Tak to je Hustý! Cikánobijec Magnusek vězněm svědomí... "Seriál", pokud se tomu vůbec dá tak říkat, má vražedně strnulé tempo, postavy si předříkávají text a mezi jednotlivými replikami v duchu počítají do deseti, aby se nahnal čas. Tak se v prvním díle dozvíme například jen to, že Magnusek je v báni, že tam za ním přišla starostka, a že Jana si to nedala vymluvit. Víc ani ň. Skoro větší informační hodnotu mají různé titulky, co tam přesto tv barrandov flákala, o pořadech, co přijdou potom. Já vlastně hodnotím jen tu odvahu a koule. Že někdo taky jednou dokázal říct názor z opačný strany tý zkurvený korektní barikády, kterou nás různý špidlové a spol. agenti bruselu obezdili.(23.10.2014)

• Agent24

Co na to říct. Mohl bych tady napsat to co lardko nebo Falkenstein. Docela jsem se těšil, protože původní trilogii mám rád. Radši jsem u ní hodil za hlavu zpracování a všechno ostatní. Takže mě to neurazilo a bavilo. Tady u seriálu to je bohužel hoooodně horší. Ani neřeším reklamu, ale ty konečný a závěrečný titulky jsou děs a hrůza. To, že jsou konečný titulky snad kousek nový a pak z Bastardů 1 moc nechápu. To neumí udělat kompletně nový? Ta písnička je celkem dobrá, ale poslouchat jí 2x v díle už začíná být trochu demence. Totálně debilně sestříhaný útržky z Bastardů 1-3 taky moc nechápu a ten nový děj z vězení to je fakt prdel. Podhůrský v roli dozorce je totálně trapnej a celý to vůbec nefunguje. Nějak jsem přestal doufat, že se to s dalšími díly zlepší. Proboha proč dávat z předchozích dílů? To nechápu a jak píše Falkenstein opravdu tam je kus z předchozího dílu a pak až kousíček nový. Jsem naštvanej, protože jsem se docela těšil, ale co z toho vzniklo plive na původní trilogii pěkně velkej flusanec. Pane Magnusku to jste radši měl natočit snad Bastardi 4 a dopadlo by to určitě líp. Jo ještě jsem si vzpomněl na obraz. Taky se vám to tak klepe? To je snad točený na mobil. No nic no. Po 3 dílech dávám 10%. PS: Snad se to zlepší dávám tomu naději ještě tak na 2 díly a jestli to bude stát za hovno tak končím.(11.9.2014)

• Falkenstein

Nepochopitelný projekt TV Barrandov. Jeden díl má mít údajně 29 minut, jenže 5 minut jede co se událo v předchozím díle, další 5 minut jedou titulky s ukázkami z filmové trilogie. Pak to tak deset minut jede přičemž se děj ještě vrátí na konec předchozího dílu. No a dalších 5 minut se ukazuje co bude příště. Zbytek jsou závěrečné titulky. Bravo !!!! Trilogie Bastardů se mi líbila, protože ukazovala, to před čím mnozí zavírají oči a bojí se o tom mluvit. Tohle je však nechutný.(9.9.2014)

• borohub

Filmové bastardy jsem měl docela rád, bohužel toto je naprosté zklamání. Nejedná se o nic jiného než o amatérský projekt, který je převážně složen ze starých scén. Nové scény jsou tragické - blbá kamera, nic moc zvuk atd.. Jeden díl má mít údajně 29 min, bohužel 40% z toho jsou závěrečné, úvodní titulky, či viděli jste v předešlím díle nebo v příštím díle uvidíte.. z těch zbylých 60% je maximálně 10% nových scén.. Reálně je to koukatelné pouze pokud staré scény urychlujete a posloucháte Magnuskovi moudra co se proč a kdy dělo. Je to nudné, věřím, že se to časem rozjede a vzhledem k tomu, že to vysílá TV BARRANDOV, což je podle mě jedna z nejhorších TV stanic co v ČR je tak se nemusíme bát že to stáhnou. Takže třeba se to po pár dílech rozjede a v závěru seriálu budu přehodnocovat z odpadu na 5 hvězd, ale bohužel, toto nemá zdaleka ani na tu jednu hvězdu. 5%(12.9.2014)

• subic

No jak to říct, tak asi takhle. U původní trilogie první díl překvapil, druhý díl trochu doplnil a třetí díl to posunul někam bokem. A na to navázal seriál, který některé věci ještě dál doplnil, zejména vraždy těch 3 hajzlů. Prvních dejme tomu 10 dílů sice bylo hodně opáčko, ale taky nějaká naděje v nějaké lehké dokončení příběhu. Ale zbytek dílů už byl jen nikam nevedoucí vata. Škoda, potenciál tu byl.(26.3.2021)

• - Natáčení probíhalo v roce 2014 také ve věznici v Jiřicích v červenci a v srpnu roku 2014. Ve věznici v Jiřicích měl štáb na natáčení pouze jeden den. (max21)

• - Vítězslav Jandák se díky seriálu objevil na obrazovce coby herec po desetileté pauze. (max21)