Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

Wacoslav1

Další věc kterou se vyplatí ripnout. Fakt nečekejte až někdo tuto rádoby vtipnou polišskou émerickou story lupne do kin je to ztráta času. Další podobná vocasovina jako například předchozí Fízlové hajzlové. A je lautr úplně fuck kdo to točí. Stejně to je na jedno brdo a žádná pořádná zábavička se nekoná.30% ()

Davies182

Stále stejně ohraná písnička v tom smyslu, že někdo střihačům traileru zapomněl vzkázat, ať nám také něco laskavě nechají do filmu. Všechny ultimátní gagy jsou tudíž v první nahláškované půlhodině, ta poslední je potom čiré, bezduchým kecáním natahované zlo. Chtěl to být mix Mizerů 3 a Pařby v Los Angeles, tvůrci ale stěží došli do poloviny jejich akčně-komediální cesty. P.S. Je to americká taškařice pro teenagery (a ve školních lavicích se to minimálně do konce roku parafrázováním určitých momentek opravdu provaří), upocené koule obézního chlapíka v jedné ze scén tedy nemohou chybět. Bezvadíkyještěprosím. ()

Xmilden

Nápad je zajímavej, i když jsem tedy docela čuměl, jak může být takhle naivní scénář, aby to těm dvěma stále procházelo. Jako komedie to není zrovna moc k popukání. Nějaký vtípek navíc by určitě neškodil. Potenciál k nim určitě byl. Nedá se říct že by ústřední duo bylo zrovna sympatické. Veliké pozitivum sebou přináší "Jumpstreetský" Rob Riggle, stejně jako záporácké duo D'Arcy/Garcia. 50% ()

Shakers

Celkom haluz. Tam kde sa väčšinou motá nejaký ten čierny Wayans, obvykle to nieje boh vie čo. No pre tento krát to dopadlo prekvapivo dobre. Trápne vtipy sa tu vždy nájdu ako v každej komédii, ale tu ma celkom zaujal aj príbeh, s ktorého sa dala vystruhnúť celkom fajn sranda. A aj sa vystrúhala. 65% - 3* ()

Pepinec

Rozdíl mezi tímhle filmem a realitou je ten, že i když si chlupáči na obou frontách dělají co chtějí, film mě pobavil, zatímco v reálu by se z toho jeden posral... A teď, co je lepší, že? Takže za čtyři. (Taipei, Taiwan) ()

Big Bear

,,Uniformu si musíte zasloužit !'' --- Přiznám se, že jsem byl celkem mile překvapen. Už delší čas jsem neviděl pořádnou komedii a od této jsem si moc nesliboval. Dva looseři převlečení za poldy, kteří díky uniformě mají náhle tolik potřebný respekt u okolí nejsou nic co tu ještě nebylo, ani souběh na sebe navazujících příhod, které vygradují střetem s opravdickou mafií a reálnou policií. Nevím zda to bylo hercema, ale ti dva mi prostě sedli. Velmi mnoho scének bylo vtipných, humor ale fungoval nejvíce právě kratičkých epizodkách. Nebylo to však celý film a některá místa se lehce nudně táhla. A bohužel, Amíci nejsou noblesní Britové a tak si v komediích neodpustí i nějaké to (mám na to svůj termín) ,,krkání a prdění''. Prostě neumějí udržet humor na té inteligentní vlně a tak ve filmu nechybí trapné kopání do rozkroku, nechutná scénka s tlustým nahým zlodějem atd... To je škoda, protože to u mne film dost sráželo. V závěru jsem si navíc nebyl jist, jestli filmaři to salutování na přehlídce nebrali jako ironii a nebo to mysleli vážně... Každopádně pokud bych měl tuto komedii doporučit, tak s klidem mohu. Ze současné americké komediální produkce je to lehký nadprůměr. Za mne jsou to tři zabavené samopaly. * * * ()

kingik

Není polda jako polda. I ten, který obléká uniformu policejního strážníka neoprávněně, si může zjednat respekt. Dva velcí kamarádi, Justin a Ryan, si takhle jednou z recese právě v policejních stejnokrojích vyrazili na jednu maškarní párty a už jim to zůstalo. Od té doby nedají bez policejního mundúru ani ránu. Ryan je do nové role přece jen zapálenější, než poněkud pochybovačný Justin, ale jeden bez druhého by zkrátka nebyli tým. S tím, jak se budou volně pohybovat po losangelských ulicích, jim přímo pod "policejní" čenich přijde delikátní případ, kdy se budou muset konfrontovat se skutečným a po zuby ozbrojeným zločineckým syndikátem, který je ve spojení s místní zkorumpovanou policií. Na povedené dvojce kámošů je, aby amatérské znalosti z oblasti dopadení zločinců přetavili v ryze profesionální, a z ulic zase učinili poklidnou oázu, kde bude bezpečno. Co původně bylo zamýšleno jako recese, jim tak brzy přeroste přes hlavu. Tak tady bylo zaděláno navíc, než z toho nakonec vzešlo. A to je nutné podotknout, že dlouhou dobu se to vyvíjelo dobře. Zcela neokoukaná dvojka Jake Johnson & Damon Wayans Jr. byla v pohodě a svěží, kápo zločinecké bandy James D´Arcy opravdu nepříjemný zloduch, jak má být a pohlednou Ninu Dobrev v roli servírky, která to umí v oboru uměleckého maskérství, bylo možné poprvé obdivovat, jak jí to sluší na velkém plátně, a ne jenom v "upířím" seriálu. Všechno se to jevilo neotřele, akorát s mírným závanem slavnějších vzorů, ale to bylo tak šikovně vymyšlené, že byla radost sledovat, jak to mezi kámoši a jejich humornými situacemi do kterých se dostávají, funguje Nejprve se divák těší, jaké výhody jim vydávání se za policejní důstojníky, vynese. Situace, než dojde na konfrontaci se zločineckým gangem, jsou zvládnuty velmi originálně, vtipně a nápaditě. To se děje přibližně v první čtvrtině. Je však předem jasné, že zápletka s falešnými policisty nemůže vydržet dlouho, respektive nelze zůstat jen u ní. Je třeba ji rozvíjet. A to se filmu právě ne tak úplně daří. Na scénu přichází nebezpečná banda a tím také řada schematických situací, které divák odhadne raz dva. To, co bylo překvapivé, začne být nepřekvapivé, ne tak úplně fádní, ale také nijak objevné. Vtipný ráz filmu komedie posléze na nějakou dobu přebere standardní krimi ve které jde našim dvěma hrdinům skutečně o život. Film si toho nabere moc a v určitém ohledu i málo. Na scéně se objeví řada (rovněž schematických) postav, které je nutné pro děj, ačkoliv nejsou úplně všechny tak důležité, náležitě využít. Objeví se skutečný policista, který si dvojku falešných policistů oblíbí, sympatické servírce stále nebude docházet, že muž do kterého je zamilovaná, není tím, za koho se vydává, ačkoliv ten jí to nejednou naznačí, do toho na scénu vstupuje charismatický Andy Garcia, ale vlivem scénáře je bržděn atd. S akcí se moc pytel neroztrhl. Film s ní šetří a s větší porcí přijde až v poslední třetině. Nevypadá špatně, na zadek si z ní nesednete. Co zamrzí, je schematický scénář, který nápady sype moc překotně a postupem doby se z nich neefektivně vyhází. Někdy je i dost nesmyslný. Při pátrací akci na vlastní pěst, kdy se měli naši týpci dostat do skladu zbraní, se dostanou do prostor, které jsou zhusta obývány zločineckou bandou. Kupodivu se však delší dobu procházejí po chodbách jakoby se nemetlo, aniž by na nějakého padoucha za tu drahnou dobu narazili (!), přičemž hned vedle jich byl plný sál. S tím v související scéně vůdce bandy nepozná, že nemá před sebou svého spojence, nýbrž Justina, který se za něho převlékl. To, že ho neodhalil, bylo naivní. Film se nakonec spokojil s tím, že větší metu v oblíbené a diváky vyhledávané žánrové oblasti, atakovat nebude. Ve výsledku se s dvojkou falešných poldů dá pobavit a i režisér Luke Greenfield měl určitou formu, ačkoliv v některých fázích nezapřel, že se převážně věnuje televizní režii, ale na vině je hlavně scénář, který velký potenciál postupem doby snižoval ohranými postupy a dopředu čitelnou stereotypní schematičností. A ústřední prima dvojka s těmi nedostatky bojovala statečně. Mé hodnocení: 60% () (méně) (více)

Frajer42 odpad!

Aniž bych chtěl hodnocení jakkoli ublížit, tak prostě musím konstatovat, že tohle mi absolutně nesedlo. Zasmál jsem se pouze jednou a už si vůbec nepamatuji čemu. Zbytek rozhodně není vtipný, ale absolutně trapný, nekonečně debilní a prakticky nekoukatelný. Příběh stojí úplně za hovno. Myslel jsem si, že to bude nesrovnatelně lepší, protože nápad to rozhodně není zlý. Přišlo mi, že když uvidím dva retoše, co předstírají, že jsou policisté, tak že je to prakticky záruka skvělé zábavy. No, asi by to nesměl režírovat kokot. Hlavní hrdinové také nejsou úplně ty typy, které by vás celou stopáž srali. Dá se na ně celkem bez vyvinutí vyššího úsilí zvyknout. Opravdu nedovedu povědět, kde se přesně stala chyba, ale tahle sračka je vážně nekoukatelná. Celý film je v každém směru neuvěřitelně přetažený za vlasy. Přišlo mi to celé, jako ubohá prezentace pro 13 leté americké gaye, jak je skvělé býti policajtem. Člověk je poté vládcem vesmíru a může vlastně úplně všechno. Nechci snímek zase tak moc urážet. Viděl jsem trapnější nesmysly. Tohle mě spíše zklamalo než nasralo. Přesto si neodpustím odpad. ()

Kothy

Opravdu dobrá komedie. Hodně jsem se nasmál, hlavně ze začátku. Ten mi přišel docela originální, ke konci už to bylo trochu klišé. Každopádně vtipných scén je tam vážně dost. Samozřejmě že by si s tímhle konceptem celý film nevystačili, takže se nakonec opravdu zapletou do policejního vyšetřování. A jde jim to překvapivě dobře. O samotné reálnosti asi nemá cenu přemýšlet. Ale jako lehká komedie to funguje skvěle. Hodně mě tam dostával James D'Arcy v roli drsného gangstera. Taky se mi dost líbila volba hudby. "Jsem seržant!" :D ()

Yoshitsune

Když dva mentálně retardovaní kamarádi, na sebe oblíknou policejní uniformy, jeden by řekl že se z toho vyklube povedená komedie, plná hlášek, šíleností a divných jedinců, jenž svoji afektovaností,mě dostanou do křeči smíchu. A ono to tak je, po akční stránce sice nic moc, ale všechno vynahrazuje pubertální humor a kulometná salva hlášek všeho druhu. Ze začátku mně docela i Justin štval, protože neměl ten zápal a to nadšení kterým Ryan překypoval, ale jasně vždycky jeden musí být o něco chytřejší než ten druhý. Ale od poloviny dobrý, i Justin se pak do toho dostal a začala legrace. Dost mě potěšili vedlejší postavy, ať už jde o bratrance, sjetou nymfomanku a nebo policejního kámoše. Takže sem se fakt nenudil, ale ani tenhle film se nevyhnul klasickému kliše, jako je rozchod parťáků, prozrazení a podobný věci. Na tohle všechny filmy dojedou, ale je to ještě v míře. Takže jo, zábavná komedie na zpříjemnění dne, doporučuji. ()

Happens

Absolutní nářezová komedie o dvou policajtech, kteří ale nejsou dvěma policajty. Neskutečné dialogy a barvité situace. Miluji tyhle šílené smysl nedávající komedie s velkým poučením na konci o síle (teamového) ducha. ()

SeBig

Docela ale fakt DOCELA dobrá komedie o dvou dementech co si začnou hrát na fízly a zamotaj se do nečeho většího.. Tři hvězdy s odřenýma ušima. ()

Chrustyn

Dva flákači, vydávající se za policisty, díky čemuž se zapletou do boje s drsnými gangstery. Nijak sofistikované, ale v rukou nějakého talentovaného režiséra, který by si dokázal najít herce, kteří mají alespoň kapičku komediálního talentu, z toho mohla být zábavná komediální jízda. Takhle zůstala jen nevýrazná, nudná a hlavně krutě nevtipná křeč. ()

korbitch22

Damon Wayans Jr. sice vypadá úplně stejně jako jeho otec, škoda jen, že komediálního talentu má polovinu, i ta ale stačí aby s tím druhým vomastkem vytvořili slušnou dvojici, která utáhne totálně průměrnou komedii co místy dokáže neskutečným způsobem rozsekat a místy je jenom zvláštní.Proto taky hodnocení zaokrouhlim spíš nahoru, protože jsem nenarazil ani na jednu vyloženě trapnou scénku a i to se počítá.Škoda, že na tu docela velkou stopáž nepřipadne moc akce, protože finální bitka je dost fajn a konečně dodá tomu filmu pořádnou šťávu.Tyhle americký komedie nalajnovaný podle tuny klišé se buď povedou, nebo nepovedou a Let's Be Cops to jedno podívání utáhne s hlavou vztyčenou.70%. ()

Arsenal83

Po dlhšom čase človek natrafí aj na ľahkú komédiu, ktorá naozaj pobaví, vôbec neurazí, je tak správne uletená, ale zbytočne nepreháňa a na pobavenie naozaj nepotrebuje nadmerné presexualizovanie ani prvoplánové fóry. Táto patrí medzi tieto typy, má naozaj slušný rozjazd aj zápletku. Škoda len tej druhej polovice, to už bolo také priemernejšie, scenár šliapal vodu, mohlo to byť vtipnejšie. ()

rollman1

Za mě maximální spokojenost, protože takové záchvaty smíchu jsem nezažil od 22 Jump street a ani tam možná ne. Falešní poldové na mě sypali jeden situační typ za druhým a já tak nestíhal zašívat svou bránici. Už dlouho se nestalo abych se při první scéně svíjel jak kdyby mě někdo lechtal na varlatech. Wayans je neskutečnej grimasák a jeho pohyby, kecy a všechno co dělal mě dostávali do kolen, Jde vidět, že to má v rodině. Jeh kolega je zas Takovej Mclane amatér a oba dva si chemicky náramně sedli. Už jen z principu, že tento film je silně podhodnocený dávám plný počet. Tempo skvělé, kadence humoru výborná a akce? Taky byla. ()

BMW12

To byla taková blbina až to bylo fakt dobrý! :D Asi každý z nás měl někdy sen, že by chtěl být policistou a naši hlavní dva hrdinové si tento sen rozhodli splnit. Ze začátku jsou to jenom legrácky, ale pak narazí na největšího gangstra ve městě a začne jít o život. Já jsem se u této akční komedie velice bavil, bylo to opravdu hodně vtipné a nechyběla ani pořádná akce. A zaujala mě Nina Dobrev, v jejích předešlých filmech jsem si jí nijak extra nevšímal, ale tady mě rozhodně zaujala. ()

honajz

Není to můj šálek čaje. Puberťácký připitomělý humor mne moc nebere, ústřední dvojka mi nepřijde vtipná (zlatý Eddie Murphy!, dokonce i Martin Lawrence byl vtipnější), a to se jako fakt mám smát tomu, jak falešný polda ve své pomstě nutí pasáky a dealery v nablýskané černé káře tančit a hejbat bokama? ()

Thomick

Nejdůležitější je se zeptat: no kdo z vás si to jednou nechtěl zkusit? (Jo, a pak si taky uvědomit, že koukat na trailery ryzích komedií nedává absolutně žádnej smysl. Pak to akorát dopadá jako tady.) --- "You promoted yourself again?!" ()