• quido.morava
  **

  Hrozná škoda, že nelogičností a iracionální jednání postav se množí, jinak by se seriál mohl zařadit aspoň do lepšího průměru. Takhle je to bída, a když k tomu připočtu "flákání" herců (Kryštof Hádek umí hrát daleko lépe, když chce; abych nekřivdil všem, tak např. Eva Nosálková i Igor Bareš hrají dobře, ale to je tak všechno) a unylou režii, pak nemůže dát více než dvě...(8.2.2018)

 • Esgalnor
  ****

  Tomáš Bařina odvádí jako režisér skvělou práci, atmosféru buduje senzačně, Vzteklina mě i přes svou nesmyslnost dokáže napnout. Herci se snaží, peněz se do toho nalila hromada a vidět to je, kamera je kvalitní... jen ten scénář. Stehlík by už nikdy neměl nic napsat, protože ty postavy jsou fakt úplně blbý a ten děj fakt drží jen tak tak. Dnešní epizoda byla celkem fajn, až na tu trapnou sledovačku se zapnutými světly a nasnímanou asi 20 kamerami.(7.2.2018)

 • GeusX
  ****

  Ty nejnapínavější díly, ve smyslu hororovém, již zřejmě byly. Nyní se blíží finále a je to více v detektivnější rovině, kdy padá podezření z jednoho na druhého a motiv se pomalu poodhaluje. Docela mne zamrzelo pár nelogických kiksů, kdy si postavy některé důležité události a objevy nechávaly dlouho pro sebe, přestože věděly, že jsou dost podstatné.(9.2.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Děj byl sice tentokrát lepší, než v předchozí epizodě, ale už mi fakt vadí, že musí být policisté za každou cenu mentálně méněcenní, mohlo z toho jinak být i lepší hodnocení. Už na začátku mě "naplnilo nadšením" vyvedení Pavla Rogla za pásku, samozřejmě až poté, co si s majorem řekli vše podstatné a co objevil "klíčový" důkaz v deset let staré vraždě. To byla perla sama o sobě, eurová mince, kterou mohl ztratit pár kilometrů od hranic kdokoli, objasní identitu deset let ztracené ženy, tleskám. Závěrečný zásah proti Macharovi raději ani nekomentuji...(27.4.2018)

 • IvcaSammet
  ****

  Po předchozím slabém díle se pátá epizoda vyšvihla zase zpátky na svou rozjetou úroveň. Atmosféra výborná, příběh čím dál zamotanější a já čím dál natěšenější na závěr. Znovu mě ale zase trochu zklamala amatérskost policistů v závěru epizody a některé linky mi přijdou zbytečně protahované. Zatím čtyři, možná ještě ale hodnocení zvýším.(7.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace