• Agent24
  *

  Co na to říct. Mohl bych tady napsat to co lardko nebo Falkenstein. Docela jsem se těšil, protože původní trilogii mám rád. Radši jsem u ní hodil za hlavu zpracování a všechno ostatní. Takže mě to neurazilo a bavilo. Tady u seriálu to je bohužel hoooodně horší. Ani neřeším reklamu, ale ty konečný a závěrečný titulky jsou děs a hrůza. To, že jsou konečný titulky snad kousek nový a pak z Bastardů 1 moc nechápu. To neumí udělat kompletně nový? Ta písnička je celkem dobrá, ale poslouchat jí 2x v díle už začíná být trochu demence. Totálně debilně sestříhaný útržky z Bastardů 1-3 taky moc nechápu a ten nový děj z vězení to je fakt prdel. Podhůrský v roli dozorce je totálně trapnej a celý to vůbec nefunguje. Nějak jsem přestal doufat, že se to s dalšími díly zlepší. Proboha proč dávat z předchozích dílů? To nechápu a jak píše Falkenstein opravdu tam je kus z předchozího dílu a pak až kousíček nový. Jsem naštvanej, protože jsem se docela těšil, ale co z toho vzniklo plive na původní trilogii pěkně velkej flusanec. Pane Magnusku to jste radši měl natočit snad Bastardi 4 a dopadlo by to určitě líp. Jo ještě jsem si vzpomněl na obraz. Taky se vám to tak klepe? To je snad točený na mobil. No nic no. Po 3 dílech dávám 10%. PS: Snad se to zlepší dávám tomu naději ještě tak na 2 díly a jestli to bude stát za hovno tak končím.(11.9.2014)

 • insurgentes
  *****

  Tak to je Hustý! Cikánobijec Magnusek vězněm svědomí... "Seriál", pokud se tomu vůbec dá tak říkat, má vražedně strnulé tempo, postavy si předříkávají text a mezi jednotlivými replikami v duchu počítají do deseti, aby se nahnal čas. Tak se v prvním díle dozvíme například jen to, že Magnusek je v báni, že tam za ním přišla starostka, a že Jana si to nedala vymluvit. Víc ani ň. Skoro větší informační hodnotu mají různé titulky, co tam přesto tv barrandov flákala, o pořadech, co přijdou potom. Já vlastně hodnotím jen tu odvahu a koule. Že někdo taky jednou dokázal říct názor z opačný strany tý zkurvený korektní barikády, kterou nás různý špidlové a spol. agenti bruselu obezdili.(23.10.2014)

 • Falkenstein
  odpad!

  Nepochopitelný projekt TV Barrandov. Jeden díl má mít údajně 29 minut, jenže 5 minut jede co se událo v předchozím díle, další 5 minut jedou titulky s ukázkami z filmové trilogie. Pak to tak deset minut jede přičemž se děj ještě vrátí na konec předchozího dílu. No a dalších 5 minut se ukazuje co bude příště. Zbytek jsou závěrečné titulky. Bravo !!!! Trilogie Bastardů se mi líbila, protože ukazovala, to před čím mnozí zavírají oči a bojí se o tom mluvit. Tohle je však nechutný.(9.9.2014)

 • wafc
  odpad!

  To jsem zase takhle jednou dotáhl totálně vyndanej z města domů. Výjimečně se mi chtělo ještě zapnout televizi a tak jsem i učinil. S hrůzou jsem zjistil, že je to samej Hrst Fucks a jeho FOLDY, věštkyně, ženskej fotbal, dokumenty o mrzácích, pyčoviny,.. až jsem náhodou zabrousil na ezoterickou velestanici - TV Barrandov. A zde Bastardi, seriál Bastardi, navazující na jednu z nejgeniálnějších trilogií světa, která se jmenovala Bastardi. Děj je zapuštěn do doby po filmech, tedy do doby, kdy to otylé hovado Majer zabilo ty tři morgoše a je za to souzeno. Dobrá, v pořádku, chápu. Po konci dílu jsem však měl trochu slabší chvilku. Seděl jsem si spokojeně, jo, vyndánek, na posteli a přemýšlel, pro koho je to vytvářeno. Kdo se na to asi tak dívá, obzlášť když se to vysílá v jednu ráno. Lidi po lobotomii? Kokoti? Samotná herecká dřeva? Magnusek? Kokot Magnusek po lobotomii?(26.11.2014)

 • fiLLthe3DD
  ***

  Ze seriálových "Bastardů" mám prozatím rozpačité dojmy. Rozčiluje mě extrémně dlouhá úvodní znělka(avšak píseň je to dobrá) a některé scény/flashbacky,které nejsou pro celý příběh vůbec podstatné,například flashback o špinavém ručníku by se dal klidně zkrátit na pouhou větu ,,Ty děti uměly být hodné,ale někdy mě doháněli k šílenství"(Na závěr věty by se Magnusek třeba mohl pousmát)... Divák si opravdu musí ty nedůležité momenty přetrpět,stejně jako nově natočené záběry z vězení,které jsou také zbytečné a neposouvají děj nikam dopředu. Brožovou mám rád,Magnusek mi nevadí,avšak vadí mi špatný zvuk,kamera těch "nových scén" a zdlouhavost... Zatímco každý díl filmové trilogie v sobě nesl jisté poselství a ukazoval realitu každodenního života učitelů,romských občanů(nejsem rasista!!!) a dětí jedné základní školy+samozřejmě mafiánské intriky,seriál nenabízí nic nového a jen opakuje to,co všichni známe... 50%(7.10.2014)

 • - Vítězslav Jandák se díky seriálu objevil na obrazovce coby herec po desetileté pauze. (max21)

 • - Natáčení probíhalo v roce 2014 také ve věznici v Jiřicích v červenci a v srpnu roku 2014. Ve věznici v Jiřicích měl štáb na natáčení pouze jeden den. (max21)