ani po filmových deseti letech smysl pro svůj prohnaný humor, Logan je pořád stejný a narozdíl od Pize není nudný. Wallace jako učitel je úplně bezkonkureční a Mac u Kaneů, WOW! Kdo by to čekal? Keith Mars je ten nejlepší filmový táta na světě. A co vás ani trochu nepřekvapí, když do děje malinko zasáhne Celeste Kaneová. Božínku, jen mě trošku štve, že tam nebylo trochu víc původních postav a proto to řešili jejich smrtí? Konec je úžasný a proč? Když si jsou prostě souzeni (Lagan a Veronica), nerozdělí je ani devět let, tak co pro ně znamenají necelé čtyři měsíce? Zato dávám čtyři hvězdičky, ale kdybych chtěla ,dám i pět, ale pravda je jiná. PS: Kdo neviděl seriál, koukně te se, protože to stojí za to :) ()

majo2060

Hovorte si čo chcete :) Veronica je Veronica :) ani po rokoch nestratila nič zo svojho šarmu a šmrncu ktorý mala :) je radosť sledovať túto stretávku starých známych a nie len logan, veronica keith :) zo začiatku som bol trocha sklamaný ze nepočujem úvodnú piesen zo seriálu ale potom sa tam v malej dávke objavila a na konci to odpálili :) proste Veronica so všetkým ako má byť :) a popravde prial by som aj pokračovanie... ()

sweetieM

Na tento film som čakala, ako jedna z mnohých fanúšičiek seriálu,dlho no nebola som, pravdu povedať, ohúrená niečím extra. Film obsahuje presne to čo verný divák potrebuje, a to je záver...uzavretý koniec. Ukazuje sa tu aký to všetko naberalo smer a aj tak ju jej zvislosť priviazala na domácu lavičku. Herecké výkony su pravdaže skvelé čo musím podotknúť, len sa zahrávam s otázkou či by si naozaj pustilo americké letectvo takého troublemakera, akým je Logan Echolls, pod strechu. ()

danny79

Tohle je velmi slusne napsane a atraktivne zfilmovane. Dialogy jsou zive, chytre, vtipne. Ve filmu se stale neco deje, takze hrave udrzuje divakovu pozornost, cemuz napomaha i postava hlavni hrdinky - "Veronica je pekne, vtipna, odvazna, drza .." Jako kriminalka to je docela povedene, postupne ziskavani faktu, priblizovani se k pachateli, slepe ulicky. Libilo se. ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací