Snakefinger

Tak miloučký film stavějící na šarmu Roberta deNejro a na Anje Hethwey, kterou si všichni pamatují z Dábla nosícího Prejdu. Tak a tím jsem se vyčerpal, jelikož o tomto prvoplánovém počinu nic normálního napsat nelze. Nebylo to ano na zaplácnutí nudného večera. ()

NeverEver

Pro me velice prijemny zazitek. Jednoduchy, vtipny a s rychlym spadem. Bez DeNira urcite o nicem, ale on tomu dava uplne jinou dimezi. Mohu pochybovat o "motivech hlavni hrdinky" jako proc dela to, ci ono, proc se chova, tak jak se chova, nicmene jako samotnemu filmu nemam moc co vycitat, ale ani nic extra co vyzdvihnout. Neurazi, nenadchne, nezarmouti neprekvapi... Standardni 3***. Oddychova komedie. ()

naytsirk odpad!

tak jo.... nepamatuju se, kdy jsem naposled nevydržel dokoukat film... ale když jsem po "třech" hodinách zjistil, že jsem teprve v půlce....a představa, že mě čeká týhle přeslazený, neupřímný a falešný břečky ještě jedna taková porce, musel sem odejít.... fakt hnus.... ()

Beaka9

Některým filmům já říkam "filmy na nedělení odpoledne". To se člověk nudí, nemá nic moc co na práci a venku je stejně škaredě, a tak si pustí film, je jedno jaký, jen aby na něco koukal. Tyhle filmy nejsou žádné pecky, ale dají se snést. Obsazení i námět filmu Stážista vypadaly dobře, tak proč ne. Prvních pár minut bylo nadějných. Senior byl sympatický, ostatně ho hrál Robert De Niro, a obraz byl pěkně barevný a učesaný. Vše probíhalo dobře až do chvíle, kdy se senior stal stážistou. A to je u filmu, který je právě o tom, jak byl senior stážistou, docela problém. Ani jsem se nenadála a smáčela jsem se v patosu, sentimentu a nevkusu. Chvílemi jsem si připadala, jako bych koukala na reklamu na úžasného všemi oblíbeného a super všímavého pracujícího důchodce, který vedle práce zvládá být ideálním kámošem, dědou, strýčkem, tatíkem a dokonce i milencem. Tak krásně sluníčkové, až jsem se z toho málem opupínkovala. Celé to bylo nevkusné a umělé až zahrob. Navíc to ani nemělo pořádně děj ani obsah. Jen prázdná nablýskaná forma, co nepobaví ani nenadchne. Proto už nikdy více! Nikdy nikdy nikdy, a to ani tehdy, kdyby to nedělení odpoledne bylo sebedelší! Dávám dvě hvězdy za Roberta De Nira a za to, že film vypadal "pěkně". ()

cist

Přiznávám, že mám rád žánrovky, romantický komedie z prostředí NYC, nebo jiný americký kosmopole, kde se dívčina vypracuje navzdory všem chlapům a pak se nakonec za nějakýho toho blba provdá při úprku na letiště. Jenže tady jsem byl zklamanej. Nevím moc přesně proč. bylo tam všechno co mám rád, ale bylo to nějaký takový chladný, bez humoru, upatlaný a celý to vypadalo jak reklama na hipsterskou kavárnu a byl mi osud té její firmy úplně ukradenej. Jenda hvězdička za New York a druhá za DeNira ()

Lukkyn

Neuvěřitelně pohodová záležitost s perfektní ústřední dvojicí. Já vím, že to není dokonalý , ale po celou dobu sledování stážisty jsem měl pocit klídku a pohody , která sálala z hlavního hrdiny. Být totiž polovina lidí jako on, bylo by na světě mnohem líp. Pracovitý, milý, čestný člověk zní v dnešní uspěchané době jako sci-fi , ale čest výjimkám. Takováhle oddychovka není nikdy na škodu. Pokud tam byl nějaký skrytý feminismus a podobný kraviny podařilo se mi to skvěle ignorovat:-) ()

Mates Hradecky

Na tento multiplexový prefabrikát jsem se podíval s úcty k oblíbenému hereckému mistru, jakým je Bobík De Niro. S ním také celý film stojí a padá. Ubohá americká pohádka o fungování kapitalismu hlásající myšlenku, že jen skrze kariéru a peníze lze dojíti k lidskému štěstí. Od Nancy Meyers žádné překvapení. Pokud by CIA použila promítání tohoto dílka k mučení klientů v Guantánamu, tak by měla 100% úspěšnost převýchovy radikálních islamistů ()

CradleSKS

Od zacatku docela sranda, ale cim vic se film blizil ke konci tim horsi to bylo, az uz jsem temer usnul. Konec klasicky kyc a mmoralisticke hovadiny, bez tech by to asi neslo. Takze misto puvodnich 4* davam pouze 2* za slusny zacatek a slusny vykon Roberta de Nira. ()

Margareth35

Odpočinkový, naprosto pohodový film. Takový, který si pustíte, když máte chuť nad ničím nepřemýšlet a prostě se podívat na něco, co ve vás vyvolá celou škálu emocí. Tak trošku vystihuje problémy dnešní doby a i když podle názvu jsem nic takového nečekala, tak jsem u filmu skvěle zrelaxovala, zároveň mě to zaujalo svým námětem. Za mě hodnotím 4 hvězdami...!! ()

Nellie Lovett

Asi spoiler...Zpočátku slibný námět o přenosu zkušeností mezi generacemi. Zaměstnání penzionovaného businessmana ve startupu nabízí solidní podívanou, vše se však zvrhne, zkazí a zabije v druhé polovině filmu. Ben Whittaker se stane bezplatným vztahovým poradcem, Jules Ostinová se změní v sesypanou hromádku, která neví, jak si poradit s propojením manželství a práce a díky bohu jí to zprvu odmítaný důchodce pomůže zachránit a napravit. Uf. Upřímně mě to skutečně nakrklo - především jak je hlavní hrdinka blahosklonně přesvědčována, že má nárok naplno pracovat a mít u toho rodinu. ()

vrgulnik

Skvělá pohádka o kouzelném dědečkovi, který přijde a všem pomůže ze všech životních nesnází. Tohle dílko patří mezi povedenější americkou produkci a není to jedna z dalších myšlenkyprostých romantických komedií, nicméně je to pohádka pro americké publikum, které uznává nadevše americký sen a happy-end. Některé scény jsou úplně mimo (jakoby z jiného filmu). První polovina má lepší atmosféru i rytmus. Druhá je už taková růžová knihovna, ale celkový dojem je celkem dobrý. Hlubší prožitek neočekávejte - je to oddychovka. ()

rezor

Hezká odpočinková komedie se sympatickým Nirem se dokáže příjemně vetřít do obývku vašich pokojů. Anne Hathaway sice tentokrát ze sebe nedostala to nejlepší, ale i tak se jedná o v celku koukatelný film, byť kvalitních gagů je tam jako šafránu. Atmosféru pohodového filmu kazí nebezpečně dlouhá stopáž na poměrně plytký příběh, který nedokáže celou stopáž utáhnout, ale i to by se tvůrcům dalo odpustit, kdyby se jim do scénáře nevysypalo na konci balení cukru z Wallmartu. Proč proboha ten film neskonči o 15 dříve, aby si divák mohl odpustit tu nechutně kýčovitou romatinku na konci. Nebýt toho, nemusel by být tento počit hodnocen tak chladně. Třeba příště, 50% ()

niks

Uz dlouho jsem nevidela nic tak prijemneho! Anne je skvela a DeNiro taktez, tema zcela aktualni a vyborne zpracovane.. ani chvili jsem se nenudila a zbyl jen velmi velmi prijemny pocit! ()

Colomba666

Jako oddechovka fajn, ale asi stejně jak u Bridget Jones, se na to člověk nesmí dívat ze svého úhlu pohledu... Frajerka Jules by všechno chtěla zvládat na jedničku, což se jí v rámci jejího businessu docela i daří, ale trpět doma debílka na mateřské, který jí ještě ke všemu zahýbá, to je opravdu počin hodný vysoce "inteligentní" ženy... v tomto momentu filmu jsem měla chuť hlavní protagonistku vyliskat, protože není možné, aby byl někdo takový trotl... Co se týče Bena, jejího stážisty, asi bych slečně ředitelce nejdříve osvětlila svou pozici, než na sebe nechat flusat, jaký jsem starý děda, že pro mne nemá práci, a kecy v kleci... chápu, že šlo o to, aby si mezi sebou tito dva vytvořili přirozený vztah bez nějakých "tlaků", ale co je moc, to je moc... ()