"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiální text distributora)

Petey

Nesnáším německý filmy, a tahle puberťácká kravina mi leze na nervy. Kdyby ty tři baby byly aspon pěkný. ()

Werde

Stěží se dá dokoukat do půle. Hvězda patří Karoline Herfurth, která mě uchvátila v "Parfém: příběh vraha". ()

Nyan

Už když jsem byl puberťák, tak na mě některé scény působily trapností či nechutností a ne vtipností. Ale smál jsem se u toho. Kdybych se na to měl znovu podívat, tak bych hodnocení pravděpodobně snížil... ()

Ceberus

Naprosto stejná liga jako Prcičky. No, možná o trochu lepší v tom, že to není až tak nechutné. Každopádně nerozlišitelné od jiných amerických teenage komedií. ()

Armin82

O nějakých kvalitách,zde nemůže padnout ani slovo a to v žádné kategorii. Opravdu chabá záležitost a odfláknutá práce od režiséra až po herce,ale zase na druhou stranu, to bylo chvílema i vtipný...některým scénám se musí zasmát i ten největší suchar...mě osobně se asi nejvíc líbila postelová scéna--->až budu,tak mi dej na hlavu polštář :-D 40% ()

kratina

No vida, i na stará kolena se mám čemu přiučit - že se dá i na obyčejném kole dojet až do ráje! Samozřejmě pokud má to kolo správně tvarované sedlo :-). ()

Likan7

Prcičky sice nebyl bůh ví jaký film, ale v porovnání s tímhle to je veledílo. Němci na přelomu tisíciletí točili jednu hloupou komedii za druhou a tohle je přesně ten příklad. Nesympatičtí herci, spoustu přisprostlých scének a chybějící humor. Jediný, o čem se dá mluvit jako o pěkný věci, jsou prsa Diany Amft, jinak je to trapný až na půdu. ()

Numas odpad!

Po shlédnutí tohoto katastrofálního filmu si uvědomíte, že jste právě ztratili drahocených 90 minut svého života. Tuto nepovedenou komedii, s velmi suchým humorem bych nikomu nedoporučoval!!! ()

Daginka

Promiňte mi, ale německé teenagerovské komedie mě zkrátka vážně moc neberou.Zvláště, když nemají pořádnou pointu a jedná se v nich pouze o cíl- sex.Německé ,,Prcičky'' se vážně moc nepovedly.Moje hodnocení-15% ()

DonTommy odpad!

Nejhorší investice v mém životě.Proč jsem na to chodil? Měli mě varovat ty davy moderní mládeže před kinem, vyprodaný sál (obvyklá návštěva jde spočítat na prstech třech rukou) a vůbec už jen ten název. Jak řekl můj bratr po absolvování této kvazifilmové experience: "měli sme ty prachy radši propít v pivnici".Obvykle nevyzdvihuju investice do alkoholu nad investice do kinematografie, ale tentokrát měl stoprocentní pravdu ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu