• otík
  ****

  Pomaličku polehoučku se začíná rozplétat záhada záhadných smrtí a taky se zjišťuje, že vzteklina bude víc rozšířená než je zdrávo. Vše směřuje k tomu, že se někdo z potomků původních obyvatel (těch ještě před odsunem ze Sudet) šeredně mstí místním obyvatelům, jejichž předci možná byli do nějakých rozporů s Němci zapleteni. Sám jsem zvědav, jaké tajemství z toho nakonec bude. Tohle byl každopádně díl, který trochu lekal, ale hlavně připravoval půdu na veškerá odhalení v posledním díle. Už se těším.(11.2.2018)

 • mira007
  ***

  Mírné zlepšení oproti předchozímu dílu a posledních patnáct minut zase šlapalo jako něco, co od tohoto seriálu čekám. Nejsilnější předností je zobrazená atmosféra, ale na to, že tenhle seriál byl předem přirovnáván k Raplovi , případně Pustině ( tak to ani omylem!!!) tak už teď je jasný, že to je jen stín těchto seriálů, což nemění nic na tom , že v tomto týdnu je to jasně nejkvalitnější seriál, ikdyž u takovýho Poldy se nenáročně pobavím víc.(8.2.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Děj byl sice tentokrát lepší, než v předchozí epizodě, ale už mi fakt vadí, že musí být policisté za každou cenu mentálně méněcenní, mohlo z toho jinak být i lepší hodnocení. Už na začátku mě "naplnilo nadšením" vyvedení Pavla Rogla za pásku, samozřejmě až poté, co si s majorem řekli vše podstatné a co objevil "klíčový" důkaz v deset let staré vraždě. To byla perla sama o sobě, eurová mince, kterou mohl ztratit pár kilometrů od hranic kdokoli, objasní identitu deset let ztracené ženy, tleskám. Závěrečný zásah proti Macharovi raději ani nekomentuji...(27.4.2018)

 • Nach
  ****

  Příběh nám spěje do svého konce a vše se připravuje k finálnímu vyvrcholení. Líbí se mi, jak vše dostává svůj řád, že ubyly nelogičnosti a že se rozkrývá i dosud jen nijak se neřešící minulost, která je s vraždami propojená. Celé je to vlastně jakási příprava na finální uzavření děje, kde se nic extra nestane. A tak to i beru. Palec nahoru a šup sem poslední sousto. 75%(13.2.2018)

 • quido.morava
  **

  Hrozná škoda, že nelogičností a iracionální jednání postav se množí, jinak by se seriál mohl zařadit aspoň do lepšího průměru. Takhle je to bída, a když k tomu připočtu "flákání" herců (Kryštof Hádek umí hrát daleko lépe, když chce; abych nekřivdil všem, tak např. Eva Nosálková i Igor Bareš hrají dobře, ale to je tak všechno) a unylou režii, pak nemůže dát více než dvě...(8.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace