Mimoni jsou sekáči

Mower Minions

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 4 min

Janet Healy

Úsměvná jednohubka k filmu The Secret life of pets (jak již zmínil swamp), kterému Mimoni předcházeli.(15.8.2016)

:-)))(6.11.2016)

Mimoni jsou šerední a hloupí, o tom se pochybovat ani nedá, ale jejich destruktivní přístup, před nímž Pat a Mat blednou závistí, někdy pobaví.(5.9.2016)

Z předskokana stala se hvězda večera aneb dělat předfilm Mazlíčkům je nejvděčnější práce na světě.(1.11.2016)

• swamp

Předfilm k animáku The Secret life of pets. Pár úsměvných vtípků, ale vesměs pouze jen recyklace již viděného.(9.8.2016)

Trhlé, zběsilé, zábavné, a i když to není žádný ultimátní klenot, přece je to zábavnější než Tajný život mazlíčků, kterým to dělalo předskokana.(4.5.2017)

Ale tak zasmál jsem se... :)(9.8.2016)

Další z mnoha "žlutých" jednohubek, ve které se Mimoni opět marně snaží něčeho dosáhnout - a to velice chaotickým, ale o to více zábavným způsobem.(19.8.2016)

Takový mimoňský normál, prostě groteska po mimoňsku. K smíchu mi to sice nepřišlo, tenhle účelový styl, záměrných nehod mě nebere, ale pro děti v pohodě.(4.5.2017)

Miluju!! Mimoni jsou prostě něco, co udělalo můj život bohatším..bohatším o jejich slovní zásobu, jejich hlášky a gagy, které jsme tak nějak převzali a používáme je i běžně doma =D.(7.9.2016)

Vtipný předfilm k Tajnému životu mazlíčků. Kino se při něm smálo, možná o něco víc než při samotném filmu.(18.9.2016)

Jednoduchý krátký film, který hraje na to, že Mimoni jsou prostě zábavní, když dělají zmatek. A tak pobaví důchodce ve filmu a možná i diváka. Je zde sem tam nějaký ten dobrý vtípek nebo gag, ale tohle rozhodně není jeden z těch krátkých filmů, které si budete dlouho pamatovat. Prostě jen pět minut, kdy se trochu zasmějete.(16.8.2016)

Stále milé, našťastie sa Mimoňov človek ešte "neprežral" (aj keď všetko to pomaly ale isto k tomu speje), takže takéto mini-filmiky sú vítanou predohrou pred iným animákom. Čo je však celkom paradoxné, tak toto predjedlo ma dokázalo zaujať asi viac ako hlavný chod v podobe The Secret Life of Pets.(8.11.2016)

• Trapper33

Je fajn, že se k dnešním animákům pouští i předfilmy, ale mimoňů už je prostě příliš.(22.8.2016)

Takový menší předkrm před The Secret life of pets, ale pobavilo :)(28.8.2016)

• julyberda

Těžko uvěřit, že něco tak dětinského a uřvaného jako mimoni se mohlo stát takovým fenoménem.(29.8.2016)

Za mě mnohem větší legrace než hlavní film. Jasná 5. Kdy se člověk takhle nasměje?(31.8.2016)

Pokud ještě nemáte těchto žlutých přizdištváčů dost, tak šupky dupky do kina na "Mazlíčky" a doplňte si tak sbírku všemožných filmů, kraťásků, figurek, hrnků, záchodových mís a čehokoliv, co má za hlavní motiv právě tyto podivuhodné banánovité stvoření. Pro ostatní - jedná se o vcelku vtipného a povedeného předskokana, ale kvůli němu si ten lístek do kina přece nekupujete. 60%(4.9.2016)

Tak toto bol naozaj slušný mimoňský nášup zhrnutých do pár minút. Pre tých, čo prišli do kina a uvideli tento predkrm, tak sa im nečudujem, že sa tešili vo veľkom. Naozaj som sa pobavil. 80 %(6.1.2017)

Z těch předfilmů co jsou k jiných filmech jeden z lepších(29.8.2016)