Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury. Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku. (Vertical Entertainment)

Yuri_Boyka

Godzilla II je to, čo mala byť jednička. Je to parádny audiovizuálny zážitok, ktorý sa zdvojnásobuje v kine, preto je priam vyžadované ho v ňom vidieť. Nerozumiem priemerným hodnoteniam, nakoľko ak by ste vymenili titul Godzilla za Avengers, jediný rozdiel by bol v tom, že v hlavnými hrdinami sú monštrá. A film by samozrejme zbieral top hodnotenia. Anyways... Long live the king! Už sa teším na stretnutie s Kongom. ()

Konev odpad!

Čekal jsem napětí, nějaký pěkný námět a lidský důvtip.Místo toho slátanina o zakomplexované matce a o otci, který se snaží zachránit svoji dceru a předtím nechá zemřít miliony lidí. Monstra krásná, ale bylo jich tolik, že mi splývaly v jednu slátaninu. Bohužel, velké zklamání. ()

Profík

Když vám ve filmu plném monster vadí lidské postavy nebo jsou vám fuk, není to dobře. Pár scén je vynikajících, ale je to právě hlavně díky monstrům, které si na plátně (obrazovce) dávají po čuni. Nějak mi to ale zrovna nestačilo, tak na 65%. ()

Dalajlada

Parádní epická a megalomanská podívaná, která je dosti zmatená a zbytečně natahovaná. Za zmínku stojí, že Millie Bobby Brown začíná být víc a víc sympatická dívčina. ()

tonysawer

Opravovat el. spoje počítače ORCA v dešti, když do něj teče voda... tenhle okamžik z filmu hovoří i o celku tohohle paskvilu. Uf, dalo zabrat to dokoukat. Miluju béčka, ale sorry jako, těch blbostí je tam tolik, že... celé se to snaží vypadat hrozně vědecky a cool, a pak tam týpek sundá helmu v prostředí, kde by člověk neměl přežít a je v pohodě. ()

Duffson

Nevim proc davam 3. Asi proto, ze 2 davam vetsinou uplnym srackam a toto, ac pribehove to stoji za hovno, chvilema tak zly nebylo. Kazdopadne zabili to 3 hlavou sani a ptakem ohnivakem z ceske “mytologie”..to byl hnus ()

luky312

Raz som čítal jeden názor: " Na Avengers: Endgame sme čakali 10. rokov a na Godzilla: KOTM sme čakali od malička." S týmto názorom sa stotožňujem. Každý malý chlapec chcel raz vidieť bitku veľkých príšer na veľkom plátne v kine a tento film splnil tento detský sen. Film je od začiatku po koniec boj príšer, ktorý je dobre spracovaný. Čo mi ale vadilo bolo že bitky sa ako skoro vždy odohrávajú v noci, daždi alebo v oblakoch. Z toho dôvodu som si pri druhom pozretí filmu všimol veci, ktoré som si v kine nevšimol. Ľudské postavy v tomto filme hrajú druhú úlohu. Godzilla: KOTM je kontrast ku Godzille z roku 2014. ()

Dejf19

Godzilla je mé oblíbené monstrum, bylo mi 9 když Emmerich poslal do kin tu svojí a hned se z toho stal můj oblíbený film a dodnes guilty pleasure. A tak o 21 let později když někoho napadlo natočit film kde se Godzilla mlatí s dalšími obřími monstry byl jsem nadšený, co by se asi tak mohlo pokazit, Godzilla z roku 2014 totiž byla docela fajn. No nevím jestli to je tím, že už mi není 9 nebo ten film byl prostě nuda, ale tohle se nepovedlo. Děj nula, to bylo každému jasné, lidské postavy zbytečné a tak jediné co to mohlo zachránit byly bitky mezi monstry... no a i ty byly také eeeehhhhm. Škoda, tohle mělo potenciál. ()

Petr.Siman

CGI luxusní. Ale jako fanoušek dobrých efektu zde dám 3a půl hvězdy (4) kvůli celkovému hodnocení zas taka hruza to není 65%. ()

hito

Strašné herecké výkony a motivácia pre vypustenie monštier je ťažko uveriteľná. Aspoň tie monštrá za niečo stáli, aj keď ich čas na plátne bol bohužiaľ nízky. Rozpočet 200 miliónov??? Radšej nech investujú trochu viac do scenára a hercov. ()

Ocicak

Po minulém díle jsem si pustil tento díl s velkou skepsí a jsem velice rád že se mi podařilo najít tento rok film který mě donutil neodtrhnout se od děje. Epické souboje a mytologie pro bylo něco co prostě na digitálním plátně chybělo. Skvělá rozdělení rolí monster a lidstva a pár konspiračních a evolučních teorií mě bavilo víc než Avengers: Endgame (kde byla zajímavá pouze bitva). Ale rozumím hodnocení je tu generace Avengers která zatím zraje do touhy po kvalitě. Godzillu není potřeba odsuzovat ale podívat se a udělat si úsudek za mě tento rok nejlepší akce. ()

The_Miri

Jedna hvězda ze slušnosti a jako připomínka toho že ne každá dvojka překoná jedničku. Předchozí titul smeknul poklonu směrem na východ a mistrně představil zillu součastné generaci. S pokračováním bohužel jen poukázal jak slaboduchá je letošní filmová produkce. ()

trichogaster

Najhoršia godzilla čo som videl.. lepenec nad lepenec somarín. Jednotka je oproti tomu nepodarku oskarové dielo.. jednu hviezdičku dávam za efekty... ()

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se odsouvá