• Pilda17
  ***

  Příliš se to vrahovi zamotává a stává se z toho trošku chaos. Na druhou stranu to může být jen krok k něčemu většímu. Církev je komická, bohužel je i ve skutečnosti, jsou horší než teroristi a komunisti dohromady. Tento díl udělal krok zpět, přesto se odehraje pár zajímavých věcí.(8.1.2017)

 • Autogram
  *****

  Tak sa naši detektívovia aj k niečomu dopracovali. Šikovný hacker si nedá pozor a má problém, technológie pracujú pre neho, aj proti nemu. Každý moment má v tomto dieli svoj význam, prináša prekvapenia a ešte aj obyčajná jazda sanitky je vysoko adrenalínová. –––– Chcete po něm, aby prozradil zpovědní tajemství. To mi trochu připomína kauzu Jana Nepomuckého.(25.7.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Oni zatkli farára? Ty kokos." Tak svádění k vyzrazení zpovědního tajemství mě pobavilo, i když bych si dovolil upozornit na to, že si vážený pan advokát spletl § 386 s § 368 trestního zákoníku, ale to se může stát i v ateistických rodinách. Dále mne pobavilo tvrzení, že Klíma dělal tajnou administrativu pro vládu, že chudák obvoďák byl nucen přijmout oznámení o trestném činu obtěžování penězi a nejvíc se mi líbily ty klamavé transporty zraněných. O hodně horší to bylo se zatýkáním hromady Sanderových známých, neboť se přitom učebnicově porušoval trestní řád, ale co na tom, když to vypadalo tak efektně, že?(14.10.2016)

 • mira007
  ****

  Scéna se zástavárníkem ne úplně dokonalá a ztrácí to celkově temto, ale furt mne to baví a převyšuje to průměr.(23.4.2017)

 • jungewolf
  *****

  Viz "Jara.Cimrman.jr" : Zase jeden, co si vybíjí své ateisticko-protikřesťanské frustrace na postavách tv-seriálu - aneb : "za všechno můžou flanďáci" - to je ubohý a směšný, nechcete se připojit k teroristům z Dái´š? Nebo z Fronty dobytí Sýrie (dříve Fronty an-Nusrá) ? Taky " mají rádi" křesťany, hlavně děti - dělají si z nich sexuální otroky... . ///// Hodnocení dílu : 5 * a 86 % .(4.4.2017)

 • - Natáčelo se na nádraží Tišnov, v Brně, Omicích, klášteru Rajhrad, Fakultní nemocnici Brno. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)