Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Děj se odehrává v drsném prostředí základní školy. Skupina zdejších žáků, mladých násilníků, je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky. Do školy nastupuje mladý učitel Majer, bratr praktikantky, jenž si svým neortodoxním přístupem získává sympatie ostatních kantorů i žáků. Chce na vlastní pěst zjistit, kdo je vrahem jeho sestry, a snad se i pomstít... Následná smrt tří mladých násilníků je tak brzy připisována jemu. Klíčovou postavou seriálu je starostka Brennerová (Kateřina Brožová). Ta se snaží přesvědčit svého otce (Vítězslav Jandák), vynikajícího právníka, aby jí pomohl vyřešit a spravedlivě uzavřít případ. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (24)

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Ze seriálových "Bastardů" mám prozatím rozpačité dojmy. Rozčiluje mě extrémně dlouhá úvodní znělka(avšak píseň je to dobrá) a některé scény/flashbacky,které nejsou pro celý příběh vůbec podstatné,například flashback o špinavém ručníku by se dal klidně zkrátit na pouhou větu ,,Ty děti uměly být hodné,ale někdy mě doháněli k šílenství"(Na závěr věty by se Magnusek třeba mohl pousmát)... Divák si opravdu musí ty nedůležité momenty přetrpět,stejně jako nově natočené záběry z vězení,které jsou také zbytečné a neposouvají děj nikam dopředu. Brožovou mám rád,Magnusek mi nevadí,avšak vadí mi špatný zvuk,kamera těch "nových scén" a zdlouhavost... Zatímco každý díl filmové trilogie v sobě nesl jisté poselství a ukazoval realitu každodenního života učitelů,romských občanů(nejsem rasista!!!) a dětí jedné základní školy+samozřejmě mafiánské intriky,seriál nenabízí nic nového a jen opakuje to,co všichni známe... 50% ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Tak a teď to rozčísneme a trochu rozvíříme pseudointelektuální vlny Česko-Slovenské filmové databáze........dávám za čtyři. Tomáš Magnusek nikdy nebyl, není a vsadím zítřejší svačinu do práce, že se ani nikdy nestane spasitelem tuzemské kinematografie, ale jestliže bereme tohle barrandovské "poselství", jako jakýsi televizní odraz v zrcadle původní filmové trilogie, tak hodnotím......hodnotím tu snahu něco sdělit, hodnotím ty čtyři roky statečného boje s vlastním nedostatkem invence a především hodnotím ty minuty, které mi dělali slušnou společnost. ()

Reklama

insurgentes 

všechny recenze uživatele

Tak to je Hustý! Cikánobijec Magnusek vězněm svědomí... "Seriál", pokud se tomu vůbec dá tak říkat, má vražedně strnulé tempo, postavy si předříkávají text a mezi jednotlivými replikami v duchu počítají do deseti, aby se nahnal čas. Tak se v prvním díle dozvíme například jen to, že Magnusek je v báni, že tam za ním přišla starostka, a že Jana si to nedala vymluvit. Víc ani ň. Skoro větší informační hodnotu mají různé titulky, co tam přesto tv barrandov flákala, o pořadech, co přijdou potom. Já vlastně hodnotím jen tu odvahu a koule. Že někdo taky jednou dokázal říct názor z opačný strany tý zkurvený korektní barikády, kterou nás různý špidlové a spol. agenti bruselu obezdili. ()

blondboss odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tento seriál je doslovným vrcholným zakončením tejto tupej série, ktorá asi ani nemala vzniknúť a keď mala, tak v úplne inom prevedení. Seriál doslova len varí z predošlých troch filmov - opakované zábery, prakticky celá trilógia ešte raz s pár pridaným scénami vo väznici, čo akože majú ukazovať osud Majera po trilógii. No proste celé zle. Jediné, čo stojí za zmienku, je úvodná skladba. Ostatné je číra katastrofa. 10 % ()

wafc odpad!

všechny recenze uživatele

To jsem zase takhle jednou dotáhl totálně vyndanej z města domů. Výjimečně se mi chtělo ještě zapnout televizi a tak jsem i učinil. S hrůzou jsem zjistil, že je to samej Hrst Fucks a jeho FOLDY, věštkyně, ženskej fotbal, dokumenty o mrzácích, pyčoviny,.. až jsem náhodou zabrousil na ezoterickou velestanici - TV Barrandov. A zde Bastardi, seriál Bastardi, navazující na jednu z nejgeniálnějších trilogií světa, která se jmenovala Bastardi. Děj je zapuštěn do doby po filmech, tedy do doby, kdy to otylé hovado Majer zabilo ty tři morgoše a je za to souzeno. Dobrá, v pořádku, chápu. Po konci dílu jsem však měl trochu slabší chvilku. Seděl jsem si spokojeně, jo, vyndánek, na posteli a přemýšlel, pro koho je to vytvářeno. Kdo se na to asi tak dívá, obzlášť když se to vysílá v jednu ráno. Lidi po lobotomii? Kokoti? Samotná herecká dřeva? Magnusek? Kokot Magnusek po lobotomii? ()

Galerie (38)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v roce 2014 také ve věznici v Jiřicích v červenci a v srpnu roku 2014. Ve věznici v Jiřicích měl štáb na natáčení pouze jeden den. (max21)

Reklama

Reklama