• borohub

Filmové bastardy jsem měl docela rád, bohužel toto je naprosté zklamání. Nejedná se o nic jiného než o amatérský projekt, který je převážně složen ze starých scén. Nové scény jsou tragické - blbá kamera, nic moc zvuk atd.. Jeden díl má mít údajně 29 min, bohužel 40% z toho jsou závěrečné, úvodní titulky, či viděli jste v předešlím díle nebo v příštím díle uvidíte.. z těch zbylých 60% je maximálně 10% nových scén.. Reálně je to koukatelné pouze pokud staré scény urychlujete a posloucháte Magnuskovi moudra co se proč a kdy dělo. Je to nudné, věřím, že se to časem rozjede a vzhledem k tomu, že to vysílá TV BARRANDOV, což je podle mě jedna z nejhorších TV stanic co v ČR je tak se nemusíme bát že to stáhnou. Takže třeba se to po pár dílech rozjede a v závěru seriálu budu přehodnocovat z odpadu na 5 hvězd, ale bohužel, toto nemá zdaleka ani na tu jednu hvězdu. 5%(12.9.2014)

• Falkenstein

Nepochopitelný projekt TV Barrandov. Jeden díl má mít údajně 29 minut, jenže 5 minut jede co se událo v předchozím díle, další 5 minut jedou titulky s ukázkami z filmové trilogie. Pak to tak deset minut jede přičemž se děj ještě vrátí na konec předchozího dílu. No a dalších 5 minut se ukazuje co bude příště. Zbytek jsou závěrečné titulky. Bravo !!!! Trilogie Bastardů se mi líbila, protože ukazovala, to před čím mnozí zavírají oči a bojí se o tom mluvit. Tohle je však nechutný.(9.9.2014)

Tak to je Hustý! Cikánobijec Magnusek vězněm svědomí... "Seriál", pokud se tomu vůbec dá tak říkat, má vražedně strnulé tempo, postavy si předříkávají text a mezi jednotlivými replikami v duchu počítají do deseti, aby se nahnal čas. Tak se v prvním díle dozvíme například jen to, že Magnusek je v báni, že tam za ním přišla starostka, a že Jana si to nedala vymluvit. Víc ani ň. Skoro větší informační hodnotu mají různé titulky, co tam přesto tv barrandov flákala, o pořadech, co přijdou potom. Já vlastně hodnotím jen tu odvahu a koule. Že někdo taky jednou dokázal říct názor z opačný strany tý zkurvený korektní barikády, kterou nás různý špidlové a spol. agenti bruselu obezdili.(23.10.2014)

Ze seriálových "Bastardů" mám prozatím rozpačité dojmy. Rozčiluje mě extrémně dlouhá úvodní znělka(avšak píseň je to dobrá) a některé scény/flashbacky,které nejsou pro celý příběh vůbec podstatné,například flashback o špinavém ručníku by se dal klidně zkrátit na pouhou větu ,,Ty děti uměly být hodné,ale někdy mě doháněli k šílenství"(Na závěr věty by se Magnusek třeba mohl pousmát)... Divák si opravdu musí ty nedůležité momenty přetrpět,stejně jako nově natočené záběry z vězení,které jsou také zbytečné a neposouvají děj nikam dopředu. Brožovou mám rád,Magnusek mi nevadí,avšak vadí mi špatný zvuk,kamera těch "nových scén" a zdlouhavost... Zatímco každý díl filmové trilogie v sobě nesl jisté poselství a ukazoval realitu každodenního života učitelů,romských občanů(nejsem rasista!!!) a dětí jedné základní školy+samozřejmě mafiánské intriky,seriál nenabízí nic nového a jen opakuje to,co všichni známe... 50%(7.10.2014)

• wafc

To jsem zase takhle jednou dotáhl totálně vyndanej z města domů. Výjimečně se mi chtělo ještě zapnout televizi a tak jsem i učinil. S hrůzou jsem zjistil, že je to samej Hrst Fucks a jeho FOLDY, věštkyně, ženskej fotbal, dokumenty o mrzácích, pyčoviny,.. až jsem náhodou zabrousil na ezoterickou velestanici - TV Barrandov. A zde Bastardi, seriál Bastardi, navazující na jednu z nejgeniálnějších trilogií světa, která se jmenovala Bastardi. Děj je zapuštěn do doby po filmech, tedy do doby, kdy to otylé hovado Majer zabilo ty tři morgoše a je za to souzeno. Dobrá, v pořádku, chápu. Po konci dílu jsem však měl trochu slabší chvilku. Seděl jsem si spokojeně, jo, vyndánek, na posteli a přemýšlel, pro koho je to vytvářeno. Kdo se na to asi tak dívá, obzlášť když se to vysílá v jednu ráno. Lidi po lobotomii? Kokoti? Samotná herecká dřeva? Magnusek? Kokot Magnusek po lobotomii?(26.11.2014)

• - Vítězslav Jandák se díky seriálu objevil na obrazovce coby herec po desetileté pauze. (max21)

• - Natáčení probíhalo v roce 2014 také ve věznici v Jiřicích v červenci a v srpnu roku 2014. Ve věznici v Jiřicích měl štáb na natáčení pouze jeden den. (max21)