Padesát odstínů temnoty

• USA Fifty Shades Darker (více)

Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže. Nevědomky se tak vystavuje velikému nebezpečí. Z Greyovy minulosti se náhle začnou vynořovat temné stíny, které pomáhaly vytvořit jeho komplikovanou osobnost. A těm rozhodně není po chuti, že „jejich" Christian podlehl tak banálnímu a slabošskému citu, jakým je láska. (CinemArt)

Acrobat odpad!

Nevedno či školenie, ktoré vám nariadi zamestnávateľ je zábavnejšie ako tento príšerne vyrozprávaný príbeh. Nekonečná nuda bez dramaturgie s pár tľapnutiami po zadku. (videné 2017, Cinemax) ()

Armin82

No pánové a dámy, pokud někdo očekával, že pan sadista předvede něco nového, tak bohužel. Z našeho psychicky narušeného nezměnitelného pacoše, se vyklubal klasickej zamilovanej trouba. Problém tohoto pokračování je ten, že první díl docela vyšel. Myslím, že nikdo asi moc neočekával valný úspěch a tak to skončilo tak, že naše krásná Dakota se sice zabouchla, ale řezání páskem jí nevonělo, tak prostě odešla. Tak teď zkuste v dalším díle navázat. A to nejde jinak, než slibama, že se pan úchyl změní. Takže zde máme každých 20 minut normální tvrdej sex, který zkusil asi každý z nás. Nějaké svázané ruce,tahání za vlasy, plesknutí po zadku, akci ve sprše, na stole apod. jinak je tento díl jen zfilmovaný Tak jde čas a chvílema jsem se fakt nudil. Kim Basinger si taky na stará kolena nemusela hodit takovej štěk, ale tak prachů není nikdy dost. 40% za krásnou Dakotu-mě se teda líbí hodně a všichni ti zoufalci, kteří ji kritizují a přitom si doma leští písta ve smradlavý ponožce, by se měli proplesknout. Sice jsem 1000% hetero, ale Jamie Dornan se mi líbil taky. Role bohatýho Casanovy mu sedla. Docela by mě zajímalo, jak si oba herci užívali ty nahé scény. Klobouk dolů, já bych to teda nedal. Každopádně první díl ve mě ještě nějaké ty emoce vyvolal, ale tohle už je opravdu jen chabá romantika s větším zaměřením na postelové hrátky. ()

mira.l

Teď, když jsem ty filmy viděl všechny tři, tak pokud dodržím to průměrné 3* hodnocení ( průměrné v dobrém smyslu slova) prvního filmu, tak tady musím zkrátka dát o jednu hvězdičku víc. Když trochu odhlédnu od scénáře, tak mě docela dost bavilo sledovat, jak si k sobě Anastasia a Christian hledali cestu, když zjistili, že bez sebe to nějak není ono. Christian postupně slevil ze svých choutek do takové míry, kterou Ana byla ochotná akceptovat, Ana zase postupně zjišťovala, že mu ty jeho praktiky probouzí v břiše motýly, když poprvé zkoušeli něco nového, bylo vidět, že z toho má trochu respekt, snad se něčeho i bála, ale na druhou stranu prostě zvědavost a touha byly silnější, nedokázala říct ne, ráda se tomu svému Pánovi podvolila, ale rozhodně jí záleželo na tom, aby zůstávala sama sebou, občas i provokovala. Sledovat ten vývoj jejich sexuálních hrátek mě bavilo a myslím, že to bylo natočené i vcelku vkusně. Nebylo to žádné tvrdé sadistické porno, kde chrastí řetězy a do roubíkem přidušených výkřiků se ozývá svist rákosky, byl v tom kus romantiky, hravosti. Že by výkony Jamieho Dornana a Dakoty Johnson byly nějaké extra špatné, si taky nemyslím. Na Dakotu se mi koukalo docela dobře už jenom proto, že to není nějaká umělá Bárbína, ale docela přirozená ženská. No a závěr, tak závěr..... bóóóže to byla romantika jak cyp:). No dobrá, jsem ochoten i nad něčím přivřít oko. Tenhle se mi z celé trojice líbil nejvíc. ()

Clark_Kent

Temnota mě kvalitně pohltila! Absolutně nechápu ty kritické výlevy různých diváků, to už je celkem fuk. Mé osobní pocity z filmu se řadí k nadměrné spokojenosti celý příběh nabírá úctihodné otáčky. Dornan /The Fall/ a Dakota /Jak přežít single/ se k sobě perfektně hodí, výživná hudba, moc se mi líbílo zesilování a intenzita vybraných písniček. Tento snímek má spád, taková docela jiná erotická popelka. Mě osobně dost sedí vizáž Jamieho Dornana coby model z reklamy na pánskou vodu po holení. Ten narcistní způsob, kterým prezentuje své tělo bude divačky rozhodně zajímat. Dakota hraje sexy i chytře a vychází jí každičký záběr. Nenechte si ujít tento eroticky provokativní thriller s BDSM praktikami. Třeba se jěště něčemu přiučíte. P.S. Strašně moc by me zajímalo proč na to chodí lidé, kteří film tak nesnáší? ()

skejpa

Kdo dava odpad, hodnoti pouze podle toho, jak mu to jeho okoli dovoli. Nerikam, ze kazdy musi dat 5* ale na ty tri hvezdy by to melo dat vsem. Ja jsem byl fakt mile prekvapenej, bylo to lepsi nez prvni dil a zaslouzi si to jiste vic nez jen 50%. ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Nebudu hrát frajera a házet špínu, líbilo se mi to. Mělo to příběh, napětí, erotiku, super soundtrack a Dakota je prostě dobrá. ()

rezzzy

Značně slabší než první díl a krapet kostrbaté. Dvojka trpí hodně na ději, který tentokrát ustoupil velké dávce šukání střídaného fňukáním. U toho už se bohužel zůstalo a v průběhu celého filmu se opakuje jako ve smyčce. Těch málo dějových scén bylo ve svaze dohonit příběh podle mě natočeno až příliš pateticky a přemrštěle emotivně, což dohromady více škodí než pomáhá. Příjemně mě ale překvapuje Dornan-Gray, který se oproti jedničce vytahuje z podprůměru do průměru, ve srovnání s předchozím filmem není tak tuhý a konečně je mu jeho hrdinu možné uvěřit (až na ty noční můry). Ana k mému zklamání naopak bohužel ztrácí značnou část své bystrosti, břitkosti a nadhledu. Možná by se dalo říct, že tím více odpovídá knižní předloze, ale já si oblíbila tu jedničkovou filmovou. Pozornému diváku neujde zajímavý fakt, že ve filmu herečku neustále svlékají a nahou zabírají z všech možných úhlů, zatímco herec zůstává většinu sexuálních scén příliš oblečený, až na jeden nahatý zadek. Na to, že pro film určený ženskému publiku je tahle nevyrovnanost krapet nelogická. :) Scénář pár hezkých vtipných dialogů, ale mám dojem, že v celkovém vyznění bohužel rychle zapají. (Až na jeden, který mě fakt baví "Ok, I will have a dinner with you, because... I am hungry.") Oproti jedničce jako celek tento film co do humoru a nadhledu u mě zahlásil propad. Ale říkám si jo, ve finále jsem i tak ráda, že jsem ho viděla na plátně. Protože i přes aktuální pokles kvality stále primárně jde o záležitost pro masy, a ta se jinak než v kině prožít nedá. Snad bude příště o něco líp. ()

alldo.raine odpad!

Nejde ani napsat, že je to o ničem, protože pořád by tam byla špatná předložka. Tohle ať si vzniká v hlavách některých narušených lidských jedinců, ale proboha v žádném případě to nedávejte na filmová plátna, protože se na to bohužel někteří blbí jedinci, můžou jít, ať už z jakéhokoliv důvodu, podívat. Tyna00 na Hrad, to je konečně panečku komentář. ()

Franche

Nedávám čtyři hvězdy proto, že by to byl tak skvěle udělaný film s perfektními hereckými výkony ale proto, že jsem dostala přesně to, co jsem čekala. Druhý díl jsem nečetla, po shlédnutí prvního jsem počítala, že erotická revoluce se nekoná a šla jsem tam na pohádku pro starší baby. Za přesládlou vanilku ve stylu Pretty woman bez šlapky dávám tři, protože je to solidní večerní film na dámskou jízdu a tu čtvrtou přidám za to, že na Jamieho se opravdu skvěle kouká. Dakota stravitelnější, příběh uchopitelnější, i když drama s krycím jménem vrtulník bych vystřihla a erotické scény udělané (pro dámy) hezky. Příště bych jen prosila více Jamieho a méně Dakotiných bradavek, ty mám svoje, na další do kina za poplatek nemusím. Take me to the red room ()

playboy_05

Jednicka nenastavila latku nikterak vysoko, ale alespon neco se v ni delo...dvojka je o dost horsi...nudna, dlouha, bez jasne definovane dejove linie a obsahove tak nejak o nicem...ubylo explicitne vyjadrenych sexualnich scen a navic vsechny vypadaji jako pres kopirak...snaha o dramaticnost se miji ucinkem...nedovedu si predstavit o cem chteji tocit trojku. ()

dawnie

Kdyby to bylo v ranku komedie, je to za ****. Tušila jsem, že si to v kině královsky užiju, a přesně to se stalo. Nenudila jsem se ani vteřinu. Je pro mě nepochopitelný, jak se mohlo tolik lidí podílet na takhle NABLBLE natočeným filmu. Vždyť například scéna s helikoptérou je jako z déčkovýho seriálu, kterej pouštěj půl hodiny po půlnoci na Nově. A ty jejich výrazy, víc dřev není ani v kanadských lesích. Sexový scény s Jamieho hot bod ale byly potěšující a paradoxně jsem celkově víc cítila živost vztahu Grey-Steel než v jedničce. Což asi není těžký:) A opět jsem si smlsla na chytlavým soundtracku. ()

RAFT

jaj že,já se na tu kravinu díval, 2 hodiny nudy. Stejně jako první díl . To sem si mohl dát někde pivko v hospodě.25% ()

hekla

Nečekala jsem, že temnota bude ještě horší než šeď. Co se týká děje, snad ještě větší nic než u jedničky, výprasky už jsou tak nudné a okoukané, že jsem u filmu ("erotického!") usínala. Pokus o zdramatizování děje je velmi směšný - pád vrtulníku, temná dívka z minulosti - jak napínavé! Jamie nám nějak za rok zestárnul nebo co, už ani ten nepůsobí tak uhrančivě a sexy jako dřív, Dakota si přestala kousat ret (teda pokud jsem to nezaspala). Opět gratuluji sama sobě, že jsem na film nešla do kina a tudíž nepřispěla na takou zbytečnost. ()

LilyDeLarge odpad!

Co tohle sakra bylo? Zezačátku jsem v sobě potlačovala smích, posledních cca 15 minut už jsem vážně nedávala a tohle "veledílo" vypnula. To jako ženský bere tohle? Zavlečení naprostým magorem do temný uličky? Podřizovat se někomu, kdo musí mít za každou cenu navrch? Snad si nemyslíte, že tenhle film je o BDSM...Tohle snad nemůže vidět ani normální člověk do konce. ()

Godhaj

,,You look spectacular.“ ,,Thank you, so do you. This dress is so beautiful.“ Druhé pokračování unylé ,,drsné“ erotiky se nese ve znamení klipovitých scén, chybějícího příběhu, nějakého vývoje postav, naprosto rutiních milostných scén a reklamních šotů na luxusní věci. Z Anastasie se tu stává pravá zlatokopka, z pana Greye zase sexuchtivý emocionální manipulátor, takže těžko vybírat, komu tady budete držet palce. Do příběhu nám vstupují nové postavy, které zajišťují naprosto primitivní zápletku, takže se ve výsledku jedná o mix trapné erotiky a plytkého thrilleru. Za zmínku stojí hudba, která je otřesná. Pozorovat milující se dvojici za doprovodu RnB muziky je prostě příšerný zážitek. ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

Kdy se vrátí Blade Runner a John Wick?

20.02.2016

Pokud máte rádi drsnější filmy, nejspíš vyhlížíte comeback Ricka Deckarda i Johna Wicka. První jmenovaný se vrátí pod dohledem Denise Villeneuvea (Zmizení, Sicario), a to 12. ledna 2018. Harrisona… (více)

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)