Ten bezpochyby nejvýjimečnější dům v Los Angeles patří Nicku Vanderparkovi (Jack Black, Škola rocku) nejprachatějšímu vynálezci zázračného odstraňovače psího trusu pod názvem Vapoorize. Obrovské sídlo s komplexem bowlingových drah, dobytčích ohrad, vinic a kolotočů přivádí jeho souseda Tima Dingmana (Ben Stiller, Riskni to s Polly) k šílenství. Hlavně proto, že se Tim mohl také brodit v penězích, kdyby měl také tu šanci investovat. A tak poté, co ztratí práci a jeho manželka ho nechá v bryndě, obrátí se Tim na jedinou osobu, která mu může pomoci - J-Mana (Christopher Walken, Stepfordské paničky), podivného hipíka, který má v každé situaci potrhlé nápady. Fantastická černá komedie o tom, jak dobrého člověka zkazí úspěch jeho souseda. (oficiální text distributora)

Fiftis

Nadpriemerná komédia sa zaujímavým a originálnym námetom, od ktorého je odvodený aj celkom slušný dej, ktorý je jednoducho doslova o hovne. Áno, ide tu o vynález, ktorý likviduje hovná všetkého druhu. Vo filme sa nájde aj množstvo srandovných situácií. Ben Stiller, Jack Black a predovšetkým Christopher Walken sa svojich rolí zhostili asi najlepšie ako mohli a nemožno im nič moc vyčítať. Rovnako tak vždy okúzľujúca a sexi židovka Rachel Weisz bola príjemným ženským spestrením. Pohodová a nenáročná chvíľami čierna komédia o tom, že aj najlepší priateľ vie závidieť a robiť veci, za ktoré sa neskôr hanbí. Jedna z tých lepších komédií, v ktorých hrali Ben Stiller a Jack Black. ()

Pepinec

Ono by možná i sedělo označení "průměrná komedie," to bych se ovšem musel průměrně bavit. Nevím přesne, jak vymezit pojem "průměrná zábava," leč občasné ušklíbnutí nad fekálním fórkem to asi nebude. Největším překvapením (a zároveň i zklamáním) je pro mě režisérský post Barryho Levinsona. Jsem pro každou srandu, ale... Kdyby alespoň vtipně vysvětlili, kam tedy ta hovna mizí... :-) ()

JohnnyD

Stiller + Black + Walken = 100% Rovnica sa zdá byť jasná, žiaľbohu pravá strana akosi nesedí. Bohvie čo sa stalo, ale výsledok je mizerný. Vznikla z toho akási akože-komédia s deravým a riedkym scenárom. Skutočne netuším, čo tu malo byť vtipné, lebo väčšina filmu sa ani vtipná byť nesnaží. Bieda. Ľavičiari nech si pridajú dvadsať percent. ()

kingik

Silné herecké obsazení ve slabém filmu, který není ani pořádnou komedií, ani pořádnou psychologickou sondou do duší závistivých lidí. Je zarážející, proč chtěli mít tvůrci od obou zmíněných žánrů zastoupení, a když už obsadili Stillera s Blackem, nemusí to nutně znamenat jen komedii. Herci mohli předvést, že se na ně dá spolehnout i v jiném žánru, ale na to scénář neměl a jejich charaktery jsou dost mdlé. Nějaké větší oživení se na řadu nedostane. Nuda je to jediné, na co si při vyslovení názvu tohoto filmu vzpomenu. ()

predators

Najde se pár světlých okamžiků, ale zvlášť jim to jde každému líp. Jako herce mám rád oba a tak jim neupírám snahu, ale příběh je z těch slabších, tak ani takové duo jej občas nezvládne. Ale pár světlých okamžiků se najde a ...a za 4 roky si dáme scuka třebáá při Tropické bouři:-) 50% ()

Slartibarkfast

Docela zábavná komedie s Jackem Blackem a Benem Stillerem. Připadla mi trochu přihlouplá, ale jinak jsem se smál. Opravdu to není žádné velkolepé dílko. Spíše takový flastr na zalepení časové trhliny ve vašem diáři. Nic světoborného, ale dívat se na to dá. 55% ()

WANDRWALL

Ví majetku, víc starostí. Kolik je i mezi námi takových, co mohou mít i zlaté kliky, ale neví co dělat, jak trávit čas do okamžiku své smrti? Čím ho naplnit? A tak hledají. Někdy už pozdě, neb věk jejich jim už tolik možností nedává... Závist je běžnější, láska je vzácnější. Kdo si myslí, že boháči mají plnější život, než chudáci, tak se pletou. Proč je tolik filmů o boháčích, co nevědí čím naplnit život a o chudácích, kteří ho naplňují? Ale může to být i naopak. To se taky nedá vyloučit, že? ()

SeBig

Docela dobrá komedie ale má to jednoduchou zápletku...a proč je v žánru napsaný KRIMI to fakt nechápu :D ()

sharky

Kdyby mi před zhlédnutím někdo řekl, že režisér Rainmana může natočit špatný film, tak bych se mu vysmál.ˇKdyby dodal, že Stiller bude hrát hlavní roli v absolutně nevtipné komedii, smál bych se ještě víc. Ale ona je to bohužel obojí pravda... ()

Ivoshek odpad!

To už musí být, abych nedokoukal něxco, za co jsem vysolil v DVD půjčovně 50 Kč + zálohu. Tohle jsem nedokoukal, nešlo to. ()

Janek

Průměrný nápad, nedotáhlý scénář, ale docela to funguje, Stiller a Black dělají co umí - je to určitě lepší, než ty nové teenage komedie - to URČITĚ!! Navíc je tu docela příjemná hudba...měl bych ale podotknout, že jsem film náhodou zahlédl na HBO, zrovna když jsem přejížděl program, chytlo mě to, ukoukal jsem to, párkrát jsem se dokonce nahlas zasmál - takže podle mě docela neškodné...ale rozhodně bych si to asi nepůjčil a do kina by mě taky nevyhnali...(ještě poznámka, hodnotím to čistě jako televizní záležitost, kdybych to bral jako ambiciozní projekt /kterým film asi byl/ šel bych níž...) ()

adamo_znk

Od komedie s Benem Stillerem a Jackem Blackem jsem teda čekal víc, než pouze tohle. Minimum dobrých vtipných a chytrých gegů a podivný děj. ()

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

28.08.2020

Zatímco se seriálový Westworld pomalu chystá na svoji čtvrtou řadu, kabelovka HBO už si mezitím od autora knižní předlohy (a mraky dalších děl) Michaela Crichtona vyhlédla další projekt. Tentokrát se… (více)