"Oni zatkli farára? Ty kokos." Tak svádění k vyzrazení zpovědního tajemství mě pobavilo, i když bych si dovolil upozornit na to, že si vážený pan advokát spletl § 386 s § 368 trestního zákoníku, ale to se může stát i v ateistických rodinách. Dále mne pobavilo tvrzení, že Klíma dělal tajnou administrativu pro vládu, že chudák obvoďák byl nucen přijmout oznámení o trestném činu obtěžování penězi a nejvíc se mi líbily ty klamavé transporty zraněných. O hodně horší to bylo se zatýkáním hromady Sanderových známých, neboť se přitom učebnicově porušoval trestní řád, ale co na tom, když to vypadalo tak efektně, že?(14.10.2016)

Tak sa naši detektívovia aj k niečomu dopracovali. Šikovný hacker si nedá pozor a má problém, technológie pracujú pre neho, aj proti nemu. Každý moment má v tomto dieli svoj význam, prináša prekvapenia a ešte aj obyčajná jazda sanitky je vysoko adrenalínová. –––– Chcete po něm, aby prozradil zpovědní tajemství. To mi trochu připomína kauzu Jana Nepomuckého.(25.7.2016)

Zase jeden, co si vybíjí své ateisticko-protikřesťanské frustrace na postavách tv-seriálu - aneb : "za všechno můžou flanďáci" - to je ubohý a směšný, nechcete se připojit k teroristům z Dái´š? Nebo z Fronty dobytí Sýrie (dříve Fronty an-Nusrá) ? Taky " mají rádi" křesťany, hlavně děti - dělají si z nich sexuální otroky... . ///// Hodnocení dílu : 86 % .(4.4.2017)

Scéna se zástavárníkem ne úplně dokonalá a ztrácí to celkově temto, ale furt mne to baví a převyšuje to průměr.(23.4.2017)

Příliš se to vrahovi zamotává a stává se z toho trošku chaos. Na druhou stranu to může být jen krok k něčemu většímu. Církev je komická, bohužel je i ve skutečnosti, jsou horší než teroristi a komunisti dohromady. Tento díl udělal krok zpět, přesto se odehraje pár zajímavých věcí.(8.1.2017)