Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jednou je to chrám, pak zaplivaná arená, bar, město, ta bitka u těch sloupů v Van Dammem taky vypadal hezky, takže proč bych tomu měl dávat dvě nebo odpad ? když se mi líbili lokace, nebylo to furt jedno a to samé 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No dobrá tedy. Já jenom, že u mě jsou 3* nadprůměrné hodnocení, ovšem pokud je to u tebe tak, že film tě zklamal, ale přesto ho vnímáš jako nadprůměrný, tak potom v pořádku. Mě to asi nezklame, protože popravdě od začátku od toho žádnou super pecku nečekám. Můj tip je, že ty 3* dám asi taky, tak uvidíme.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

filmu sem dal tři, protože lokace sou fajn, herci sou sympatický, soundtrack se mi líbil a byť bitky nemají surovost a takovou tu příchuť zběsilých akčních soubojů, tak se na ně hezky kouká, tohle všechno sem napsal ve svém komentáři, vypsal klady i zápory a jak vidíš nedělám humor, legraci, smích a tak vůbec 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak ho odstřel! Upřímně řečeno tyhle komenty moc nechápu... Film mě zklamal přesto jsem mu dal 3* Nic ve zlým, ale to mi hlava nebere :-) mě když něco zklame tak pálím 2* a míň.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

zivy terc som samozrejme videl Waco... :) to ze to nemam ohodnotene nic neznamena ... videl som to veeelmi davno. Tusim to mam aj na DVD...  tak som zvedavy teda na tvoje hodnotenie

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

No četl jsem tvůj koment a abych tě nepřekvapil. Nezapomeň, že to je remake a pokud to zpracovali jak říkáš, tak to nebude terno ani pro mě. Třeba ten Živý terč (já vím neviděl jsi ani jedničku takovou klasiku barbare! aspoň to doplň!!!) je celkem věrná kopie původního filmu se vším co mě na něm bavilo, tak proto 4* jinak bych dal za 3* pokud je i tohle kopie původního Kickboxera který má u mě za 3* tak to žádná výhra nebude, tak bacha aby jsme se neshodli :-)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

No nevím nejsem kdovíjakej fanoušek do originálu na rozdíl třeba od Hard target kde jedničku fakt žeru, tak původní Kickboxer je pro mě po všech stránkách průměr a upřímně nevěřím, že tohle bude o třídu lepší :-)

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

My dva jsme si asi prohodili role. :) Určo dáš 3 nebo 4*, já jen doufám, že to neodjebu. Mám za sebou 30 min a zatim slátanina, ale třeba mě to ještě chytne. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Hmm červená čísla... To je to taková pecka? :-) sotek velmi překvapivě za 5*, Majk to odstřelil, no a já budu zase hádám někde uprostřed.

na příspěvěk reagoval mzss1, stuntmanMIKE

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

během soubojů nebyl nikdo zraněný, jelikož si všichni dávali pozor, aby souboje nevypadli brutálně a agresivně 

Vilain21

Vilain21 (hodnocení, recenze)

mzss1

ja si myslim ze se ti to bude libit... Akorat mozna budes zklamany u tech bitek tam by mohli byt lepsi zabery a take zblizka,,, Ale az na ty nedostatky jsou bitky dobre..

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Vilain21

Jasně, v pohodě, jen se ptám. ;) No, pokračování Kickboxera, 2,3 a 4 díl - na ty také nedám dopustit, tam jsem ty 4* dal s klidnou duší. No, tak jsem zvědav jak se mi tohle bude líbit. 

na příspěvěk reagoval Vilain21

Vilain21

Vilain21 (hodnocení, recenze)

mzss1

To jsem netvrdil ze se to vyrovnalo puvodnimu. Na puvodniho Kickoxera nikdo nema to byl nejlepsi film a je do ted..Ale tenhle kicboxer je rozhodne lepsi nez ty pokracovani co vznikli...

na příspěvěk reagoval mzss1

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Van Damme by měl spáchat harakiri, mnohem horší než ten jeho film, co nechce vypustit do světa 

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak do 17:00 to dám. :) Původní Kickboxer je pro mě jasná pecka - 100% - 5*. Pochybuji, že se to vyrovná klasice, přesto se těším. 

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

tak to bvyzera len na dalsi lacny povrchny vyplach ...... asi sa nan vyseriem 

Reklama

Reklama