Karate tiger 3: Pokrevní bratři

Richard Yuen

Hung Poon

Scénografie:

Orvis Rigsby

Bělovlasý záporák je v závěrečné bitci někdy zaskakován kaskadérem,nevím proč,ale závěrečný boj v hangáru patří k mým nezapomenutelným bitkám. Celkově je to trochu zmatené a nějaký podstatný děj to nemá,je to klišé za kliše. Terorosté se v pohodě dostanou na letiště s bazukama a nikdo je nevidí jak se několik minut chystají vystřelit.(25.3.2008)

Příběhově o stupeň níž než jeho předchůdce, avšak soubojově srovnatelný a o závěrečné bitvě s Francem ani nemluvě. Tomu říkám závěrečný souboj jedna radost, ten vytahuje celý film zpátky, už kvůli němu to za to stojí. Jak je možné, že tentokrát to bez těch střihů šlo, ale dnes už ne. Nerad to říkám, ale i Sly by se tu měl co naučit.(24.8.2010)

Hoci sa Pokrvní bratia odohrávajú na Floride a nie v nejakom exotickom kúte Ázie, spolu s päťkou mám tento tretí diel Karate Tiger najradšej. Veľký plusom je, že všetci zúčastnení protagonisti skutočne ovládajú bojové umenia a počas akčných scén je to aj poznať (faux pasom je snáď jedine viacerými užívateľmi už spomínaný Rionov, zrejme ázijský dablér v zle sediacej parochni)... Kladná dvojica v zložení Loren Avedon - Keith Vitali je super, no famózne duo záporákov stvárnené Rionom Hunterom a Markom Russom ich v tejto snímke zatienilo a mne sa tieto zlovestné postavy páčili viac, než napríklad afektovane sa šklebiaci Blanksov Khan zo štvorky... Pre mňa osobne je preto možno trochu prekvapujúce, že Hunter ani Russo sa napriek svojej charizme a bojovým kvalitám vo svete akčného filmu nikdy výraznejšie nepresadili a role mrazivo pôsobiaceho albína a málovravného svalnatého bradáča zostali dodnes ich maximom na striebornom plátne...(5.9.2011)

Kašlite na príbeh ! To čo v záverečnej bitke v hangári predvedie trojica LOREN AVEDON - KEITH VITALI - RION HUNTER sa len tak nevidí ! Aj napriek tomu, že Hunter má dubléra. Skvelá ukážka klasického martial art nesprzneného wire-fu. Technická poznámka: INTERSONIC to vydal ako: KARATE TIGER 3: POKREVNÍ BRATŘI (originál = BLOOD BROTHERS). (30.3.2004)(30.3.2004)

• Lefty86

Rozhodně teda lepší než druhý díl, který byl vyloženě uhozený, bohužel i tady se opakuje záležitost s tím že začátek vypadá na zajímavý akční film s klasickým námětem o pomstě. Jenže scénáristé si nějak neumí poradit s prostředkem děje, film začne prostě nudit. Konec spojený se záchranou prezidenta si mohli klidně taky odpustit, to tam bylo přimíchané zbytečně. Avedon byl asi dobrý karatista ale o to byl horší herec, i když to nebylo až tak hrozné jako ten druhý ( Keith Vitali ) na hereckých schopnostech ale tyhle filmy nestáli. 35%(19.6.2014)

• - U finálové rvačky v hangáru je možné vidět, že každý komplikovanější úder, zejména kopy, dělá za Keitha Vitaliho asijský stunt. (Raziel811)

• - Akční režii měl na starost Tony Leung. (Epistemolog)

• - Niekoľko krát počas filmu si môžete nad hlavami hercov všimnúť mikrofón. (Johnny.ARN)