Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jáchymovské kopce jsou stejně jako celé Krušné hory pod povrchem děravější než ementál. Nekonečné kilometry vytěžených chodeb skrývají temné tajemství, které se bezprostředně dotýká i Kunešova šéfa Rohana. (Česká televize)

Recenze (28)

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

.....to podplukovníka Rohana nikdy nenapadlo zistiť  čím sa živí jeho brat....?.... čo si myslel?  ....  a to mladý nadporučík Lupínek   nevie vysvetliť svojej manželke určité súvislosti  ? .....to musí byť ticho ako jalito a nechať ju v podozrení ,že ju podvádza...?....nepracuje na Akadémii vied  - je policista a pohybuje sa i v prostredí i bordelov....csfd 81% ()

kocik1

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pečlivě budovaná atmosféra předchozích dílů, kdy mě konečně začal Rapl opavdu bavit, se tady zhmotnila v scénáristické peklo. Polda bloumající varnou drog jako duch procházející zdí... Taky ho nikdo nevidí. Donašeč(ka) nejdřív napráská, co nemá a pak pro jistotu napráská zase sebe. Když už se nechám koupit, tak snad mlčím, dokud nemám pistoli u hlavy, ne? No a nakonec jako jahůdka posazená do šlehačky na dortu - se šéfem stává ten největší lupen, co ho v seriálu mají a který doposud jenom poslouchal, co mu kdo poradí. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Mám zavolat Interpol? Nebo vytvořit rojnici?" Tak se nám zatoulal velitel, proběhla nějaká ta rodinná pouta, odhalila se zrádkyně, gangy se pomlátily, manželé Lupínkovi prokázali svou naivitu a mě to nijak zvlášť nebavilo. Ovšem to jen do chvíle, než si Kuneš v Německu otevřel své tradiční lingvistické okénko: Меня зовут Кунеш. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Etzler se svými kumpány jede vytlouct bordel do Německa - přitažené za vlasy, ale působivé. Následná artilérní přestřelka s policií přitažená za vlasy ještě víc, ale pobavilo. PS: Jak si stěžuji na strach z nahoty v českých seriálech, tak aspoň že Pachl je vyjímkou, v kategorii nejodvážnější scéna vyhrává Ginger v podání statečné Jany Podlipné, která tam něco zkouší na Lupínka za dvě stě éček. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jezdit do německého bordelu, stejně jako kšeftovat s drogami či půjčovat si prachy od lichvářů se nevyplácí – ostatně o tom se přesvědčí hned několik důležitých postav tohoto seriálu. Jedny problémy se možná vyřeší, ale další na sebe nenechají dlouho čekat. Konečně to mělo zas jakžtakž slušnou atmosféru i děj, které se poslední dva díly začali jaksi vytrácet. Inu uvidíme, s čím přijde další Rapl. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (2)

  • Kapitán Gregor (Jan Dolanský), se v této epizodě „objeví“, i když je už po smrti. To když Rohan v nemocnici zapne televizi a objeví se ukázka z filmu Jan Hus. (milad80)
  • Natáčelo se v lokalitách: Drážďany, Stará Voda, šachta Bytíz, elektrárna Horní Počaply, Karlovy Vary, kaple Suchá, elektrárna Prunéřov, Boží Dar, Pramen y- U Tří křížů, Jáchymov. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama