Kuneš má sbaleno. Zdá se, že v kraji ho nemůže zdržet vůbec nic. Ale když se v ohrožení ocitne jeho dcera Johana, stává se z něj skutečný Rapl. Spolu s Lupínkem musí využít všech zákonných i nezákonných prostředků k její záchraně. (Česká televize)

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak to je škoda! dvojka bude bez Kuneše,který dostal laso do S.W.A.T.Ten bude rozpuštěn a Kuneš bude v této jednotce sám...protože za několik hodin osvobodit rukojmí a zlikvidovat jugoslávskou drogovou mafii by nezvládl ani Rambo s Terminátorem a navrch s Chuckem Norrisem. Kágébák bude svatořečen, protože v sedě na stole, stále ve stejném ošuntělém svetříku podržel šéfa ve funkci..vždyť se nic nestalo, za bráchu nikdo nemůže:)) No a Mácha také odchází..jde dělat au-pair do Anglie, protože se kromě žraní a prozrazování tajných informací v médiích k ničemu jinému nehodí, kdežto o dcerku šéfa Jáchymovské mordparty Lupínka se postaral úžasně.:)) Mimochodem-Lupínek fakt borec!!!!Zatímco Rohan s Kunešem likvidují podsvětí, on si vyřizuje za pomocí kněze-finančního poradce v klídku soukromé záležitosti.Ten podraz na podvodnici byl fakt originální:)))Jsem rád, že jsem to dokoukal, nikdy jsem se u žádné "krimi" tolik nenasmál.A za ten happy end na všech frontách, který by nesesmolili ani v Hollywoodu dávám pět hvězd!!!!Všechno dobře dopadlo, oběť je jen prst bývalé alkoholičky, šeredné paní Rohanové.Té měli snad raději uříznout hlavu, ošklivější hereču u nás snad ani nemáme.Sbohem a už nikdy více!! ()

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tak konec hry. Tohle je válka." Rohan s Kunešem ve válce proti drogové mafii a GIBsu mě bavili. Sice to žádní ukrutní bouchači nejsou, ale postavili se tomu čelem a toho si cením. Taky slyšet Katapulty z gramofonové desky ve mně vyvolalo hezké vzpomínky. A pokud někdo stále odmítá milionové majetky z dědictví po Lukasi Rohanovi, tak mám jisté podezření, že to byl můj otec, strýc nebo bratr a cítím povinnost se o ty pozemky, domy a auta postarat. ()

v.indruchova

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl se povedl, když porovnávám dosavadní díly. I slepice je tam kde má být a funguje to dobrě. A aspon to vidíte že na každého jednou dojde. Ať říká kdo chce co chce, někdy to potřebuje jen čas. "STBák" se ukáže, a přemýšlím jestli má VAculík taky tik v tom oku, nebo si našel pro postavu specifický znak, jestli by to tak bylo tak klobouček pane. Dnes mě ta mezinárodní spiš německá spolupráce sedí. Krajina je užasná a atmosféra parádní. Holka je bojovnice to zahrála dobře. Lupínek je konečně požádnej Lupen, a proto jeho manželka k němu může opět vzhlížet. A už jí snad přejde ta krize středního věku. Obrovské odhalení které jsem už tušila, ale potvrzení je taky fajn. Tahle parta se k vám prokousává dlouho, ale v posledních dílech když vydržíte, tak se k vám nejspíše prokouše/ nebo taky prostřílí. Pro mě skoro horror se střílením vysoké. ()

huspenina33

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle se hodně nepovedlo. V okamžiku kdy si Alexej Pyško s Raplem nasadil na hlavu masku a šli vykrást policejní služebnu to šlo a 100 % dolů, samá blbost, Raplova dcera, které že jí unesly ani moc nevadí, prostě jedná, zaměří na domě znak, který Rapl zrovna náhodou zná, snaží se utéct po prostěradlech, to že ukradli 28 kg perníku ani moc nevyšetřují, jen koukaj na služebně na přeřezaný mříže, Pyško dá zkušenýmu mafiánovi do kufru telefon, ten si ničeho nevšimne, Vaculík, který do 12-týho dílu chtěl zavřít i svojí babičku za spiknutí, najednou je milosrdný a všem to promine.Blbost na blbost. To že to byl Etzler, že zabil Wagnerovou, nějak vyšumělo do ztracena atd. Škoda, díl od dílu to šlo dolů. ()

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak teda jo, dostal jste mě pane Pachle, tu sérii šťastných zakončení jsem už fakt nevydýchal. Jen je mi líto, že v závěru nezazněl kankán, v jehož rytmu by přitančil prst paní podplukovníkové, který by vzápětí za obrovských ovací všech přítomných přirostl na místo. K tomu už se mi ani nechce nic psát a odkazuji vás tudíž na Ozzyho2, který to hezky shrnul. ()

• Nadporučík Lupínek si (Lukáš Příkazký) při vracení peněz lichváři neřekl o směnku, takže by to bylo jakoby nezaplatil. (sator)
  • Natáčelo se v Dolním Litvínově, elektrárně Mělník, Březové, bývalém dole František Josef na Kladně -Dubí, Jáchymově. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Efedron, který se v příběhu objevuje, je plně syntetická droga ve formě bílého krystalického prášku. Jedná se o stimulant, je alternativou k pervitinu či efedrinu. V šedesátých letech dvacátého století byl v tehdejším SSSR klinicky testován jako antidepresivum. (sator)