Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

SZYslak

Takže to shrnu: Týpek dlužil, bydlel na dně bazénu, s kamarády chtěl na dluhy vydělat jako hodinový manžel. Makat jsem viděl snad jen Polívku, když věšel lustr. Jinak se šoustalo a chlastalo. AD Čvančarová - béčková herečka, nechápu, co na ní "všichni" vidí. Příjemně mě překvapila "protivná" Holubová v normální roli, opravdu palec hore. Nina Divíšková "překvapivě" natáhla bačkory a vše se vyřešilo. 30% ()

PatrikP4

Na české poměry velmi dobrá komedie... Jsou tam ale boužel slabší pasáže, což je škoda, jinak by to šlo rozhodně vejš... Ale na české poměry hodně dobré... ()

Ironhead

Slusnej rozjezd i obsazeni, ale v pozdejsi fazi to zabiji nijakej scenar a cela doslova dementni anabaze z Nizkych Tater + opravdu strasne "necekana" Deus ex machina na konci filmu, ktera zazracne vyresi v poslendi minute problem nasich hrdinu (tahnouci celou zapletku filmu), bez jakychkoli jejich zasluh... ()

kolodej1

dobře obsazená, ale veskrze průměrná komedie pro nenáročné spočinutí u televize. Najde se tu pár opravdu vydařených vtípků, ale taky slabších, spíše trapných. A i celkově je film dost nevyrovnaný a bohužel se neubrání různým klišé, viz milenecký vztah Novotný - Čvančarová. Spíš byl lepší začátek filmu, nejhorší pak závěr na Slovensku, který oponěkud postrádal logiku. Taky mi nebylo jasné, proč s výjimkou paní Divišové, všechny ostatní ženy, využívající hodinových manželů, tvořily jednu nerozlučnou partu a nenašly se ve městě další ženy, které by s nimi neměly nic společného. S bídou 50% ()

petr.al

Štráduji si to takhle domů z dvanácti hodinové šichty, sedřený jako mezek, ale zároveň natěšený, že hned jak hodím propocené montérky do kouta, navlíknu nad pupík tepláky s lampasem, rozvalím se na své proseděné kanapíčko s čouhajícím pérem, otevřu jedno orosené a pustím fotbálek v bedně. ,,Chacha, dnes hraje naše repre, hoho, to jim to nandám." ,,Zasypu ty nekopy takovou sprškou slovních výkalů, až se budou i žluté karty v sudího trenýrkách červenat studem!" S noblesou otvírám piviště otvírákem, který mi visí permanentně na krku, zapínám telku......a nic. ,,Si snad dělá pr.., fakt nic". Po půl hodinovém bouchání, kdy se ten starý krám absolutně nechytá, vzdávám, rozmrzelost zapíjím před šlofíkovým lahváčem a jdu spát. Druhý den se v práci ptám Božky, se kterou makám u pásu, jako co by mi poradila. Ona, že ať si zavolám takového toho hodinového manžela. Ti chlapi prý umí ledasco a když mi říká ledasco, tak opravdu myslí ledasco, jestli jí prý rozumím, poté na mě šibalsky zamrká umělou řasou a jakoby nic přilepí další pár podrážek k ťamanským botkám. ,,Kurňa zvát si domů chlapa na opravu, ještě se mi vysměje, že jsem lempl, který si neporadí sám," pomyslím si. Nicméně fotbálek je fotbálek a tak jsem si toho manžela objednal. Ovšem to co přišlo rozhodně nebylo fajn. Jako pracovní vercajk měl, o tom žádná, ale ty přitroublé kecy co vedl. Hodináčovi rádoby duchaplné plky mohly zabírat tak leda na Božku a jí podobné. Byl jako nějaká slabá parodie na toho mého oblíbeného špekáčka, co hrál toho okresního Jardu Kužela. Raději jsem zašel na jedno do nedaleké knajpy, protože sledovat a poslouchat toho kutila bych druhý den nerozchodil. Když jsem dopíjel sedmý kousek, zazvonil, že je vše v cajku, obraz jede jak víno a ať se přijdu zkasírovat. Jeho hodinová sazba mě voholila i v podpaží, ale co, telka jela a čutaná bude. Na jeho kydy, ať prý pozdravuji paničku, jsem nereagoval, vyšoupl ho ze dveří a s úlevou si oddechl, že už zmizel. ,,Pff, pozdravuj paničku, vůl jeden, maximálně Božka by mi mohla přes práh," zakleji. Usedám na kanapíčko a jako virtuóz otevírám můj milovaný chmelový mok. ()

Kkahunaa

Myslím si, že tento film by nebyl ani na cenu "Plyšový lev". Avšak nezoufejte, když ne lev.... tak co třeba cena "Plyšový kokot"? Toho by si tvůrce mohl vystavit vedle případné anticeny za trapnou divadlení zprzněninu Viktorka. ()

tchempi

Chápu, že vyšeptalí, přestárlí či zkrátka jen netalentovaní herci vystupují obskurních opusech, třeba těch Troškových. Co ale dělají prvoligoví herci v téhle nevtipné a unylé slátanině, to fakt nechápu. Asi se jim nakupily složenky a hypotéky, jinak to nedává smysl. ()

esmoke

Česká komedie o čtyřech kamarádech, kteří spolu hrají vodní pólo a provozují bazén. Pak přijdou o vodu v bazénu, nemají love ani peníze. Tudíž jeden začíná bydlet v bazénu a ostatní mu hodlají pomoct, takže společně založí firmu na opravy. Děj nedává moc smyslu a je tu jen proto, aby hrdinové mohly dělat humor a divák se dočkal happy endu. (2D dabing) ()

blekekeke

Jsou herci kteří nikdy nezklamou a pak jsou herci, kteří mají nějaké výkyvy. No, a pak tu jsou tací, co by se měli věnovat jinému řemeslu. Ono to pak vypadá, že to dopadá, jak to dopadlo tady. Kreativita se mísila s trapností popoháněna lacinějším humorem za potlesku několika koz a velkých zadnic s devíti body ... Co utkvělo v paměti? David a jeho nene ... ()

janinka123

Příjemná komedie s vtipnými dialogy. Pánové jako David Novotný, David Matásek, či třeba Lukáš Latinák tvoří výborné obsazení. ()

vojaksvejk

Podľa mňa nedocenená komédia, ktorá bude raz - napriek nedostatkom - patriť do zlatého fondu kinematografie. Bavil som sa, čo viac chcieť. 4 hviezdy. ()

Sethlans

Šlo to,nebude sice patřit mezi filmy, bez kterých bych nemohl být, ale svůj účel to splnilo. Taková odpočinková záležitost. ()

gpx

Kolikrát jsem se u tohodlenc zasmál by spočítal i můj dvouletej vnuk. Prostě bída až bych brečel. ()

meda2016

45% - Z lítosti k dobře hrajícím protagonistům dávám 3 a ne 2*. Komedie to jakž-takš je, staví na sexuálním pudu a mizivé romantice. Co víc napsat - škoda. ()

fooggyy7

Ubohé, hodně ubohé. Jediné na co se tam dalo koukat, byly Čvančiny kozy. A ten Polívka? Ten už 20 let nenatočil pořádný film ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Sebule

Celkem fajn komedie, která určitě neurazí. Herecky velice dobré a je to jedna z těch lepších komedií u nás. ()