Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ohně hoří, láva se valí. Gigantické sopečné tarantule chrlí žíravou lávu a ohnivým dechem spalují své oběti zaživa. Staré sopky, které staletí dřímaly v horách na pobřeží Kalifornie u Santa Moniky, se probudí a v mohutných erupcích vyvrhují na Los Angeles oheň, lávu a gigantické pavouky lavalantule, kteří doteď žili v roztaveném magmatu pod zemským povrchem. Po výbuchu sopek se dostali ven a chrlí smrt na Los Angeles a jeho obyvatele. Spálené město andělů se ocitlo na pokraji totální zkázy. Jediný, kdo se dokáže postavit z očí do očí létajícím žralokům a monstrózním rojům krvelačných lávových tarantulí, je zapomenutý herec a bývalý akční hrdina Colton West. Jeho sláva sice už dávno pohasla, ale má skvělou příležitost, aby ji vzkřísil a zachránil svět. Svým hrdinstvím tak může znovu získat nejen fanoušky, ale i přízeň své rodiny, ztracených přátel a staré lásky, kterou kdysi nehezky zavrhl a zranil. (TV Prima)

(více)

Recenze (76)

bobstock 

všechny recenze uživatele

Kdyby mi na to těsně před začátkem vysílání v tv nedal kamarád echo, asi bych to s klidem vynechal, ale po objevu stupidního názvu Turbotarantule pro českou distribuci jsem to musel vidět. Parta vystydlých hvězd z Policejní akademie si to po vzoru Žraločího tornáda rozdává s ohnivými pavouky a já dávám za jednu hvězdu při zjištění nulového výkonu mozkové kůry během produkce. Občas to chce vypnout. 25% ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jak vidno, režisér Mendez našel zalíbení v natáčení céčkových spiders filmů. Stejně jako starší Big Ass Spider! (2013) tak i tento kousek se snaží diváka alespoň částečně uspokojit svým „komickým“ pojetím, přestože zde žánr komedie není uveden.Nicméně zkázou pro tento film jsou nejenom nemastné - neslané herecké výkony, ale i CGI efekty a vzhled samotných pavouků. Přitom právě herecké obsazení, bylo tím největším lákadlem. Když jsem zjistil, že se tam má objevit „stará parta“ z Policejní akademie (Guttenberg, Leslie Easterbrook, Michael Winslow a Marion Ramsey), mé srdce doslova zaplesalo radostí. Jenže chyba lávky, protože poslední tři jmenovaní tu byli stejně jako celá řada dalších spíš jen do počtu. No a Steve Guttenberg už dávno není tím skvělým hercem, kterým býval. Přesto se však snažil, co mu ještě síly stačily, aby z toho nebyl úplný propadák. Pokud se však nemůžete opřít o dobrý scénář a hlavně není po ruce potřebný balík peněz, tak toho moc nezmůžete. Největší klacky pod nohy tu naházelo hned trio scénáristů (mezi nimi i sám režisér Mendez), kteří si pro nás připravili spoustu nezáživných dialogů a místy až nehorázně trapnou podívanou. Za vůbec nejlepší považuji část kdy hlavní hrdina unese autobus a započne „válka“ v ulicích L.A. ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Presne v tradíciách SHARKNADA. Rovnako šialená zábava dovedená ad absurdum. A to, že sa to odohráva vo filmovom biznise, to u mňa nabralo body. Možno by bolo lepšie, keby sa The Asylum zameriavalo na takto vyzerajúcu filmovú produkciu a natáčanie mockbusterov ( čiže snímkov parazitujúcich na práve uvádzaných blockbusteroch, často s podobnými názvami a dejovými líniami, viď napr. TRANSMORPHERS, ALMIGHTY THOR alebo AMERICAN WARSHIP ) nechalo, povedzme trápnym slovenským televíziám. ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Zhrzený herec horší jak zhrzená milenka, který ale nakonec dokáže nemožné a postaví se děsuplným strašidelným pavoukům, kteří plivou lávu. Mohlo to dopadnout buď skvěle, nebo katastrofálně. Výsledek je takový na půl cesty k výbornému béčku. Ano, scéna se Stevem z Beverly Hills, co kosí létající žraloky motorovou pilou, je prostě báječná, ale ten zbytek byl málo násilný a málo sebeparodizující na to, aby mě to zaujalo. Žraloci trhaj lávovým tarantulím zadky. ()

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Krutopřísnej digitální zábavný bordel parodující samo sebe, který prostě baví.... To porovnání ze Spiders mě nezkutečně pobavilo. :D už se moc těším na dvojku.. COOL tomu dá vždycky upoutávkový grády že se prostě musíte těšit! 85% - Nízkorospočťák... No a koukám než to na cool běželo tak to mělo 58% No vy jste fakt banda... Č..... -_- ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Steve Guttenberg (Colton West) přijal nabídku k účasti ve filmu poté, co se s lítostí vyjádřil k odmítnutí role v prvním Žralokonádu (2013), ze kterého se později stala kultovní série s nejedním pokračováním. V jedné ze scén jeho postava potká Iana Zieringa, který je právě zaneprázdněný bojem se žraloky, což je přímá narážka na výše zmíněné Žralokonádo, v němž Ziering ztvárnil hlavní roli. (Stanislaus)

Reklama

Reklama