USA,
(2014–2015), 7 h 44 min
(Minutáž: 21–23 min)
VOD (1)
Epizody(21)
-
Auta, autobusy a sekačky na trávu (S01E01)
-
Noc oživlých bleší (S01E02)
-
Legenda o žertu Williamsovi Mladším (S01E03)
-
Rok Pátků (S01E04)
-
Kirby všemohoucí (S01E05)
-
Štěně zabiják (S01E06)
-
Umění útočí (S01E07)
-
Kirbyho volba (S01E08)
-
Makův návrat (S01E09)
-
Kirby za mřížemi (S01E10)
-
Bradův svět (S01E11)
-
Nový pokoj (S01E12)
-
Život pro kočku (S01E13)
-
Vzestup a pád 4. hodiny (S01E14)
-
Schránka Pravdy (S01E15)
-
Hlavu vzhůru (S01E16)
-
Dexter mezi námi (S01E17)
-
AV kluk (S01E18)
-
Matka všech lží (S01E19)
-
Klauni v akci (S01E20)
-
Ať žije taťka (S01E21)
Hrají
Nadji Jeter
USA
Nejlepší seriály:
Chirurgové (2005) (seriál)
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Poslední chlap (2011) (seriál)
Laura Marano
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Hrdinové (2006) (seriál)
Sophia Lucia
Nejlepší seriály:
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (2014) (seriál)
Na parket! (2010) (seriál)
Kirby Buckets (2014) (seriál)
Jack Foley
Nejlepší seriály:
Silicon Valley (2014) (seriál)
Paní Davisová (2023) (seriál)
Glee (2009) (seriál)
David Figlioli
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Lucifer (2016) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Regi Davis
Nejlepší seriály:
The Corner (2000) (seriál)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Daniel Riordan
Nejlepší seriály:
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Sisters (1991) (seriál)
Fresh Prince (1990) (seriál)
Mark Christopher Lawrence
USA
Nejlepší seriály:
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Buy More (2008) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Paula Sorge
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Pepper Dennis (2006) (seriál)
Jessalyn Wanlim
Nejlepší seriály:
Life on Mars (2006) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Keely Marshall
Nejlepší seriály:
Ve jménu našeho Pána (2019) (seriál)
Život beze slov (2016) (seriál)
Super Thundermanovi (2013) (seriál)
Elizabeth Ho
USA
Nejlepší seriály:
Tron: Povstání (2012) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Madison Lawlor
Nejlepší seriály:
The Kids Are Alright (2018) (seriál)
Franklin a Bash (2011) (seriál)
Drazí běloši (2017) (seriál)
Connor Del Rio
Nejlepší seriály:
Key and Peele (2012) (seriál)
Chasing Life (2014) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Timm Sharp
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Frank Gerrish
USA
Nejlepší seriály:
Neuvěřitelná (2019) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Kristofor Brown
Nejlepší seriály:
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál) - vypravěč
Beavis a Butt-Head (1993) (seriál)
Kirby Buckets (2014) (seriál)
Phil Morris
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
C.J. Stussi
Nejlepší seriály:
Greek (2007) (seriál)
Velká láska (2006) (seriál)
Eagleheart: Drsnej polda (2010) (seriál)
Glenn McCuen
USA
Nejlepší seriály:
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Dash & Lily (2020) (seriál)
Rudá cesta (2014) (seriál)