Režie:
Gary NelsonScénář:
Ernest TidymanKamera:
Gayne RescherHudba:
Lee HoldridgeHrají:
Joe Don Baker, Desi Arnaz Jr., Christine Belford, Scott Brady, Diana Muldaur, Louis Gossett Jr., George DiCenzo, Eddie Egan, Ken Swofford, Justin Lord, Patrick O'Neal, Rod Colbin, Joyce Van Patten (více)Hrají
Joe Don Baker
USA
Nejlepší filmy:
Frajer Luke (1967)
Přirozený talent (1984)
Mys hrůzy (1991)
Desi Arnaz Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Svatba (1978)
Dům dlouhých stínů (1983)
Dva klobouky (1974)
Scott Brady
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Čínský syndrom (1979)
Vichry války (1983) (seriál)
Diana Muldaur
USA
Louis Gossett Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
A Raisin in the Sun (1961)
The White Dawn (1974)
George DiCenzo
USA
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti (1985)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Blízká setkání třetího druhu (1977)
Eddie Egan
USA
Nejlepší filmy:
Francouzská spojka (1971)
Konec rozkvětu (1972)
Odznak č. 373 (1973)
Ken Swofford
USA
Nejlepší filmy:
Thelma a Louise (1991)
Obhájce (1970)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Justin Lord
USA
Nejlepší filmy:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Okamžik záblesku (1984)
Patrick O'Neal
USA
Nejlepší filmy:
Král Krysa (1965)
Columbo (1971) (seriál)
Takoví jsme byli (1973)
Rod Colbin
USA
Nejlepší filmy:
Frances (1982)
Tajný závod (1976)
Rape and Marriage: The Rideout Case (1980) (TV film)
Joyce Van Patten
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Marley a já (2008)
Mikey a Nicky (1976)
Eartha Kitt
USA
Nejlepší filmy:
Není král jako král (2000)
I Woke Up Early the Day I Died (1998)
Erik Viking (1989)
Leon Isaac Kennedy
USA
Nejlepší filmy:
Křižáci ulice (1986)
Osamělý vlk McQuade (1983)
Ninja z New Yorku (2021)
Julius Harris
USA
Nejlepší filmy:
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)
Udělejme to znovu (1975)
Robert Hooks
USA
Nejlepší filmy:
Star Trek III: Pátrání po Spockovi (1984)
Když přichází noc (1967)
Vykoupení z ráje (1998) (TV film)
Al White
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti II (1989)
Připoutejte se, prosím! (1980)
Připoutejte se, prosím! 2 (1982)
Nathan George
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Serpico (1973)
Brubaker (1980)
Alan Oppenheimer
USA
Nejlepší filmy:
Nekonečný příběh (1984)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Malý velký muž (1970)