• lubospoti

No.. co na to říct.. nebudu se moc rozepisovat.. Tohle se vůbec nepovedlo, prostě trapas.. Lituji, že jsem to vůbec pouštěl.(4.5.2013)

Jiřina Bohdalová si pozvala do tohoto vzpomínkově-hudebně-zábavného pořadu spoustu známých herců, moderátorů, hlasatelů či hlasatelek, zpěváků a dalších osobností, které vystupovali v televizi v její 60ti leté historii. Povídání a vzpomínání bylo velmi příjemné a místy i velmi vtipné, čím starší byl divák, tím více si mohl pořadu užít. Bohužel toto příjemné vzpomínání bylo často přerušeno písničkami, které sice zpívali mladší i starší zpěváci, ale často to byl nesmyslný mix hitů místo jedné pořádné písně. A písničky jsou tak strašně studiové, až běda. Zamrazí ale při písních Olympicu, kde ještě vystupuje dnes už zesnulý bubeník Milan Peroutka. Jinak ale nutno konstatovat, že se tento pořad ČT docela povedl a patří k tomu lepšímu, co se v poslední době na poli zábavy natočilo. Druhý díl už byl sestřihem toho, co se nevlezlo do prvního dílu a naštěstí příjemné povídání nepřerušovaly příšerné písničky, ale písničky z archivu, což se dalo vydržet. ČT se snažila ze svého Galashow pořadu vytěžit maximum, ale tento druhý díl už byl opravdu jen vycucán z prstu.(15.5.2013)

Čekal sem větší průser, ale občas sem se docela zasmál. Ale koukam, že dneska by bez toho playbacku už asi žádný zpěvák nevydal ani hlásku.(4.5.2013)

• Paity

Oslava 60. narozenin televize u nás, prosím. Nemám s tím žádný problém. Ale udělat z toho estrádu, to se mi nezamlouvá ani trochu.(19.8.2013)

• Tosim

Jiřina Bohdalová: "Dnešním populárním písničkám mladí říkají šlágr."(16.5.2013)