iXtr3m3

Pohodový film, dobrá výprava, dobrý humor, dobrý Sandler a excelujúci Crews, kradnúci si scény sám pre seba. Nezdieľam názor ostatných o prepadáku a hanbe. Asi som iný... :) ()

Loki_Six

"Look children, the bush pig has lost his parents so it is been cared for by mama and papa lion. Even in nature, there are blended families." ()

bloodline

Všetci to dobre poznáme. Strelené americké komediálne jednohubky, netrafené logikou, líznuté (miestami prehnane) trápnosťami gigantických rozmerov, ale napriek tomu si radi pri nich oddýchneme. Asi takto by sa dal v skratke opísať nový skalp na komediálnej scéne a tretie harašenie dua Sandler/Barrymore. Minimálne 50x a stále ten istý raz dostanete presne to, čo si oko diváka žiada pri letnej filmovej grilovačke a zabehnuté koľaje marinované klišoidnosťou splnia do bodky aj tie naj(ne)očakávanejšie predpoklady. Aké (ne)čakané?! Ale musím uznať, zabavil som sa, zrelaxoval a potešil. Scenár šteklil bránicu (hlavne v supermarkete) a Sandler s Barrymore by mali zo svojej zladenosti založiť chránenú dielňu. Rande po dekáde im na kúzle neubralo, aj keď 50 First Dates predsa len kvalitatívne obstálo omnoho lepšie. A "Somewhere over the rainbow"... Pohladilo srdce... 3 a 1/2* ()

kedl

Poté, co se Sandler vyblbnul s dvojčaty a s fotrem za všechny prachy, tu máme sice klišoidní, ale zato docela povedenou romantiku se slušnými gagy, které vás dokonce i rozesmějí, nebo alespoň vykouzlí úsměv na tváři :D. ()

Tessie

Blended je hodně povedená směsice všech rodinných nahodilých a trapných situací u které jsem se báječně bavila. Nejvíc mě dostal Terry Crews, který ze své malé role vyždímal co to šlo a pro mě je hvězdou filmu právě on! ()

Scytale

Příjemná rodinná komedie se skvělě sehranými herci. Je vidět, že Sandler a Barrymorová spolu nehrají poprvé. ()

LittleMonste

Duo Sandlar-Barrymore v tom umí chodit a tak jsem byl svědkem další velmi příjemné komedie s nevtíravým humorem a nádherným prostředím Afriky. (76%) ()

tom.nosek

Blended sleduje stejný vzor jako prakticky všechny typické Sandlerovy filmy. Není to ani tak špatná komedie a vidět ji tak před 10 lety, dám jí i ty 4 hvězdy. Jenomže doba se mění a Sandlerův rodinný film s pěkným koncem už je trošku moc okoukaný. Jednoznačné plus za Terryho Crewse, který je stoprocentně nejzábavnějším prvkem. ()

ZdenoLo

Čakal som že dvojka Adam Sandler a Drew Barrymore nemôžu sklamať ale opak je pravdou. Asi 2-3 krát som sa uškrnul a zostávajúci čas som len čakal na konečné titulky a prevracal očami nad trápnymi scénkami ktoré môžu pripadať vtipné deťom do 5 rokov. Sandler očividne s tích grimás a šoumenského predstavenia vyrástol, čo je škoda lebo tak dobre mu to kedysi išlo.. ()

Giggs

Jedna z tych lepšich, aj keď neoriginalnych a obohratych Sandlerovin. Na jedno konzumne pozretie bezbolestna zaležitosť. ()

dopita

Mám Sandlera docela rád, povětšinou jsou jeho filmy neškodný oddechovky prokládané humorem vtipným, nevtipným i trapným. Ale jeho styl mě neuráží. Dovolená za trest je jeho mírnej podprůměr. Zápletka je blbá (tak mě vlastně napadá, že blbá je pokaždý) a humor je ucházející. Film je zbytečně moc dlouhej, chvílema je to dost nuda - bohužel. Taky z vejletu do Afriky se dalo vytěžit o dost víc. Naštěstí Drew je sympatická (jako vždy) a se Sandlerem jim funguje ta správná chemie. ()

Hanys_

Asi ne žadný zázrak, ale já se prostě bavil královsky. Sandler zase nezklamal a kdo má vesměs jeho filmy v oblibě, tak s Blended rozhodně nesáhne vedle. Kéž by nějak takhle vypadaly i průměrné české komedie. 7/10 ()

Scevola

Typicka "lahka zabava" v podani Sandlera - vacsinou ma tieto filmy rozculuju, ale musim priznat ze som sa pri tomto z chuti zasmial. 7/10 ()

F.W.Colqhoun

Dá se to shrnout stručně: Adam Sandler. Romantičtější, schématičtější, korektnější, rodinnější. Méně ambiciózní a takřka nelegrační. I když je populární komik jaksi oprýskanější nejen umělecky, jde na to ve slabých chvilkách společných rodinných večerů koukat s pocity menší trapnosti, než na nové české veselohry. Z hrůzou zjišťuju, že by pro stárnoucího čumila byla Drew i na prahu čtyřicítky bez většího přemáhání prcatelná. ()