Reklama

Reklama

Spotlight

  • Česko Světelný bod (více)
Trailer 1

Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams a Liev Schreiber v hlavních rolích skutečného příběhu, ve kterém reportéři amerického deníku The Boston Globe odhalili masivní skandál zneužívání nezletilých představiteli místní arcidiecéze. Případ neměl dopad pouze na pár obviněných duchovních, ale otřásl celou katolickou církví. (Falcon)

(více)

Diskuze

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Je až s podivem, kolik vymatlanců si zas tohle téma spojuje s Bohem.

Téma filmu opravdu dobré a nechci ho nijak snižovat. Zpracování mi přišlo ale trošku nudnější.

A diskuze u filmu? No ta je k pláči. Co má prosimvás tohle společného s Bohem? Nebo vírouv křesťanské učení? Nelíbí se mi stejně jako vám, co katolická církev předvádí, ale zavrhovat kvůli tomu křesťanské hodnoty a víru v Boha, to fakt lidi musej bejt uplně vymatlaný.

na příspěvěk reagoval jerry12, jerry12, Duncan66, MegSimpson

Uživatel frantababaf smazal svůj příspěvek.

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Dadel

To já nerozporuji, že je dobré jim napsat a ozvat se, ale ta forma, to se nemůžeš divit, že pak takovéto připomínky neberou v potaz.

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Předtím jsem psal normálně. Já to myslím v dobrém:( Jsou to jejich peníze. A když jim nedocházejí takové jednoduché věci... 25.2. je zatím v plánu premiér celkem kulové, Spotlight by se tam hezky vešel

na příspěvěk reagoval DaViD´82

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Lituji PR oddělení Falconu jestli na musí reagovat na takto arogantní maily... Opravdu jim nejde napsat normálně?

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

cmuchalprvni

už jsem tam v listopadu posílal obdobný návrh k filmu Humr, počítám, že odpoví úplně stejně:

 

Dobrý den,

děkujeme za Váš návrh, ale v tuto chvíli se termín premiéry snímku The Lobster v ČR neplánuje měnit a je stanoven na 24. 3. 2016.

Děkujeme za pochopení.
S přáním příjemného dne

Marta Nosková Žurková
Marketing & PR Manager

NOVÁ ADRESA:
FALCON a.s.
Palác Anděl (3. patro)
Radlická 1c/3185
150 00 Praha 5
Czech Republic
tel.: +420 224 422 225
GSM: +420 604 227 717
zurkova@falcon.cz
www.falcon.cz

na příspěvěk reagoval Rokle

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

napsal jsem Falconovi:

 

Dobrý den,
nesmělý dotaz - uvědomujete si, že když film Spotlight, který vyhraje Oscara za nejlepší film, uvedete do kin 7.4.2016, tj. šest(!) týdnů po vyhlášení Oscarů, tak vám na něj přijde do kina zhruba 10-15 lidí, protože ti ostatní si to do té doby seženou "jiným způsobem"?
Stačí, když mi odpovíte buď "Ano, uvědomujeme si to" nebo "Aha, to nás nenapadlo, přesouváme premiéru na únor. Moc vám děkujeme, že jste nám zachránil desetitisíce korun tržeb, pošleme vám 10% na účet jako vyjádření naší vděčnosti"

na příspěvěk reagoval cmuchalprvni

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

07.04.2016 Falcon

 

6 týdnů po Oscarech

 

Falcon =  génius

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Po dlhej dobe opäť poctivý film z novinárskeho prostredia, dovolím si tvrdiť prinajmenšom najlepší od Nothing But the Truth. Oceňujem, že McCarthy stavia na sile informácií, faktov a vernom zobrazení investigatívnej práce viac než na štylistických ozvláštneniach (film je to dosť konvenčný a zároveň z neho trochu cítiť indie poetiku). Výraznejšie by som vytkol len miernu glorifikáciu novinárov a absolútne nevyužitého Howarda Shora. Ruffalo je tu v dosť atypickej polohe.

na příspěvěk reagoval ambron

Uživatel Madsbender smazal svůj příspěvek.

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Film bude mať premiérové festivalové uvedenie 14. a 15.11. na IFF Bratislava.

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Enšpígl

Nebál bych se, recenzenti jsou z toho tak paf, že tohle zřejmě dost výrazně promluví do nadcházející "oscarové" sezóny čili se to k nám dostane. Otázka je spíše kdy a v jakém rozsahu.

julie_mie

julie_mie (hodnocení, recenze)

Docela se těším na zpracování této tematiky. Ale takový KrestanFilms tomu dá určitě odpad ;-).

hypnos11

hypnos11 (hodnocení, recenze)

The true story of how the Boston Globe uncovered the massive scandal of child molestation and cover-up within the local Catholic Archdiocese, shaking the entire Catholic Church to its core.

Související novinky

Z La La Landu na Měsíc

Z La La Landu na Měsíc

24.06.2017

Damien Chazelle (Whiplash, La La Land) se letos stal nejmladším režisérem, který má doma na poličce Oscara. Jeho další film tak doprovází astronomická očekávání, před nimiž by se kdekdo schoval k… (více)

10 nej filmů roku 2016 dle ČSFD.cz

10 nej filmů roku 2016 dle ČSFD.cz

30.12.2016

Ani novým Star Wars se nepodařilo sesadit z trůnu nejúspěšnějších filmů roku 2016 v českých kinech pohádku Anděl Páně 2 Jiřího Stracha. Těší nás, že tento post drží český film, který si u nás vede v… (více)

Startuje letní přehlídka BEST FILM FEST

Startuje letní přehlídka BEST FILM FEST

14.07.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 14. do 20. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první… (více)

Reklama

Reklama