Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (Cinemart)

Katcat

Musím dát 5. Já jsem prostě psychicky závislá na německym humoru....tohle je německý, sprostý a sexy! Kam se na to hrabe americká sračka Zkažená úča?! ()

UniqueNett

Po dlouhé době jsem se vážně pobavila a to i přes to, že nemám ráda tento typ komedií. Řekla bych, že velkou zásluhu má na tom E. M'Barek, vážně mě v té roli hodně bavil. ()

Ihuj

Není to vůbec originální ani překvapivé, ale je to drsnější než ostatní filmy v žánru a hlavně hrdina dobře vypadá. Výborný dabing. ()

bararich8

Extrémně pohodová komedie. Kdo by řekl, že toho jsou Němci schopní... Skvělé a sympatické postavy, skvělí herci, humor seděl náramně, příběh sice nebyl v základu z nejoriginálnějších, ale pár prvků bylo navíc. Nemůžu si na nic stěžovat, nenudil jsem se a fakt pobavilo. Český dabing v pohodě. Klidně tam napálím 5* ()

ludva10

Velice milé německé překvapení. Film je vtipný, má romantickou zápletku a celkem zajímavý děj. A charismatického učitele ( Elyase ). ()

KafuR

Film, který si neláme hlavu s logikou ani na té nejelementárnější úrovni, napsaný podle ohraného scénáře aneb jak svérázný učitýlek uklidnil bandu bezhlavých fakanů díky svým kontaktům v podsvětí a velice smutném dětství. Plus jako bonus slouďoučký konec s nápravou všech těch bakaných hošíků a slečinek. Veškerý potenciál bijáku je tedy vložen na kartu komedie, která ovšem neplní svůj účel zdaleka tak často, jak by se na svůj žánr slušelo. ()

Plechpetr

Fakju jsem se opravdu bál. Vzhledem k mojim negativním zkušenostem k německému filmu jsem se toho opravdu bál. Ale byl jsem velice mile překvapen. Komedie opravdu tahala za břišní klenby a bylo to fakt super. ()

tranquill

Nějakou dobu jsem kolísal a nevěděl jestli to zvládnu. Ale vydržel jsem, protože hlavní postavy byly sympatické a přestože tu byla silná inspirace americkými teenagerskými filmy, nebyl tento tak trapný a já se bavil. ()

moviechecker

Bylo to tak dementní až jsem se na tom pobavil. I když německá kinematografie není moje šálka kávy film splnil svoji úlohu a pobavil víc než to, co v posledních letech produkuje holywood. ()

Torgal

V prvých minútach som tento film neznášal - všetko bolo tak mimo (chovanie učiteľov, ale hlavne študentov), až som mal pocit, že sa pozerám na nejakú kameňákovštinu. S postupujúcimi minútami to bolo našťastie už len lepšie, lebo „učiteľ“ tým frackom dal pocítiť ich medicínu. Prerod tých hajzlíkov na disciplinovaných študentov nebol ale aj tak podložený vôbec ničím pádnym. Ale tak tento film sa realitu ani vôbec nesnažil predstierať, išlo mu hlavne o pobavenie sa na prehrotených situáciách a sympatických postavách. A to sa mu napokon podarilo celkom dobre. 6+/10 ()

Razzor_82

FááákT za čtyři hvězdy pane Müllere! Peckovní a na němčoury velmi zdařilá komedie. M´Barek si střihne roli crazy učitele, který srovná jednu třídu tupounů. Skvělé scénky a hůmor ze školního prostředí. Vše bez servítek a na rovinu. 8/10 ()

AxelWers

Ako komédia to celkom ušlo, ale podobných komédií som videl viac a boli lepšie. Miestami ten humor sa mi zdal silený a akosi tomu chýbal "říz", ktorý by dej rozbehol do väčšej akcie. Riaditeľka celkom fajn milfka a učka Schnabelstedtová celkom sympoška. ()

Lukadlo

Po prvním shlédnutí katastrofa, bohužel (bohudík) jsem shodou (ne)šťastných okolností měl možnost film vidět asi ještě zhruba 3x. Jasně, je to typická mainstream vymazaná komedie, ale pro oddech dokáže pobavit. Jak zde už někdo hodnotil němčinu, jako hnusný jazyk. Musím dodat že já si to myslel v začátcích taky, ale po pěti letech v Německu musím říct že to opravdu není pravda a němčina jako taková může být někdy dokonce i roztomilá (brr já to važně napsal). Nezapomeňtě že Německo je veliká země a existuje i spousta slangů a akcentů. Taková Praha vs Ostrava je prd proti tomu co je za rozdíly v Němčině....a o tom částečně i tahle komedie je, někteří protagonisti mluví opravdu šíleně...a pokud můžete a aspoň trochu německy rozumíte, pusťte si film v originálním znění, protože českej dabing je v tomhle filmu prostě MEGAHUMUS! Už jen ten trailer...v českým řeknou nebuďte ho prosím...kdežto v německým originále něco na způsob "dobře dobře, hlavně dejte prsty pryč od tý posraný bradavky!" ... ()

zberatel

919ta znamka ci 9,19 z 10 doporuceni ? Dokonala komedia pravdepodobne neexistuje, no su take ktore vas bavia a take ktore vas BAVIA. Mna tato BAVILA :) ()

Parm1

Čekal jsem, kdy se Karoline Herfurth, jakožto hlavní hrdinka německých "Prciček" opět v něčem ukáže. Myslím, že hodně lidí bude vzpomínat na 32-barevné rozhraní, protože tohle je tak nacpané všemi různými barvami, až z toho bolí oči. ()

Oonika

A ono to bylo kupodivu docela vtipné... Trochu mi místy vadilo to německé prostředí, nějak jsem se nemohla srovna s tím, že takový film najednou točí někdo jiný než amíci... Ale konečně zase néco, kde se ty vulgarity hodily a byly podány docela vkusně. ()