Už je to pár let, co Veronica Marsová hodila svou mladickou kariéru soukromého očka za hlavu. Teď se po čase vrací do rodného města, kde ji kromě třídního srazu čeká i bývalá láska Logan. Ten je zapleten do záhadné vraždy a potřebuje pomoc... V předvečer promoce na právnické fakultě se Veronica Marsová (Kristen Bellová) rozhodla pověsit svůj život amatérského detektiva na hřebík. Zatímco hledá práci u prestižních právnických společností, obrátí se na ni její bývalý přítel Logan (Jason Dohring) s žádostí o pomoc – je totiž obviněn z vraždy. Veronica odjíždí do rodného města, aby Loganovi zajistila pořádného obhájce. Kolem jeho případu se však děje něco, co jí nedá spát. V příběhu natočeném na motivy slavného amerického seriálu z roku 2004 se Veronica rozhodne vypátrat pravdu. (HBO Europe)

Erik7595

Najnudnejší krimi film roka a pravdepodobne aj najnudnejší film roka 2014 pre mňa vyhráva Veronica Marsová. Seriál som nesledoval a po tomto podpriemernom filme ani nikdy nebudem. Očakával som aspoň trocha napätia, nejakého zaujímavého zvratu alebo aspoň trochu dobrej zápletky, ale toto je čistý podpriemer. Nuda, nuda. 3/10 ()

molcan2

Dostal som presne to čo som očakával. Dlhšiu verziu jednej epizódy seriálu. Seriálu ktorý mi neuveriteľne sedí. ()

Fifer

Příběh není opravdu o nic lepší než jednotlivé díly seriálu. Ale to bývá obecnej problém, se kterým se potýkali i Simpsonovi a další. Je to oddychovka, pokud na to bude klást umělecké nároky, tak to můžete celé strhat. Ale jako relax je to perfektní, vtipná a lehká jednohubka. Veronika stále vtipná a hlášky se povedly. Jen pevně doufám, že nebude Veronika po dvaceti letech, hehe. ()

Darth Vader

Jsem sám překvapený jak mě tenhle film chytil. Pamatuji si moc dobře, jak jsem se snažil zbavit nemoci a odpoledně v televizi se rozjel seríál Veronica Mars - ano tohle si každej fanda užije na plný pecky! Pokud bych fanda nebyl tak..... no jenže já jsem. 5* ()

Tred2

Uznávám, že to kvalitativně na seriál nemá ani zdaleka. Zápletka na 90min je jednoduchá a postavy nemají moc prostoru, hlavní cíl byl, narvat jich tam co nejvíc, z nostalgických důvodů. Ubylo jízlivých narážek a chyběl tomu ten cool nádech (ten se jakoby vytratil s přibyvšími lety herců), ale jako zakončení seriálové série je to přijatelné. Navíc okolnosti, jež dali vzniknout filmu jsou samy o sobě dosti zajímavé (a taky jsou důvod, proč šla kvalita dolů.. bohužel). Vzato kolem a kolem, je to průměrná televizní jednohubka, která fanouška seriálu ale určitě potěší. ()

malypivo

Jako připomenutí seriálu je tento film dobrý. Vlastně se jedná o delší verzi jednoho dílu seriálu, který se odehrává pár let po maturitě a po VŠ. Oproti seriálu má však film dospělejší pojetí, což je dobře, protože i jeho fanoušci určitě vyrostli. Dobré zavzpomínání, i když úplně nechápu životní rozhodnutí Veroniky, ale to ani nemůžu - ona je totiž závislá... ()

warrenur

Dnes fakt nemam stastie na vyber dobreho filmu. Chcel som si pozriet film so sexi detektivkou a inteligentne odsypajucim dejom. Nepoznajuc ani jeden diel serialu, som netusil, po com siaham. Ale ak prebiehal podobnym stylom, tak by som ani ten jeden diel nepodozeral. Tak naivne, hlupe, derave a neoriginalne, ze som to takmer niekolkokrat vypol. Zrejme ozaj len pre fanusikov serialu. Ostatnym odporucam, vyhnut sa oblukom. ()

Snake.Charmer

Příjemná kriminálka, která podle mého názoru není určena jen pro fanoušky seriálu. Já, seriálem nepolíben, jsem si film taky užil, i když je mi jasné že spousta odkazů na mě nezapůsobila tak, jako na skalní fandy. Ale příběh je vystavěn a vyprávěn tak, že i seriálu neznalí se bez problému zorientují a užijí si vyřídilku hlavní hrdinky a její vybroušené hlášky. Nezatížen nostalgií, přesto hodnotím ryze kladně. 75% ()

Bozvav

Tento film je jen slabou nostalgickou vzpomínkou na staré časy. Nebyl vyloženě špatný, ale příjemný pocit vzpomínky na "staré dobré časy" se nějak nedostavil. Možná, že kdyby měl kratší stopáž, víc akce a lepší dialogy a mně bylo o 10 let méně, celkový dojem by byl lepší. ()

bagetka007

Prestoze samozrejme nehrozilo, ze bych si nechala ujit nasup Veronicy a Logana, tech 75 procent je dosti nepochopitelnych, predpokladam, ze byl hodnocen jen skalnimi fanousky...Za me 2*, a to jen z te nostalgie... ()

Brousitch

< metafora > Poslouchání cizí konverzace, které nerozumíte, a když se chcete zeptat o čem se mluví, všichni se nakrknutě otočí a udělají: "Pšššt!" < / metafora > Bizarní film s nulovou snahou rozšířit fanouškovskou základnu. ()

Gaia.M

Je prostě vidět, že tvůrci mysleli na to, že peníze na film jim vybrali lidé. Není to jen tak splácaný nějaký blábol, film je prostě pecka! Důstojné zakončení skvělého seriálu. Film má děj, nechybí napětí, humor. Kristen snad nezestárla ani o den a panebože, viděli jste Jasona??!! Moje teen láska stále trvá :D Skončilo to dle mě přesně tak, jak to skončit mělo :) Já jsem spokojená :) ()

hEROic

nuda a velika kupa klise bez napadu... nebo to tam mozna je, ale ja to jako serialem nedotceny zkratka nevidim... pusobi to tak nejak teen, az na to, ze postavy teen nejsou... cele to smrdi televizni zabavou, kterou ja opravdu nemusim... aspon, ze Kristen Bell to slusi, jinak by to byly dve hvezdy... slabych 50% ()

Joey(1)

Nesympatická držka dosazená do naprosto nezajímavého, rutinního příběhu. Bohužel tentokrát se happy end nekonal a to jsem tomu slizákovi tolik fandil, aby se mu nakonec podařilo jí definitivně umlčet. ()

B.Wilde

Seriál se mi moc líbil, ale film ještě mnohem víc! Tehdy mě dost zklamalo, jak divně to celé ukončili a především to, že LoVe neskončili spolu. Film udal celému příběhu skvělý konec a moc se mi líbil! Za mě opravdu hodnotím jako dost povedené, díky! ♥ ()

darkreider

Pre fanúšikov seriálu asi jasná voľba a isto aj dobrá voľba. Solídne krimi, cítiť hromadu odkazov na seriál. Škoda, že som seriál nevidel, určite by sa mi to páčilo o hviezdu viac. Franco potešil. ()

Hpatrik

No není to špatné! I když jsem tak do poloviny tápal z důvodů neznalosti tohohle "univerza", dokázalo mě to celou dobu držet v relativním napětí a zájmu. Na seriál to ale nevidím, až jenom proto, že nejsem zrovna cílovka. ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací