Sfinkter

Mezi hlavní dvojicí to funguje, to už si Adam ověřil jinde. Exteriéry Afriky super a vtípky okolo dětí jsou podařené. ()

terunka003

Americké, vtipné, rodinné, africké, těžce předvídatelné, milé × žádná bomba, nezapamatovatelné. Hluchá místa ve filmu nebyla, vše mělo spád, postavy sympatické a závěr filmu byl jasný po prvních scénách. Přesto jsem se bavila, vše v nádherných barvách, idylické, prostě Americká romantika. ..to byla tak sladká dovolená, že být tam tam se rozvedu.. ()

venison

Ukřižujte mě, upalte mě, oběste mě na najvyšší větev v okolí, ale já ty sandlerovky fakt dost můžu :-D Pořádná sandlarovka dokáže vždycky pořádně zvednout náladu a tyhle filmy si užívám na maximum.. O zápletku většinou ani moc nejde, je to jen nit, na kterou je potřeba navléknout korálky.. Skvěle poskládaný milý, naivní a místy až infatilní humor, je proložen odlehčenou romantikou a tvrdým důrazem na rodinu.. Sem tam se mihne nějaký ten gag přitažený řádně za koule (skupinka opiček hrající na nástroje, naleštěnej zpěvák, nadržená stará Indka aj.), ale ty jsou naštěstí krátké a přijde mi, že potom v jeho filmech nasvítí ze správného úhlu to podstatné a kýčovitě emotivní.. Jop, když chci zábavu a nenáročný večer, tak si šlehnu Sandlera ;-) Jako chlap je dosti nekoukatelnej, většinou nemá lukrativní zaměstnání a obě kapsy prázdný, často se dopouští řady faux pas, ale tohle vše dokáže vyvážit vtipem a lidsky nastavenými hodnotami.. Navíc Drew Barrymore se prostě pro žánr komedie narodila a ve skoročtyřiceti je stále roztomilá.. Jako bonus je děj příběhu zasazen do mé srdcovky - Afriky.. Rozhodně pouštím v budoucnu znovu! Silnější než "Machři", slabší než "Zkus mě rozesmát".. PS: Vy, kteří nemáte Adama rádi, tak i přes mou pozitivní kritiku se tomu velkým obloukem vyhněte :-D ()

uiu

Mám pro vás jednu dobrou zprávu. Čím je Adam Sandler starší, tím méně trapnější komedie natáčí. Konečně není humor založen na prdění, tloušce nebo sexu se zvířaty. Konečně tu máme rodinnou komedii, na kterou se můžete dívat i se svými dětmi - tedy na kterou se může Sandler beze studu dívat se svými dětmi. Takže opět očekávejte Machry nebo Zkus mě rozesmát, ale zase o něco slabší. Sandler má v oblibě komedie založené na tom, že lidi, kteří se nemají v lásce jedou na exotickou dovolenou, kterou si normální smrtelník nemůže ani dovolit, kde se do sebe nakonec hlavní protagonisté - dospěláci - zamilují. Nebylo to úplně špatné, ale děj byl na chlup stejný jako již zmíněné Zkus mě rozesmát. Nejvtipnější postavou je nakonec Terry Crews se svou epizodní roličkou a to je pro komedii málo. ()

elanius

(29/2015) / Milá kravinka, ktorá síce nezačína moc záživne, ale hneď ako sa presunie dej do Afriky začne slušne "prituhovať v podarených vtípkoch. Proste pri tejto komédii som si dobre oddýchol. (8/10) ()

Phietros

Naprosto senzacni dvojice Sandler a Barrymore opet spolu zari v tehle pohodove rodinne komedii plne zvratu, hlasek a az na prestrelene sceny docela i ze zivota! 70% ()

hanagi

Adam Sandler asi ví, že mě moc nebaví, a tak mi obvykle nabídne nějaký ten bonus navíc, jednou mě vezme na Havaj, jednou do jižní Afriky.., a má vystaráno. ()

Pavlínka9

Vím, že jsem to viděla před pár lety a pořád mi to leželo v hlavě, ale tak nějak, že jsem si nemohla vzpomenout, zdali to bylo ok či ne :D A včera jsem zjistila, že to bylo ok :D Bavila jsem se :D Za mě ok "komedie", která zase spojila Drew a Adama a fascinuje mě, že to mezi nimi stále takto funguje. Film se mi líbil svojí exotičností, exotičností obou hlavních postav :D A také každodenním situacemi, které oba rodiče potřebovali zvládnout :) Zároveň Terry Crews :D No potěš :D ()

tnp101

Ničím originální komedie, jejíž kompletní dějovou linku odvyprávíte po přečtení synopse. Minimum záchodového humoru, minimum úchylností a to, co je někde na hraně, je úplně v pohodě akceptovatelné. Smál jsem se sice minimálně (Terry Crews je fakt strašný hovado), ale nevybavuju si vůbec žádný trapný moment, kterých nebývá u Sandlerovek pomálu. Dvouhodinová stopáž by se určitě dala zkrátit, jinak je to ovšem slušná volnočasová výplň, co neurazí. 50% ()

drake31

Filmy Adama Sandlera si už nejakú tú dobu púšťam s istou dávkou opatrnosti. Úprimne si povedzme, že jeho filmografia je v poslednej dobe ako na horskej dráhe - raz zábavná rodinná komédia, nasledujúca tou absolútne stupídnou. Blended ma nijako nezaujalo svojimi promočnými materiálmi, a uvažoval som aj nad tím že tento film vynechám. Vzhľadom na fakt že nič lepšie som k dispozícii nemal, dal som Sandlerovi šancu. Vyplatilo sa. Blended by som povedal je klasickým príbehom, so stereotypnými charaktermi, obohraným klišé. Ani jeden z týchto faktorov mi tu však neprekážal. Čo spôsobovalo rozbroje v mojich pocitoch z filmu, boli typické prvky trápnosti, lacného humoru a snaha za každú cenu vložiť niečo zdanlivo vtipné do scén kde sa to nehodilo. Toto kazilo môj dojem z tých pekných civilných scén medzi Drew a Adamom (ktorých chémia je neskutočná). Naozaj keby sa film zaobišiel bez podobných výjavov (napr. hneď na začiatku Drew a polievka), mohla to byť sympatická rodinná zábava, ku ktorej by som sa rád vrátil. Takto to je len jeden z ďalších videných filmov, ktoré po čase zabudnem. Herecky to bolo dobre obsadené. Adam a Drew sú klasici, detská extrémne neotravovali, naopak prítomnosť Belly potešila, rovnako ako aj Joel McHale a zrak všetkým vytrel a korunu zobral Terry Crews - ten chlap je úžasný a na tak malom priestore vyniká a kradne pre seba každú scénu. Prekvapivá a relatívna spokojnosť. 3* ()

Mishqo

Musím priznať, že som očakával oveľa väčšiu pičovinu, no nakoniec som sa miestami celkom dobre zabavil. V tomto filme sa našťastie vyvarovali prdov, sračiek, šťaniek a grciek, ktorými sú Sandlerove filmy tak typické. Našťastie to nie je ani přespříliš romantické ale hlavne komediálne. Sandlera moc nemusím (na základe jeho renóme posledných filmov) a Barrymore tiež (výnimka 50 First Dates). Ako nenáročná oddychovka poslúžila. 50-60% ()

Maik22 odpad!

Další Sandlerovka na scéně a hned je o klišé postaráno. Taková Ordinace v růžové zahradě již poněkolikáté v repríze. Srdce beroucí komedie a doják v jednom Kinder vajíčku bez čokolády a bez překvapení. Ohrané ftípky typu nákup vložek v supermarketu, omakávání svých koulí či prsou cizí ženský. Jako přes kopírák. Tohle už tady bylo několik let zpět v jiných bijácích a již několikrát a vtipné mi to nikdy zvlášť nepřišlo. Co dodat, jako rodinnou komedii bych to nedoporučil ani mému nepříteli. ()

zdenny

Příjemná oddechová komedie s osvědčeným duem Sandler - Barrymore. Typická sandlerovka s dosti legračními scénami. Dobrá rodinná komedie, která dává lidem naději věřit v lásku. ()

Michi88

3,5* Fajn! Budu dneska hodnej a tu čtvrtou hvězdičku tam dám. Film se mi líbil víc než jsem očekával a nesnažil se o trapné a nucené vtipy. Jen Adama Sandlera bych vyměnil za mi více sympatického herce, ale nijak extra moc mi nevadil. Zbytek obsazení v čele s Drew, dětmi a skupinou zpívajících černochů byl skvělý. ()

VanTom

Jak se mi prvních pár seznamovacích minut nelíbilo, tak mne pak jednoduché "americké" dovolenkové sbližování dvou ve výsledku příjemných rodičů (a jejich "zlatíček" - ovšemže záhy bez těch uvozovek :-)) bavilo. Samozřejmě ne všechno rozesmálo, trapností se nešetřilo, něco však setrvávalo trapné tak dlouho, až se přelomilo do vtipnosti. Za odzbrojující pěvecko-taneční výstupy Terryho Crewse musím přidat tu 4. hvězdu. :-) ()

Timak

Čekal jsem totální kravinu s vyšeptalým Sandlerem. Ale s Drew jim to prostě klape a já se překvapivě i bavil. ()

Master19

Typická mainstreamová hollywoodská komedie. Hodí se perfektně na tv nova, ale ani skvělé barvy ani výborní herci nezachrání scénáristické vakuum. Zábava už teď není založená na parodování zhoubnosti americké popkultury, ale na jejím odkazování. Pak tedy divák jako já spoustu věcí nechytne a má čas se soustředit na bizarnost chování jednotlivých postav. A příběh? Nic jednoduššího v romantické komedii už nejde vymyslet... Nejlepší okamžik (ač neodvratně očekávatelný) je přerod Sandlerova bezpohlavního tvora v krásnou dceru. ()

Sany33

Ááááá presne niečo podobné som potreboval vidieť v tejto dobe môjho morálneho a sociálneho rozpoloženia aby som sa priniesol na iné myšlienky. Film je dokonalou americkou komédiou v ktorých sme Sandlera aj Drew videli už mnohokrát. Sú tu vtipné, veľmi vtipné aj morbídne scény a to sa mi páči. Zábava je striedavo spúšťaná spolu s morálnym ponaučením a k tomu všetkému je tu aj romantická zápletka. jednoducho mi k tomu nič nechýba. Je tu dosť postáv na to aby si každý človek na svete našiel toho svojho obľúbenca ktorý má presne tie vlastnosti ktoré práve jemu imponujú. 90% ()