poster

Turbotarantule 2: Druhá láva

 • USA

  2 Lava 2 Lantula!

 • Slovensko

  Lavalantula 2: Druhá láva

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2016, 83 min

 • Torgal
  odpad!

  Čistá, neriedená demencia. Začnem (a radšej aj hneď skončím) s obsadením hlavných postáv zo starej Policajnej akadémie. Okrem Guttenberga (ktorý vyzerá otrasne a vôbec som ho nespoznával, tipol by som ho skôr na brata Kevina Jamesa) a Winslowa sa tu mihne dokonca sa aj "Huksová". Triky sú potom samozrejme to najhnusnejšie čo sa dá v televízii vidieť. Do toho hláška na začiatku filmu, že na "motívy skutočných udalostí". Toto je už na rakovinu mozgu. Ja znesiem veľa a čas od času si priznaný odpad viem užiť. Toto ale svojím drzým okato prezentovaným amaterizmom prekročilo všetky hranice. 1/10(3.4.2017)

 • MM_Ramone
  *

  Lavalantuly, obrovské pavúky chŕliace lávu, sú po roku znova tu. Tento krát sa tieto monštrózne netvory objavili na slnečnej Floride. No a opäť sa im na odpor postaví starý, pupkatý, zadychčaný policajný akademik Steve Guttenberg so svojim afroamerickým poskokom Michaelom Winslowom. Je to rovnaká crazy kokotina ako bol aj pôvodný film z roku 2015. Tomu som dal dve hviezdičky, ale teraz ma to už ani zďaleka tak nebavilo. A preto dávam titulu "Lavalantula 2: Druhá láva" o hviezdičku menej. *(8.9.2018)

 • hladass
  **

  Policejní akademie vs Ohniví pavouci, jak tohle asi mohlo dopadnout... Slabší parodie s prakticky nulovým scénářem, klasicky zoufalými triky, což mi u tohoto druhu filmů příliš nevadí, pár slušnými hláškami, pár trapnými a Mahoneym jako nejdrsnějším hlavním hrdinou, co svět kdy viděl... Prostě lehký podprůměr, který moc neurazí, ale rozhodně nenadchne...(5.3.2017)

 • SOLOM.
  *

  Bylo jen otázkou času, kdy se trhlí Američané rozhodnou natočit pokračování Lavalantule. Podobně ujeté filmy jsou totiž pro ně jakýmsi trendem, který prostě nemůže skončit po jednom díle a navíc se tak dají parádně prát peníze. Jednička se sice příliš vlídného přijetí u diváků nedočkala a režisér Mendez dal od dvojky ruce pryč, ale vždy se najde v té záplavě podprůměrných režisérů někdo, kdo se nechá zlákat vůní dolarů společnosti Syfy. Bohužel je to případ i několika vyhaslých hvězd, které mají svou největší slávu už dávno za sebou. To je zřejmě největší důvod proč se i tentokrát na place objevila trojice herců, které proslavila bláznivá Policejní akademie. Tvůrci se sice snažili být stejně „vtipní“ jako v předchozím díle, ale dialogy byli ještě stupidnější, pavouci po vizuální stránce mnohem horší a už ani ten černý humor neměl takové účinky, aby se tomu divák alespoň z nutnosti zasmál. Snad jen přítomnost Aligátora Dundeeho byla příjemnou (leč stejně trapnou) vložkou. Režisér Simon ač to není žádný zelenáč tak tuto nepovedenou sérii pohřbil definitivně. Hold když nemáte po ruce alespoň trochu schopné scénáristy, tak z hovna bič neupletete. 20%(10.8.2017)

 • MickeyStuma
  *

  Když se SyFy něčeho chytne, jen tak se toho nepustí a tak vytváří další a další omšelé pokračování lecjakého nápadu. A tak starý známí ´akční hrdina´ Colton West, kterého tak důmyslně ztvárnil Steve Guttenberg, se vrací, aby s ohromnými pavouky chrlící lávu a oheň opět udělal přítrž. Celé je to jako předchozí počin, jen je tu o něco více humoru a hlášek. Takže opět popkornová SyFy zábava, která bohužel jen tak někoho neosloví.(6.3.2017)

 • - Ve filmu se po 28 letech sejdou Steve Guttenberg, Tahnee Welch a Tyrone Power Jr., kteří zde opět sehrají scénku z filmu Zámotek z roku 1985. (honajz)

 • - Pri policajnej prestrelke má jeden z útočníkov na sebe masku sériového vraha Jasona Voorheesa z hororovej série Friday the 13th. (Marceloo)

 • - Pri príchode lavalantúl na pláž zakričí dievčatko "They're Here!", čo je odkazom na horor Poltergeist (1982). (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace