• Agent24

Co na to říct. Mohl bych tady napsat to co lardko nebo Falkenstein. Docela jsem se těšil, protože původní trilogii mám rád. Radši jsem u ní hodil za hlavu zpracování a všechno ostatní. Takže mě to neurazilo a bavilo. Tady u seriálu to je bohužel hoooodně horší. Ani neřeším reklamu, ale ty konečný a závěrečný titulky jsou děs a hrůza. To, že jsou konečný titulky snad kousek nový a pak z Bastardů 1 moc nechápu. To neumí udělat kompletně nový? Ta písnička je celkem dobrá, ale poslouchat jí 2x v díle už začíná být trochu demence. Totálně debilně sestříhaný útržky z Bastardů 1-3 taky moc nechápu a ten nový děj z vězení to je fakt prdel. Podhůrský v roli dozorce je totálně trapnej a celý to vůbec nefunguje. Nějak jsem přestal doufat, že se to s dalšími díly zlepší. Proboha proč dávat z předchozích dílů? To nechápu a jak píše Falkenstein opravdu tam je kus z předchozího dílu a pak až kousíček nový. Jsem naštvanej, protože jsem se docela těšil, ale co z toho vzniklo plive na původní trilogii pěkně velkej flusanec. Pane Magnusku to jste radši měl natočit snad Bastardi 4 a dopadlo by to určitě líp. Jo ještě jsem si vzpomněl na obraz. Taky se vám to tak klepe? To je snad točený na mobil. No nic no. Po 3 dílech dávám 10%. PS: Snad se to zlepší dávám tomu naději ještě tak na 2 díly a jestli to bude stát za hovno tak končím.(11.9.2014)

Tak to je Hustý! Cikánobijec Magnusek vězněm svědomí... "Seriál", pokud se tomu vůbec dá tak říkat, má vražedně strnulé tempo, postavy si předříkávají text a mezi jednotlivými replikami v duchu počítají do deseti, aby se nahnal čas. Tak se v prvním díle dozvíme například jen to, že Magnusek je v báni, že tam za ním přišla starostka, a že Jana si to nedala vymluvit. Víc ani ň. Skoro větší informační hodnotu mají různé titulky, co tam přesto tv barrandov flákala, o pořadech, co přijdou potom. Já vlastně hodnotím jen tu odvahu a koule. Že někdo taky jednou dokázal říct názor z opačný strany tý zkurvený korektní barikády, kterou nás různý špidlové a spol. agenti bruselu obezdili.(23.10.2014)

• Falkenstein

Nepochopitelný projekt TV Barrandov. Jeden díl má mít údajně 29 minut, jenže 5 minut jede co se událo v předchozím díle, další 5 minut jedou titulky s ukázkami z filmové trilogie. Pak to tak deset minut jede přičemž se děj ještě vrátí na konec předchozího dílu. No a dalších 5 minut se ukazuje co bude příště. Zbytek jsou závěrečné titulky. Bravo !!!! Trilogie Bastardů se mi líbila, protože ukazovala, to před čím mnozí zavírají oči a bojí se o tom mluvit. Tohle je však nechutný.(9.9.2014)

• wafc

To jsem zase takhle jednou dotáhl totálně vyndanej z města domů. Výjimečně se mi chtělo ještě zapnout televizi a tak jsem i učinil. S hrůzou jsem zjistil, že je to samej Hrst Fucks a jeho FOLDY, věštkyně, ženskej fotbal, dokumenty o mrzácích, pyčoviny,.. až jsem náhodou zabrousil na ezoterickou velestanici - TV Barrandov. A zde Bastardi, seriál Bastardi, navazující na jednu z nejgeniálnějších trilogií světa, která se jmenovala Bastardi. Děj je zapuštěn do doby po filmech, tedy do doby, kdy to otylé hovado Majer zabilo ty tři morgoše a je za to souzeno. Dobrá, v pořádku, chápu. Po konci dílu jsem však měl trochu slabší chvilku. Seděl jsem si spokojeně, jo, vyndánek, na posteli a přemýšlel, pro koho je to vytvářeno. Kdo se na to asi tak dívá, obzlášť když se to vysílá v jednu ráno. Lidi po lobotomii? Kokoti? Samotná herecká dřeva? Magnusek? Kokot Magnusek po lobotomii?(26.11.2014)

Ze seriálových "Bastardů" mám prozatím rozpačité dojmy. Rozčiluje mě extrémně dlouhá úvodní znělka(avšak píseň je to dobrá) a některé scény/flashbacky,které nejsou pro celý příběh vůbec podstatné,například flashback o špinavém ručníku by se dal klidně zkrátit na pouhou větu ,,Ty děti uměly být hodné,ale někdy mě doháněli k šílenství"(Na závěr věty by se Magnusek třeba mohl pousmát)... Divák si opravdu musí ty nedůležité momenty přetrpět,stejně jako nově natočené záběry z vězení,které jsou také zbytečné a neposouvají děj nikam dopředu. Brožovou mám rád,Magnusek mi nevadí,avšak vadí mi špatný zvuk,kamera těch "nových scén" a zdlouhavost... Zatímco každý díl filmové trilogie v sobě nesl jisté poselství a ukazoval realitu každodenního života učitelů,romských občanů(nejsem rasista!!!) a dětí jedné základní školy+samozřejmě mafiánské intriky,seriál nenabízí nic nového a jen opakuje to,co všichni známe... 50%(7.10.2014)

• - Vítězslav Jandák se díky seriálu objevil na obrazovce coby herec po desetileté pauze. (max21)

• - Natáčení probíhalo v roce 2014 také ve věznici v Jiřicích v červenci a v srpnu roku 2014. Ve věznici v Jiřicích měl štáb na natáčení pouze jeden den. (max21)