Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Konečně bylo objeveno Honyšovo tělo. A to dokonce s další mrtvolou, která je ovšem daleko staršího data. Stopa vede do historie zaniklé vesnice. Pavel Rogl se ocitá v nebezpečí života, ze kterého mu pomůže nečekaný příchozí. Zatkne konečně policie unikajícího vraha? Anebo se počet jeho obětí ještě rozšíří? (Česká televize)

Recenze (19)

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh nám spěje do svého konce a vše se připravuje k finálnímu vyvrcholení. Líbí se mi, jak vše dostává svůj řád, že ubyly nelogičnosti a že se rozkrývá i dosud jen nijak se neřešící minulost, která je s vraždami propojená. Celé je to vlastně jakási příprava na finální uzavření děje, kde se nic extra nestane. A tak to i beru. Palec nahoru a šup sem poslední sousto. 75% ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pomaličku polehoučku se začíná rozplétat záhada záhadných smrtí a taky se zjišťuje, že vzteklina bude víc rozšířená než je zdrávo. Vše směřuje k tomu, že se někdo z potomků původních obyvatel (těch ještě před odsunem ze Sudet) šeredně mstí místním obyvatelům, jejichž předci možná byli do nějakých rozporů s Němci zapleteni. Sám jsem zvědav, jaké tajemství z toho nakonec bude. Tohle byl každopádně díl, který trochu lekal, ale hlavně připravoval půdu na veškerá odhalení v posledním díle. Už se těším. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj byl sice tentokrát lepší, než v předchozí epizodě, ale už mi fakt vadí, že musí být policisté za každou cenu mentálně méněcenní, mohlo z toho jinak být i lepší hodnocení. Už na začátku mě "naplnilo nadšením" vyvedení Pavla Rogla za pásku, samozřejmě až poté, co si s majorem řekli vše podstatné a co objevil "klíčový" důkaz v deset let staré vraždě. To byla perla sama o sobě, eurová mince, kterou mohl ztratit pár kilometrů od hranic kdokoli, objasní identitu deset let ztracené ženy, tleskám. Závěrečný zásah proti Macharovi raději ani nekomentuji... ()

kocik1

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Očkovaný pejsek má vzteklinu a nikoho nenapadne aspoň prověřit zvěrolékaře nebo původ očkovací látky. Nene, demence bují jak v policejních řadách, tak i v Hádkově roli. Mimořádná opatření také veškerá žádná. Scénář, scénář, scénář......, scénáristům asi v českých zemích mnoho neplatí a to jsou ty výsledky. V kontextu toho, že jinak je seriál natočen dobře, je ta nelogičnost, která mi brání brát děj vážně, strašná škoda. ()

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ty nejnapínavější díly, ve smyslu hororovém, již zřejmě byly. Nyní se blíží finále a je to více v detektivnější rovině, kdy padá podezření z jednoho na druhého a motiv se pomalu poodhaluje. Docela mne zamrzelo pár nelogických kiksů, kdy si postavy některé důležité události a objevy nechávaly dlouho pro sebe, přestože věděly, že jsou dost podstatné. ()

Galerie (67)

Reklama

Reklama