• KevSpa

Sice jsem to čekala horší, ale ani tak nepřináší Super Fun Night mnoho stravitelného humoru. Většina zábavných scén se topí hluboko pod hranicí dobrého vkusu, na druhou stranu se tu a tam vyskytne i solidní vtípek. Na další díly to ale nevidím. Pilot - 30%(10.10.2013)

Po všech těch romantických nebo naopak fantasy seriálech dávka humoru.Ale po shlédnutí pilotu 100% - 20% - 85% Začátek perfektní,člověk se zasměje a řekne si:,,No ono to nebude tak špatný!,,Dalších pár minut už ten humor klesá a člověk nedočkavě čeká kdy ho něco zas překvapí,ale ono nic.Už se to chystá vypnout ale něco mu řekne,že to dokouká.Konec je celkem dobrý a hodně vtipný ale už to není takové jako na začátku.Dle mého se se slibným začátkem snaží přilákat diváka k seriálu,ale kdyby trochu toho humoru(v některé části) přikořenili dopadlo by to mnohem lépe.(9.7.2014)

Při sledování mě vlastně napadala jediná otázka. Je možné postavit celý seriál jenom na Rebel Wilson? Sympatické vedlejší postavy jsou tu systematicky zastiňované. Ale vlastně nedokážu říct, jestli je to účel nebo tolik vnímám právě charisma Rebel. Tak jako tak bych byla ráda, kdyby dostali více prostoru.(6.10.2013)

• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 24 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 8+1 _ Rebel Wilson nemůžu vystát, protože většinou hraje nějakou nechutnou vypatlanou husu, ale tady ujde a hraje vesměs normální ženu. Celkově je to i koukatelný a občas nějaký ten vtip ujde. Ale vtipů je málo a nějak nemám důvod proč v tom pokračovat. 45%(27.10.2013)

• Chen

Dle upoutávek se zdálo, že to bude velký průšvih, ale nakonec to není tak hrozné. Vlastně je to docela zábavné. Není to projekt, u kterého by se člověk nemohl dočkat každého dalšího dílu, ale jednou týdně mu věnovat 20 minut, není zase tak velká ztráta času. Postavy jsou sice neoriginální, zápletka jakbysmet, navíc nevím, proč se seriál jmenuje Super Fun Night, ale vysloveně jsem se nenudil. Postupem času šla kvalita docela slušně nahoru.(7.10.2013)