Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

eraserhead666

Poměrně zábavná záležitost s typickým americkým smyslem pro humor (ať už mířeným proti poldům, nebo vtípky na černochy). Kupodivu to v závěru nekulhá ani tak moc, jak je obvykle u komedií zvykem. Ten prvotní nápad je dost dobrý a těží z něj jak se dá (domácí násilí u černošského sesterstva, flaška, zátah v obchoďáku). Až má člověk chuť splašit si někde uniformu a vyrazit do ulic. Wayansovy mám hodně rád a zdá se, že se ta jejich komičnost a schopnost dělat si srandu ze svých vlastních postav dědí. 3.5* ()

TheEvilTwin

Tak tohle byla božsky svěží, nahláškovaná a neseriozní komedie plná skvělého humoru, topových hlášek a hlavně se skvělou hlavní dvojkou. Herecky je vidět, že je to prostě baví a užívají si role co to jen jde, chemie je mezi nimi skvělá a když se k tomu přidají originální gagy a hlášky, dostatek zábavné akce a rychlé tempo filmu, vychází mi našlapaná čtyřhvězda, která pobaví snad všechny skupiny diváků. Čirá radost. ()

kajda.l

Stokrát omleté policajtské cosi, co vlastně ani moc neruší a divák nemá nutkání to vypnout. Sem tam povedený vtípek, jen bohužel úplně nevím, pro jakou diváckou cílovku je to určené, pro děcka je to místy příliš "sexuálně vulgární", pro dospělé naopak příliš infantilní a jednoduché. Ústřední dvojka se snaží, ale to nic nemění na tom, že Johnson je tak trošku kokot. D'Arcy směšnej (neplést s vtipným), Garcia ucházející a Dobrevka píchatelná. Takže těch padesát si to zaslouží. Znova si to nepustím. K pizze a coca-cole dobré....mlásk :) ()

ARI50

Chlapci dostali super nápad a dobře jsem se s němi bavil, policajti v komedii se skvělým obsazením bomba. ()

becki_tu

Námět nevypadal na papíře vůbec špatně, což do jisté míry potvrzoval i vtipný trailer, ale filmová skutečnost je již méně veselá. Přísnější měřítko snese snad jen první půlhodina, kde se objevuje i většina gagů z traileru. Zbytek filmu už jede pouze ze setrvačnosti, přičemž na řadu postupně přichází nevhodný humor, zbytečné výlevy mouder hlavních postav a v neposlední řadě i nuda. Škoda, od námětu a režiséra (Girl Next Door) jsem čekal daleko víc. PS.: Nechápu, proč se vtipné scénky z titulků podobných komedií neobjevují normálně ve filmu. Cílové publikum asi holt více oceňuje humor s bláznivou šlapkou v pokročilých letech nebo nahým tlustým chlápkem s upoceným zadkem. ()

Morholt

Mohla to být zdařilá policejní taškařice, ale to by nesměli tvůrci všechno úsměvné nahňácat do první třetiny. S tím zbytkem si už nevěděli rady a nemohli s tím nic udělat ani dva bezesporu talentovaní komici v hlavních rolích. 30% ()

ScarPoul

Niekoľko LMAO počas filmu. Všetko je to strašne pohodovo natočené. Johnson a Wayans, teda dvojka z New Girl sú parádny sympoši. Za film sa im podarí niekoľko podarených vtípkov a o tom to celé je. Nič hviezdne na poli buddy komédie ale má to taký pohodový nádych, ktorý každý náležité ocení s pivkom v ruke. Nina Dobrev bohužiaľ neukazuje to čo by mohla, čo je škoda, lebo by som sa na niektoré jej partie veľmi rád pozrel a D´Arcy parádny záporák. Poteší aj malý štek Lajoieho. Priemer, ale taký, ktorý rozhodne neurazí. ()

Lacike

Hlavna dvojka je neskutocne sympaticka. Namet je tiez zaujimavy. Ale takmer vsetky komicke sceny su absolutne nudne. Vzhladom na sympaticku dvojku a celkom vtipne trailery ma to dost nastvalo. Takze vysledkom je dalsia komedia so skvelym nametom ale slabym spracovanim. 5/10. ()

Borrtex

Klasická americká, možná lehce podprůměrná občas-komedie. Film jako celek mě nebyl schopen bavit, a tak jsem jej musel zhlédnout na 3x a musím říct, že v závěru už jsem docela trpěl. Jinak docela pěkný námět, ale ambice to mělo rozhodně větší. 35% ()

Lyli

Jj, zas vidím, že je to tu jeden erudovaný kritik vedle druhého. Mno, já jsem jen Lyli aka Nekulturní hovado, a mohu říct, že víte prd, co je dobrý. Komedie nabušená hláškama, za které by se nestyděl...no, vlastně nikdo vtipný. Hehe. Černobílý tým, který sejme mafiána z Východu (asi, ale koho zajímá, odkud byl??), a ještě se u toho baví jako sviň. Jo, bejbé, takhle se to dělá, když se chci pobavit! No, a teď si jdu pustit něco od toho Thríííra. ()

JohnCZ

První polovina byla super a už jsem si říkal, že 22 Jump Street má v nahláškovanosti konkurenci. Bohužel v druhé polovině film dost výrazně ztrácel dech, ale slábnoucí humor vystřídala překvapivě dost povedená a svižná akce, takže jsem se ani tehdy nenudil. Herci se viditelně bavili a já v tomto případě taky. ()

corpsy

Nenápadná volovina, ktorá super pobaví a o nič viac jej ani nešlo. Nápad, ktorý sa vyžmýkal na maximum, takže prípadné pokračovanie, by už varilo s vody. ()

PauloZ

Solidní jízda. Je to dle traileru nepřekvapivě zábavné, místy absurdní a uhozené, přesně tak, jak si většina asi přála. Viděl jsem v tom trošku odkazy na Bad Boys, ale to rozhodně není na škodu! Vřele jsem tohle policejní skotačení uvítal :) ()

FFilipCZ

Tak na něco takového už jsem čekal snad rok či dva. A že už bylo na čase! Dlouhou předlouhou dobu jsem neviděl komedii, u které bych se tak bavil. Kvanta vtipných scének, hlášek, událostí. Obsazení hlavní dvojice perfektně vybráno a perfektně zahráno. Vše doplněno o povedený soundtrack. Tak tohle si brzy zhlédnu znovu. ()

schizmo

Ale jo, sice nic nového pod sluncem, ale i poměrně okoukané zápletky a očekávatelné fórky zde celkem fungují. Především ústřední myšlenka falešných policajtů je sama o sobě docela vtipná a přináší řadu k popukání momentů. Pokud si ordinujete jednu komedii na deset jiných filmů, zaručeně vám to sedne :). ()

maddy

Let's Be Idiots! Najzbytočnejší tohtoročný komediálny prírastok, ale tak čo čakať od režiséra Luka Greenfielda, ktorý ma na rováši také skvosty ako napríklad Zviera s Robom Schneiderom z roku 2001. Ani Falošní poliši nie sú nijako zábavnou komédiou, tobôž nie dobrým filmom. Vyslovene síce neurazia, ani neznechutia tak ako svojho času dementné Zviera, ale po celý čas to nie je ničím zaujímavé a už vôbec nie vtipné. Po prvých pätnástich minútach je jasné, že režisér sa spolieha akurát na scény typu: „Jeden z ústredného dua je tak trochu pripečený dobrák, ktorý sa vrhá bez rozmyslu do akejkoľvek bláznivej situácie, druhý je černoch strachopud, ktorý sa neustále bojí, ale kamoš ho vždy presvedčí na ďalšiu koninu. A obaja sa smejú z toho, že im ľudia skočia na to, že sú falošní policajti a vystrájajú idiotiny.“ No a to je celé, takéto scénky sa tu objavujú v podstate bez zmeny od prvej do poslednej minúty a už pri štvrtej to nikomu okrem ústredného dua nepríde nijako zábavné. Veľmi skoro tomu dôjde dych a nasleduje neradostné zistenie, že tvorcovia skutočne nič iné neponúknu. Všetky náboje (aj to prevažne slepé) vystrieľajú v úvode a ten zvyšok už len tak nemohúco pláca na mieste, keďže zvyšok filmu nie je čo sledovať. Byť to nejakým polhodinovým sitcomom, tak som k tomu milosrdnejší, ale pri celovečernej, prehnanej vyše stominútovej stopáži to neskutočne ubíja. Pri pomyslení, že toto leto tu bola aj o niekoľko (desiatok) úrovni lepšia, sebareflekčná buddy policajná komédia 22 Jump Street je Let's Be Idiots nevýrazným prdom do vetra, ktorý si nikto nevšimne. Vyslovene to síce neotravuje, ale je to celé také nijaké, nevýrazné a zbytočné, že nemám ochotu tomu udeliť čoby len o bod viac, aj keď tie dve hviezdičky by som si vedel obhájiť, no nemám síl. CELKOVO: 1,5* (3/10) ()

Rosana

Docela vydařená a vtipná komedie s akčními scénami a líbivým příběhem. Výborná oddechovka na nedělní odpoledne. ()