Není to sice nej­lepší díl mezi prv­ními třemi, ale svojí úro­veň si nestále drží. Důležité je, že ještě tvůrci neod­ha­lili všechny karty, že každá kos­tička v puzzle, které se skládá díl po dílu, se nako­nec dostane na správné místo.90 %(17.10.2016)

E03 režíroval Neil Marshall a zhruba od půlky stopáže už je to znát - zkrvavělo. Tajemný gang strašáků, nebožáci hnijící zaživa, řezání hlavy pilkou a podobně, ale přibývá i znepokojivých znamení, přičemž divák pořád nemá páru, co přesně je vlastně špatně a co se skrývá za hrozbou spiknutí. Pomalu, pomalinku se ale divák začíná orientovat a to se mi líbí. Jen ať nás krmí tak akorát aby nedošla trpělivost... “Evolution forged the entirety of sentient life in this world using only one tool: mistake.”(17.10.2016)

Zatím ještě dávám čtyři hvězdy, ale časová smyčka a nejistá příběhová cesta(která je stále v rozvoji) mě nutí už hodnocení snižovat a doufat v nějaký nový impuls, který je v tuto chvíli jen A. Hopkins, J. Wright a ten rozvíjející se příběh + zapojení psychologie. .... HODNOCENÍ: 75% (4*)(14.11.2017)

Ten seriál se furt absolutně nevzrušeně tváří, jako že v něm jde o strašně veliký a důležitý věci, a snaží se při tom navodit dojem nejmysterióznějšího fláku od Ztracených, což mu teda vůbec nežeru. Ukazuje se navíc, že je to celý materiál spíš na celovečerák (ehm), tohle se po vzoru Vinylu dalších slibovanejch sezón nedožije.(22.10.2016)

Nie, ozaj to nie je moja šálka kávy. S pribúdajúcimi minútami postupne vyplávalo na povrch čoraz viac nedostatkov, ktoré mi dosť vadia: mix sci-fi a westernu ma zaujal oveľa menej, než som čakal, neustále sa opakujúce "časové smyčky" (zakaždým umierajúca postava XYZ, príchod na nočný ranč...) ma nebavili, krvavé efekty nie sú všetko (rezanie hlavy), o príbehu si nie som istý, kam vlastne smeruje (a, to hlavne, či ma to vôbec zaujíma) a nebavili ma ani postavy. Až na Hopkinsa a Wrighta. Čo mi príde dosť málo. Po technickej stránke kvalitka, ale inak na môj vkus príliš prázdne. Predbežne s pozeraním Westworldu končím. Možnože sa raz budem tak veľmi nudiť, že sa k nemu vrátim. Ale skôr nie, ako áno.(3.11.2017)