Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aknah
  *****

  No rozhodně mi to přišlo o trošičku horší než jednička, ale proč tomu nedat 5*, z toho nápadu celkovýho jsem nadšená, z Trisiných krátkých vlasů taky, některé scény perfektní: SPOILER: nečekaná bitka u stolu, ,,smrt" Tris, zachránění Christiny a mnoho dalšího, nehledě na to, že ty efekty byly tentokrát na uplně jiným levelu. Co mě zas dost překvapilo, bylo postavení Petera v tomhle filmu, nehledě bratra Tris. Trošku už překombinované, ale budiž, prostě podle předlohy. KONEC SPOILERU: _______________________________________________________________________________________________Ovšem zas mi přijde, že Watts je tu totálně navíc a ještě to zahrála jak kdyby byla před kamerou poprvý, ale to mi film nezkazí, jsem tak natěšená, až si to přečtu, celou tu řadu.(20.8.2015)

 • novoten
  ****

  Navázat na rok starou efektní adaptaci výtečné předlohy nebývá zrovna snadný úkol a už vůbec ne, pokud máte tentokrát před sebou o něco méně strhující látku. Vzhledem ke kompletně vyměněnému tvůrčímu týmu proto chápu zcela odlišný feeling a překvapivě uznale kývám hlavou nad vypuštěním natahovaných knižních pasáží (pobyt u Odpadlíků) i nad tím, že hlavní trademarky série i nadále působí dostatečně divergentně. Největší výhrou ale zůstává famózní casting. Ten rok, během kterého představitelé ústřední mladé party (Tris, Čtyřka, Caleb, Peter) sbírali zkušenosti jinde, se projevil v jejich výkonu přímo náramně a je to právě jejich um, který dává zcela zapomenout na to, na jak vratké dějové nohy se v samém závěru celá sága staví.(30.3.2015)

 • cheyene
  **

  Zatímco první díl si u mě vysloužil 3*, druhý dostane o jednu méně. V prvém případě se jednalo o start série a dopadl tak nějak průměrně. Neurazil, ani nenadchl, přinesl zajímavý námět, ale v mnoha ohledech působil až moc lacině či prvoplánovitě. Rezistence se mi zdála ještě více určená teenagerům a to po všech hlediscích, avšak to není nic proti ničemu, jenže celkový dojem v sobě odráží nesporný fakt, že si mě v tomto případě tvůrci nedokázali udržet v pozornosti. Měl jsem tendence se nudit.(26.11.2017)

 • draggo
  ***

  Oproti skvělé a zábavné jedničce jednoznačně slabší. První půlku jsem se docela nudil, příběh byl podivně rozvleklý a celkově nezábavný, akce průměrná a objevuje se až moc novejch postav, přičemž žádná z nich není nijak zvlášť zajímavá. Celý film se pořádně rozjede až v závěru při simulacích jednotlivých frakcí, které byly docela nápaditě udělané a film konečně začal pěkně šlapat a závěrečná pointa mi přišla celkem zajímavá. Na další díly se tedy podívám, ale díky rozdělení závěrečné knihy na dva díly nemám očekávání nijak přehnaná. Nemůžu se zbavit dojmu, že od té doby, co začal na konci jedničky rozpad systému frakcí, celá série jako by ztratila to, co na ní bylo tak zajímavý a zatím to nebyla schopná nahradit něčím jiným. /60% a 3*/(27.7.2015)

 • MartinezZ
  **

  Ukáza nevhodnosti těchhle knižních filmo-epizod. Tohle je totiž taková blbost napěchovaná na sebe se vršícími nesmysly, že to při sledování toho dění před zeleným plátnem skoro až bolí. Samozřejmě rozdělení dalšího dílu na dva filmy to celé jen podtrhuje. Jediné, co by to mohlo zachránit, by byl jen crossover s Maze Runner v následujících dílech téhle ságy.(18.7.2015)

 • - Film nebyl natáčen jako 3D. Až v postprodukci se rozhodlo, že bude převeden i do trojrozměrného formátu. (Stoka)

 • - Filmovalo sa v amerických mestách Atlanta a Chicago. (Hudakfilms)

 • - Naomi Watts (Evelyn) je prírodná blondínka, no kvôli tomuto filmu si ich musela prefarbiť na hnedo. (Hudakfilms)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace