Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

MarryW

Viděla jsem jednou a dala jsem 4 hvězdy, viděla jsem to podruhé a prostě jsem musela dát 5 hvězd, protože něco tak krásně uvolněného, vtipného, s myšlenkou a ze života jsem v české kinematografii neviděla už dost dlouho. Čtveřice hlavních hrdinů byla vybrána naprosto geniálně, myslím si, že pro Davida Novotného to je možná životní role. Všechny je krásně doplňují herečky jako Čvančarová, Norisová, Holubová a Babčáková. No, slzy od smíchu mi tekly velmi často, asi tak. A upoutávka v rádiu zvoucí na tento film taky nelhala, bylo vidět, že se všichni při natáčení velmi bavili. ()

KidCZ

To bylo tak trapné, až jsem byl rád, že to na Zlín Film Festu bylo zadarmo. V bodech moje dojmy: 1) špatný a do očí bijící product placement, jak je u nás zvykem; 2) ne, to že tam dáte sex a nahotu z toho opravdu neudělá lepší film... ; 3) uchechtl jsem se asi dvakrát za celý film; 4) okolo hodiny a čtvrt jsem se natáhl na trávu a sledoval hvězdy, nabízely lepší podívanou, než toto... Zas mi jednou aktuální český film připomenul, proč mu nevěnuju ani minutu svého času. A to hodnocení tady je asi nejlepší vtip, který se toho filmu týká. Hvězdu dávám za ty relativně vtipné dva vtípky a i proto, že existují i horší věci, jako Babovřesky. ()

rigby

Z tohoto nesourodého, ale velmi zajímavého hereckého obsazení se dalo vytěžit hodně. Stačilo jen poskytnout trochu prostoru jednotlivým protagonistům a ne je držet v zamřížované klícce nenápaditého scénáře. Škoda, v tomto případě se jedná o promarněnou šanci, která se podruhé nenaskytne. Nebyl ani důvod se smát, ani důvod brečet, či jinak projevit své city. Bylo to o ničem. ()

zigy

A já se rozšoupnu a dám tomu 4 hvězdy, protože to je pohodička prodchnutá dobrou náladou, a to se musí podporovat, namísto depek typu alice nellis a spol......Polívka zde jako obvykle kraluje, i když mu tady pořádně zatne tipec Holubová (prostatici vědí...). Novotný opět hraje Jardu Kužela, tudíž jeho příznivci si přijdou na své. Stejně jako příznivci Dukly (tím myslím všech cca 10 lidí z Prahy...) Svoboda nebude špatným režisérem, ale nový Vejdělek to nebude, spíše rutinér. Filmu by prospělo více odvážných scén, když už námět je takový lechtivý a hraje mu tam svůdkyni Čvančarová....P.S: vodní polo u nás fakt není profesionální sport. ()

Maraboy

Takové zfilmované "smutno/veselé" manželské etudy, kde se parta starých lachtanů snaží zachránit svůj vypuštěný bazén který zkrachoval. A tak se rozhodnou ho zachránit pomocí práce hodinového manžela pro místní paničky v nesnázích ,to však obnáší krom všeobecných domácích prací i obskakovat paničky jako gigolo. Jak se dalo čekat vše dobře skončí a každý si najde to svoje . Film nijak neurazí ,ani nějak obzválšť nenadchne . Taková oddychovka na večer po boku manželky ,které po dobu filmu budete muset přikyvovat jak to má žena v životě složité. (Dal bych o bodík víc ,ale Čvančarová opět neukázala kozy a to tam po celou dobu píchá jak kaktus) ()

fafejt001

Celkem dobré obsazení , celkem dobrý námět , horší scénář a výsledný efekt dosti slabý . Jako prvotina nedopadla nejhůře . Snad příště . ()

Popinodan

Lepší průměr. I když ve filmu hrajou samý fajn herci,a natáčen je převážně v nádherném Královském městě Nymburk,zbytek pak ještě v Nízkých a Vysokých Tatrách,které se rozhodně nikdy neokoukají,přesto to byla malinko nuda.Rozhodně je to ale úsměvné a neurazí. ()

Saxos

Z celého filmu si pamatuji pouze hlášku - "táta je doma" - "ahoj" - "ahoj holky moje, tak co dneska, nosila Vás hrdě?, tak to je dobře" ()

Sympy

Tak v obchodě t zlevnili na 150,- stejně jsem si raději stáhl a zaplať bůh...Protože vyhodit za tohle i 23 korun by mě pořádně sralo. Neříkám že poslední dobou točí v ČR jednu hitparádu za druhou ale tohle nemá obdoby-upoutávka vypadala skvěle,ale samotný film úplně o hovně,jest-li jsem se zasmál jednou tak z nouze aby mi nebylo líto času. TOTÁLNĚ ZBYTEČNÝ POČIN.Ta jedna hvězda za něják tak dobrou posloupnost a navazování scén. ()

tykadelko

ale tak jo, na české poměry po dlouhé době komedie, u které se člověk i zasměje..jen nechápu, proč v poslední době každý český film musí být založen na tom, že tam každý s každým spí a nebo aspoň vyhledává sex :D ()

Winster

Taková ta klidná komedie "pro takové to domácí žvýkání" trošku mi utekla rozcházecí scéna hlavních představitelů(Davida a Zusky), ale jinak se mi film docela líbil. Je to vtipné, není to ani moc sprosté, cože je na tuhle dobu docela zvláštní, ale já to velmi oceňuji. Do kina na to prý chodí s rodičema i děti...Takže, povedlo se to zkuste trošku přidal, ale prosím....níž už né! :o) ()

Kozlowski8

Čtyři kamarádi přišli o svoji životní vášeň a radost - vodní pólo a ke všemu se musejí vypořádat s dluhem, který rozpadnuvší se klub po sobě zanechal. Náhoda a shoda událostí je přivede k založení firmy HODINOVÝ MANŽEL... Ne že bych se válel smíchem po zemi celý film, ale legrační okamžiky byly a vtipné dialogy také, herci byli velice vhodně vybraní, příběh zajímavý a vcelku originální (proč stále fotbal, hokej, atletika, proč ne vodní pólo?, líbil se mi např. i obývák v bazénu či scéna na lanovce) do toho všeho chytlavá hudba. Některé pasáže a scény sice celkový dojem trochu kazí, ale to, co je na filmu fajn a pozitivní, převládá a já se velice dobře bavil, proto slabší, ale  4*. 70%. ()

Stuck

Bohužel jednoduché, ohrané, stejné, česká kinematografie se nikam neposouvá, stále jen kopíruje a ždímá ten samý scénář. Hvězda za Čvančarovou a za hlavní píseň od Saportů. ()

FILMOVKA

První polovina má docela slušný rozjezd i s dobrými fóry, které jsou naprosto obyčejné, jako od malých dětí, jenom vysloveny dospěláky a situace mě bavily. Nicméně druhá část filmu začíná být už nudná a na konci má člověk pocit, že je to tak trochu o ničem, nebo že se někam nakročilo a už to nějak neklaplo. Znovu to vidět nepotřebuji. ()