ceftax

Naprosto famozní akčňák, divím se že to šlo do distribuce (třeba dobrá sabotáž s Arniem se u nás pro jistotu vůbec nepromítala), ale cinestar v jihlavě nezklamal, když film nezařadil do programu. A keanu je prostě Awesome :-) konečně zase v roli která mu byla napsaná na koule ()

psycho.ta odpad!

Prosím a upřímně doufám v to, že KR už nikdy v životě nenatočí žádný film nebo alespoň že já už na žádný nikdy v životě koukat nebudu. Doufám že se odebere na odpočinek například do Japonska, kde se ožení s nějakou Asiatkou a bude trénovat malé žluťáčky dejme tomu kung-fu. Tohle byl nejnudnější, nejubožejší a dějově nejtrapnější film jaký KR kdy natočil a dle mého názoru hluboce pokořil i odpad zasluhujících 47 Róninů, jež sem hodnotila 1*. No bohužel, tohle pro mě nedosáhlo ani na to, a proto *odpad. ()

snupko13

Parádna rezba, to áno, ale vážne kvôli psovi? Ok, nevravte to Wickovi radšej, ale predsa, WTF? Sranda však bola, určite najlepšia scéna filmu, teda podľa mňa, je návšteva policajnej hliadky u J. Wicka. :) ()

frenkie

John Wick je příkladem filmu, kdy se podle 100x provařeného scénáře, díky slušné režii a angažování řádky slušných herců, natočí dost slušný akčňák v čele s nekompromisním hrdinou a nějakým tím zajímavým nápadem(hotel pro mafiány) nebo zpestřující postavou (killerka Adrianne Palicky). Dlužno podotknout, že Reevesovi role charismatického zabijáka seděla přímo na tělo a je to on, kdo zvedá kvalitu filmu prudce vzhůru. Záporák mohl být trochu víc fyzicky disponovanější, závěrečná bitka s Wickem byla trochu směšná. Nic proti Nyqvistovi nemám, ale do těchto rolí se nehodí. V tomto žánru je to pro mne rozhodně nadprůměrný počin, pod 4* nepůjdu. ()

lajkus

ASI I SPOILERY Oslavné ódy se nekonají... bohužel... zřejmě mám jiný vkus než většina diváků na csfd.... Akce pro mě nebyla vůbec napínavá. Má totiž asi 3 scénáře. Budto hrdina trefí týpka hned do hlavy, nebo ho trefí do jiné části těla a pak ho střelí do hlavy, nebo když se setkají na rohu se chvilku mydlí a pak ho Keanu budto píchne nebo střelí do hlavy. To je celá akce a tohle se neustále opakuje (ale nutno dodat, že akce v baru-diskotéce nebyla zas tak špatná). Keanu je navíc až moc velký machr bez osobnosti, takže jsem víc fandil potetovanejm rusákům... Sladoučký konec taky naštval... ()

redsparrow odpad!

Už mě unavuje dávat jednu hvězdičku za dobrou kameru, poctivý herce, výpravu apod. Kdyby se to aspoň tvářilo jako nadsázka tak to beru s úsměvem, ale tohle je jak z ruky maestra stývna segala, blbý jako pučtok. ()

kaller

Pořádně divoká jízda, sázející na jeden akční akord, ale ten servíruje dnes už málo vídaným, v celé řadě sekvencí až lahůdkovým způsobem, díky čemuž jasně vyčnívá nad většinou konkurence v rámci svého žánru. ()

Mraxis

John Wick přezdívaný "Baba Jaga" řádí jako pominutý v akčním filmu, který působí jako adaptace počítačové hry. Nejspíš mi to tak připadá, protože nepřátelé ve filmu jednají jako špatně naprogramovaná umělá inteligence a působí jako chodící pytlíky krve. Do toho se občas mihne nějaký ten "boss". Abych jenom nehanil. Jakmile přijde na řadu akce, tak je to dobré... Není to skvělé, ale stačí to. Dobře se na to kouká. Bohužel příběh a logika film sráží do kolen. Pokud nad tím člověk začne přemýšlet, tak je to v háji. Na to, jak slabá dějová linka filmu je, tak je v ní hrozně moc zvláštních komponentů, které mi tak nějak nesedí. Čekal jsem od toho víc, Když to shrnu, tak k jednomu či dvoum lahváčům a pytlíku buráků je to dobré. Nepotěší, ale ani neurazí. 55% ()

pepca72

Na tenhle film jsem se moc těšil, a dostal jsem to co jsem očekával. Akční nářez od začátku až do konce. Režijní taktovka kaskadéra je znát v každé akční scéně. Keanu vyměnil Kung-Fu za Aikido a Jiu-Jitsu, a zabijácké střely do hlavy. Zejména souboje v interiérech jsou výborné a ve stylu Gun-Fu. Hotel pro zabijáky byl tajké zajímavý nápad. Těším se na případného Wicka 2. Plných 5*. ()

mmajjkii

Pokud hledáte film, u kterého prostě vypnete mozek a necháte se bavit, načež díky téměř nepřetržité akci se nudit rozhodně nebudete, je tento film v tamtu chvíli určen právě pro Vás (ale pozor BRAIN OFF, nezapomeňte). Mimochodem mít v CSku mušku a šestý smysl jako John Wick, tak som milionár D. Velmi těsné 4*, IMDb 7/10, ale jsou tam. ()

Snakefinger

Fakt nemůžu jinak a více než dvě hvězdy. A to dávám jenom proto, že mi je líto toho milého pejska, co musel zemřít a kolem kterého se tenhle zbytečný film 101 neúnosných minut točil. ()

Boddicker

Keanu obarvil vousy, vlasy z 47 Roninů načesal dozadějc, vzpomněl na svoje víc cool časy před rokem 2008, sehnal švédský...ruskýho záporáka a strčil do kapsy i samotnýho Denzela "kladivo" Equalizera! Old school nářez, jak má bejt! Takhle má ten komparz padat, Keanu! ()

jozindodulik

Novodobý Chuck Norris? Pokud chcete shlédnout poloboha, co tužkou zabije 3 chlapy, nebo sám vystřílí armádu, tak prosím, za mě ale totální nesmysl, ani v nadsazce to nelze lépe ohodnotit. Navíc Keanu v Matrixu byl nejdrsnější Keanu, víc drsný k němu prostě nesedí, není to žádný Arnold, vypadá spíš jako ajťák. ()

Fracek

Kdyby tam Keanu pobíhal s vidličkou a všechny ty hloupoučké mafiánky bodal do krku, bylo by to koukatelnější ... jakmile jsem přestal počítat prostřelené hlavy, šlo to všechno do prdele. Jednu hvězdu za slečnu nezbednou, co zneuctila hotýlek smyslem pro neposlušnost .... no, nakonec jsem to dal ještě jednou a zvedám na čtyři ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch