Už je to pár let, co Veronica Marsová hodila svou mladickou kariéru soukromého očka za hlavu. Teď se po čase vrací do rodného města, kde ji kromě třídního srazu čeká i bývalá láska Logan. Ten je zapleten do záhadné vraždy a potřebuje pomoc... V předvečer promoce na právnické fakultě se Veronica Marsová (Kristen Bellová) rozhodla pověsit svůj život amatérského detektiva na hřebík. Zatímco hledá práci u prestižních právnických společností, obrátí se na ni její bývalý přítel Logan (Jason Dohring) s žádostí o pomoc – je totiž obviněn z vraždy. Veronica odjíždí do rodného města, aby Loganovi zajistila pořádného obhájce. Kolem jeho případu se však děje něco, co jí nedá spát. V příběhu natočeném na motivy slavného amerického seriálu z roku 2004 se Veronica rozhodne vypátrat pravdu. (HBO Europe)

drtickaa

Presne na takej vlne ako seriál v najlepších epizódach. Z celého filmu by sa vlastne dala zostrihať kratšia séria. Vydarené, pre fanúšika krásny darček. A aj tak by ma viac potešil Piznarski :) 75% ()

vieriX

Ale jo proč ne seriál jsem nějak moc nesledoval pár dílu jsem ale viděl. Veronica je prostě typicka ženská detektivka drzá, jizlivá prostě strašně do všeho jede a ke všemu je krásna, což jí dost často pomůže v situacích. Návrat to byl hlavně pro fanoušky kteří se částečně na film složily a vytvořili sbirku. Příběhově to bylo fajn hrdinové dospěli nemám naprosto žádny problem se na to časem mrknout znovu. ()

Mercilonka

Občas filmové pokračování nevyjde. Ale jedná se přece o Veronicu a hlavně o Logana. No tak! To muselo vyjít. Měla jsem obavu, že se film zaměří pouze na sraz a neopustí půdu tohoto večírku. K mé radosti a spokojenosti je třídní sraz jen doplněk k posunutí děje. Je podle mě potřeba znát alespoň některé postavy ze seriálu, jinak film nemusí tolik zaujmout. Protože je jinak pře-postavováno a jeden by se zamotal. Nejlepší na celém filmu je ovšem čekání - bude happyend, nebude happyend? ()

boumik

Takhle nějak sem si zakončení serialu představoval a nakonec jsem se dočkal . Uplynulo par let od zrušeni seriálu ale podle mě se čekání vyplatilo ()

MelissaBlack

Sarkastická Veronika, šerif blbec a Neptun. Ouu, jak jen mi to chybělo od té doby, co skončil seriál. Možná ti, co ho nesledovali tento film tolik neocení, ale já jsem od film dostala přesně to, co jsem chtěla. (A ano, přiznávám, že ta 5. hvězda je jenom kvůli mojí slabosti pro seriál. :)) ()

natalie15

Sklamanie, a veľké. Veronicu Marsovú ako seriál mám rada - postavy sú skvelé, je tam zápletka, dej, humor a Kristen Bell. Lenže tento film je proste recyklovanie seriálových prvkov, ktoré na celovečerák rozhodne nie sú. Bola to nuda, a bolo to márne. Vidieť svoje obľúbené postavy ma potešilo, chvíľu som sa nechala opantať atmosférou, no od polovice som začala premýšľať, prečo som sa na to vôbec tak tešila. Nevadí, pár momentov to malo. 60%. ()

elanista1

Ze tento film bude ako jedna predlzena epizoda zo serialu bolo kazdemu jasne, s tym sa neda argumentovat. Otazka skor znie, ci ma tento film zmysel aj pre divaka serialu neznaleho. Myslim si ze ano. Bolo vidno ze film v istych momentoch pocita so znalostou serialu, ale nezaklada si na tom a to je dobre, ale aj tak...nevidim dovod preco dat viac ako dve hviezdicky, je to len priemerny kriminalny pripad, a len v jednej scene sa mi trocha zvysil adrenalin. ()

IZFNP

Ak na film nazerám ako na rozlúčenie s fanúšikmi, musím mu dať 4 hviezdy. Za to, koľko zo známych a obľúbených charakterov sa podarilo do filmu vrátiť, za Veronicine sarkastické poznámky, za pohodového tatka Marsa, za sexy Logana a starý dobrý voiceover Kristen Bell. Zápletka je jednoduchšia, postavy sa chovajú unáhlene a scenár má medzery. Ak by to bol bežný film, bol by to chabý priemer. Ale predsa len je to Veronica Mars - kto ju miloval, užije si i film. No nesmie od neho čakať príliš. ()

rashenrock

Seriál mě bavil ve třinácti, po shlédnutí půl hodiny filmu (déle už jsem ty trapné dialogy a dojemná shledání všech třicátníků nevydržela) jsem si jistá, že už bych si ho nepustila. Veronica sice zraje jako víno, to se ovšem nedá říct o Loganovi, který absolutně ztratil svoje kouzlo. Nechápu tak vysoké hodnocení, podprůměrný film, snad jen z nostalgie odemě 2 hvězdičky... ()

Facerr

V podstatě je ta jedna hvězda neoprávněná, protože bych celej film hodnotit neměl. Vydržel jsem u něj asi 30 minut a musel jsem to přetočit, abych zjistil, že se tady řešej stejný h.... jako na začátku. Omlouvám se fanouškům seriálu, ale tahle rádoby "coolgirl" mi přijde jako jenom užvaněná pipina, kterou si budu pamatovat asi navěky jenom z Kopaček. ()

Nicole32

Prvé dve série Veronicy som hltala, tá tretia ma trošku vytáčala. Navyše sa skončila bez akéhokoľvek poriadneho ukončenia, preto som film uvítala a dostala som to, čo som očakávala. Film pre fanúšikov, plný odkazov na seriál a hlavne sa zišlo celé pôvodné osadenstvo. (Scéna s Leom bola výborná.) Humor, príbeh a prevedenie presne zodpovedá televíznej predlohe. Je preto jasné, že tým, ktorí seriál nepoznajú alebo nemajú radi sa toto páčiť nebude. Keďže ja som fanda - som spokojná. Veľmi by som prijala nové televízne príbehy mladej detektívky lebo je toho veľa, čo by sa dalo rozpovedať. Navyše by ma zaujímali dejové linky vedľajších postáv, ktoré sa ukázali ako veľmi sľubné. A okrem tohto všetkého by som prijala pokračovanie najmä preto, lebo ma Veronička proste neskutočne baví. P. S. Začiatočná scéna rekapitulujúca všetko od začiatku - doteraz mi zahriala srdiečko. Nostalgia až zo základky. A bola veľmi pekne natočená. ()

MorraEddie

Filmové překvapení poslední doby. Sice jsem tak nějak čekal,že si mě film získá už jenom proto,že jsem měl rád seriál,ale že si mě získá tak moc,tak to jsem opravdu nečekal. Napínavá podívaná,kterou můžu všem doporučit. ()

wick

Nudná kriminálka...s otravnými monology nesympatické KB. Ztráta času, žádná scéna hodná zapamatování. ()

veverysiak

Aj bez znalosti seriálu to bolo zrozumiteľné a tých niekoľko odkazov ma nevyrušilo, horšie to bolo so spádom a originalitou príbehu, v neposlednom rade mi vadili prehnané akcenty na niektoré americké klišé, takže 40%. ()

Mr_Corny

Veronica má potenciál byť najlepšia vo všetkom čo robí. Film ma vrátil do doby stredoškolských čias, ktoré neboli nikdy tak zaujímavé ako v Neptune High School, ale už som sa s tým vyrovnal. Celý film je trošku dlhší záverečný diel seriálu. ()

LilDevil

Tento film vznikol len vdaka fanusikom. Na Kickstarteri zlomil nejeden rekord. Ja som jeden z nich. Je to moj naj serial a preco ho nepodporit ak mozem ziskat plagat s podpismi vsetkych, vsak? Ale nie som jedina z tych bakerov, kto bol nespokojny resp. sklamany. Rob nam slubil, ze dalsi uz bude lepsi a da si na tom zalezat tak som veeeeelmi zvedava. Lebo toto nie je film ale jedna velka melanchonicka spomienka. ()

esmoke odpad!

Celovečerní ztvárnění seriálu,kde se hlavní hrdinka vrací jako dospělá do rodného zkorumpovaného města a jako na potvoru se musí pustit do vyšetřování. Tak takto tedy ne-e... To snad nemůže uspokojit ani žádného fanouška seriálu, Kristem Bell taky už není žádná teen kost. (2D dabing) Rozpočet: $6 miliónů, Tržby: $3,485 miliónů. ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací