Monty Python živě (převážně)

Monty Python Live (Mostly)

Komedie

Velká Británie, 2014, 210 min

Eric Idle

Michael Palin

Jim Beach

Byla to úžasná show ! Ti staříci zavzpomínali (spolu s námi) na své skeče, něco aktualizovali, něco přidali, já jsem se bavil výborně! Hudební složka byla perfektní, tanečníci také - nejlepší snad teplí námořníci ! Něco jiného se dá očekávat od filmu a něco jiného od živého přenosu. Moje očekávání to naplnilo vrchovatě. Na závěr mi to nedá než zopakovat "Horriblovo povzdychnutie" (viz dr.horrible) : V našem kině sledovalo tento mimořádný projekt mimo mne ještě dalších 7 diváků...(24.8.2014)

No... nemuselo to byť. Z celého vystúpenia je hodný zapamätania len Parrot sketch a to len kvôli tomu, že to pánom nevyšlo a zahrali to perfektne. Inak trochu biedne, ale ako rozlúčka teda môže byť.(19.11.2014)

• Circo macabre

Velkolepý návrat. No, raději pomlčme.(18.8.2014)

Je to jako loučení se Commonwealthu s koloniemi :) Pompézní, nostalgické, vtipné, trapné a dlouhé :)(2.5.2015)

Tady prostě nejde nedat za pět(21.7.2014)

Je mi jedno, jaké pojetí a prostředí Montypythoni zvolí - ať je to úsporné, papundeklové studio nebo stadion s mnohatisícovým publikem jako v tomto případě. Ty skeče a scénky mají vesměs tak vysokou úroveň, že až příště přijedou staří pánové - devadesátníci kamkoliv na vozících a o berlích, bude to opět skvělé...(17.2.2019)

Takovej hysterickej smích, jak u úvodní Beware! There are Llamas! jsem zažil naspoled asi někdy před deseti lety v Aeru při Biggus Dickus scéně... a pak už to jelo "Kdo by si před 40 lety pomyslel, že tu dneska budem sedět a dělat Pythony.." , isn´t it awfully nice to have penis, Michelangelova (putin!) poslední večeře. Every sperm, lion taming, lumberjack, filosofové a bruces, crunchy frog, shroe, shroe, dingkom for a shroe, (ještě, že je pauza pač smací svaly se dostávaj pomalu do křeče). Sit on my face and tell mi det ju lav mi, vybuchující tučňák, Gumby-Gilliam, buznosoudci. ALBATROS! nudge nudge, say no more, jak za mlada. Blackmail (no to bylo trochu křečovitý - nápad už to není zdaleka tak absurdní jak v 70´s, tohle doba už předehnala. A vůbec). Anne Elk´s theory about Brontosauruses (1:1), Španělská inkvizice, Vesmírnej song - s Hawkingem lol, some silly dancing, i´d like to have an argument (aplaus jak kdyby flojdi začli hrát Shine on..), spam spam, I wish to register a complaint..(another brick in the wall part 2), how about Cheddar, he asked expecting the answer „no“.. a it´s christmas in heaven…. … … teď asi přijde přídavek žejo.. co by to tak, 15 tisíc lidí šeptá alwayslookon?, jj, jak jinak :) celá aréna si píská, dojatě tleská a všichni se docela smiřujou s tím, že jsou o dvacet až pětačtyřicet let starší, než byli.. Life´s a piece of shit, when you look at it… Piss off! :)(22.8.2014)

Naposledy? To doufám ne. Eric Idle je naštěstí známý tím, že by prodal i svojí babičku, kdyby to šlo. Určitě budou ještě filmy, až budou zbývat čtyři, tři, dva, jeden... Každopádně bylo krásné to vidět při přímém přenosu a zopakovat si s tou partou důchodců jejich slavné scénky.(1.7.2015)

už jen za papouška(21.7.2014)

To nejlepší z MP, lepší rozlučku jsme si asi nemohli přát.:)(22.7.2014)

Dalo by se toho hodně vytknout, ale nechám to být. Dvě hvězdy za milé znovushledání a další dvě za odvahu.(4.3.2016)

Jsem velmi ráda, že jsem stihla záznam a nenechala si ujít návrat Monty Pythonů na pódium po čtyřiceti letech. Zopakování starých skečů rozhodně neztratilo své kouzlo ani kvalitu, například Blackmail byl posunut o několik stupňů výš. Atmosféra byla úžasná a pomyslnou třešničkou bylo, když si dokázali udělat srandu i jeden z druhého (Parrot Sketch/Cheese Shop Sketch). Souhlasím, že mohlo být o trochu méně tanečních čísel, ta však nekazila celkový dojem. Vzpomínka, která byla na konci věnována Dr. Grahamovi Chapmanovi mě chytla za srdce.(28.8.2014)

Vrcholný britský humor v podání hvězdných Monty Python diváka upoutá a pobaví. Nechybí doplnění o skvělá vystoupení a taneční humorná čísla. Ačkoli se jedná také o opakované vtipy, které již nemají takovou šťávu; vystoupení pobaví a rozesměje každého diváka.(22.9.2014)

Po dlouhe dobe, co mi fakt v kine tekly slzy od smichu...uzasna atmosfera, best of monty python na jevisti a k tomu hodne povedene improvizace...naprosto luxusni zalezitost :)(24.7.2014)

Geniální kombinace starého a nového, po prvních poněkud rozpačitých minutách jsem se skvěle bavila!(7.8.2014)

Tak nejak som čakal nové veci, a dostalo sa mi iba rekapitulácia toho najlepšieho (?) z pôsobenia ksupinky. Originálne scénky mi prišli lepšie a toto vystúpenie stálo za to hlavne prítomným, pre ktorých to bol isto zážitok. Ak by to nebol Monty python, dostal by o hviezdu menej.(26.2.2016)

• Hanca1996

jako pro zasmání to bylo vcelku dobré :D(7.9.2014)

Dokonalé .....(5.10.2014)

Ne-nostalgické rozloučení zřejmě nejoriginálnější party komiků všech dob, koncipované pro velký sál. Kdyby podobnou ultranekorektní perverzní zmatlaninu všeho vyprodukoval kdokoliv jiný, byla by z toho nehorázná nechutná kabaretní sračka. Od zbylých Monty Pythonů to je jeden z největších"crazy" zážitků poslední doby. Přesto, že show má i hluchá místa, donutila mě doslova brečet smíchy - tak jako oni, to prostě neumí nikdo. A bohužel už nejspíš ani umět nebude, ani po všech těch letech žádné relevantní následovníky na obzoru nevidět. Škoda. Když je něco příliš originální, nelze to ničím ani nikým nahradit. Děkujeme, pánové!(25.12.2015)

Viděno živě přenosem do kina. Super 👌(4.11.2018)

1 2 následující >>