Turbotarantule: Láva poraženým (TV film)

Lavalantula

Lavalantula

Horor / Sci-Fi

USA, 2015, 83 min

Celkem dost jsem se těšil na to že uvidím partu z Policejní akademie znova v akci. A navíc s pavoukama? Nemohl jsem šáhnout špatně. Jen mě celkem zklamaly dvě věci Winslow a Easterbrook měly hodně málo prostoru a to byla škoda, a maximálně nevyužito. Druhá věc která mě celkem nasrala byl konec kterej byl prostě až moc hloupej. Nicméně celkově je zábava zaručena, efekty zábavné, akce je tu pořád a sem tam film překvapí camee ať už Whannella nebo Zieringa. JE to béčko u kterýho jsem se bavil a potěšilo mě že ten u koho jsem myslel že bude famme fatale umřela :-)(1.11.2015)

Co může být ještě švihlejší, než žraloci padající z nebes v Sharknadech? Třeba rozžhavení lávoví gigapavouci vylézající z nitra Země a posedle útočící na všechno živé v dosahu! A kdo se může směle rovnat Zieringovi s motorovkou? Jedině povislý Guttenberg s pumpou brokárnou! A kdo je ještě stylovější než Guttenberg? No přece jeho extrémně šťabajznovitá manželka s vizáží finalistky Miss Aerobic 50+ a specialistka pro boj s pavouky zblízka! Kulervoucí finálový souboj ovšem patří superhrdinovi Guttenbergovi. Prostě parádní hlína, co vám budu povídat, skvělá oddechovka v asyláckém stylu a duchu, takže jak jinak než s myšlenkově hlubokým scénářem a dechberoucími triky.(19.3.2016)

• hous.enka

Zhrzený herec horší jak zhrzená milenka, který ale nakonec dokáže nemožné a postaví se děsuplným strašidelným pavoukům, kteří plivou lávu. Mohlo to dopadnout buď skvěle, nebo katastrofálně. Výsledek je takový na půl cesty k výbornému béčku. Ano, scéna se Stevem z Beverly Hills, co kosí létající žraloky motorovou pilou, je prostě báječná, ale ten zbytek byl málo násilný a málo sebeparodizující na to, aby mě to zaujalo. Žraloci trhaj lávovým tarantulím zadky.(14.3.2016)

• Korbitch

Vidět Huxovou, Mahonyho a Jonese, jak likvidují bok po boku obří ohnivé pavouky, to se jen tak nevidí. A když Steve Guttenberg potká Iana Zieringa, aby mu pomohl, a ten mu odpoví, že teď řeší žraloky, to už jsem nevěřil vůbec. A proto tahle bejkárna nespadá do klasické třídy DVD čurákovin a zaslouží si ty dvě alespoň za dobrou komedii. Ovšem Pavoučí teror je jen jeden.(19.2.2017)

• bobstock

Kdyby mi na to těsně před začátkem vysílání v tv nedal kamarád echo, asi bych to s klidem vynechal, ale po objevu stupidního názvu Turbotarantule pro českou distribuci jsem to musel vidět. Parta vystydlých hvězd z Policejní akademie si to po vzoru Žraločího tornáda rozdává s ohnivými pavouky a já dávám za jednu hvězdu při zjištění nulového výkonu mozkové kůry během produkce. Občas to chce vypnout. 25%(18.8.2018)