Charlie Hinton pracuje s kamarádem Philem v prestižní reklamní agentuře a oba jsou natolik zaměstnaní, že jim na rodinný život nezbývá čas. Phil zanedbává synka Maxe a Charlie na tom není o moc lépe. Ben má zanedlouho začít chodit do školky a rodiče mu vyberou luxusní a drahou Chapmanovu akademii, kterou vede přísná ředitelka Gwyneth Harridanová. Protože se Charliemu a Philovi nepovedla kampaň na dětskou zeleninovou snídani, přijdou o práci. Charlie věří, že novou brzy sežene, o šest týdnů později je situace stejná. Jeho žena Kim začne pracovat, ale z jednoho platu si nemohou dovolit platit drahou školku, a tak Ben zůstává s otcem doma. Kamarádka Peggy je přivede na nápad otevřít si školku. Měli by práci i peníze. Nejprve však musí překonat nedůvěru maminek a pak přijít na to, jak tu podivnou bandu zkrotit. První den jsou úplně vyřízení. Protože ředitelce Harridanové začínají ubývat žáci, poštve na nečekanou konkurenci pracovníka sociálky, který Charlieho a Phila donutí splnit různé náročné požadavky. Mimo jiné musí přijmout dalšího vychovatele. Mladý Marvin je pro školku požehnáním, protože si s dětmi opravdu rozumí. Dětí přibývá a školka prosperuje. Jenže pak jim pracovník sociálky řekne, že kvůli množství dětí musí přesunout provoz do opravdové školky. Marvin sice ví o místě, kde by ji mohli otevřít, vinou Harridanové však nezískají na otevření potřebné finance. Navíc dostane Charlie nabídku vrátit se do agentury. Neodolá, ale záhy pochopí, že udělal chybu. (TV Nova)

Slarque

Eddie Murphy není vrcholně trapný jako třeba v Zamilovaném profesorovi 2, aneb jak málo občas stačí ke spokojenosti. Problém ovšem je, že tahle komedie je až překvapivě málo vtipná. Navíc daleko přesvědčivější než dospělí herci jsou v tomto případě jejich malí dětští kolegové (a z dospělých jednoznačně Steve Zahn). ()

SeBig

Murphyho mám rád, ale srali mě ty malý parchanti.. hlavně ten, co se oblíkal jak fleš.. tomu bych plesknul jednu výchovnou. ()

heyda

Vůbec né tak špatné jako třeba Zamilovaný profesor, ale je to čistý průměr. Prostě fajn oddechovka na večer. 5/10 ()

Stanislaus

Doma stále máme Bláznivou školku na originální VHS a pamatuju si, že už tenkrát na mě tento film působil spíše podprůměrným dojmem. Samotný námět není vyloženě tak špatný, jeho zpracování je však poněkud unylé, což nezachrání ani solidní výkony Murphyho, Zahna či Huston. Jeff Garlin mi tehdy stejně jako dnes přišel jako herec/komik hodně špatný. Samotná dítka jsou vesměs po čertech protřelá cháska a ponaučení o důležitosti rodiny je sice milé, ale v tomto případě celkem lacině naservírované. Lepší dvě hvězdičky! ()

SOLOM.

Místy docela zábavné, místy neskutečně trapné. A teď babo raď… Eddie Murphy jednu dobu točil docela pohodové filmy, díky kterým si získal mé sympatie, jenže poslední dobou narážím na samé kokotiny, díky kterým se mi pomalu ale jistě začíná hnusit. Tady jsem se několikrát zasmál hlavně díky malým capartům a jejím škodolibostem, ovšem to je tak vše. Zavřu obě oči a dám tomu průměr, ale znovu už to vidět opravdu nepotřebuji… ()

duklak2

Toto je totální ubohost kinematografie. Nechce se ani věřit tomu, že tam hraje pan Murphy. Myslím si, že tento snímek mu trochu uškodil na pověsti, že je to herec, který zvládne většinu rolí. I přestu kritiku nedávám "odpad":) ()

moviesfan

Tahle komedie není zas až tak špatná. Vytknul bych prvoplánový scénář, který je obyčejný a celkem i nezajímavý. Některé situace ujdou. Hodnocení: 45% ()

Marek1991

Moja neamerickosť sa prejavuje najmä pri takýchto dielach, aspoň to tak vidím, lebo toto dielo sledovať je pre mňa väčšie utrpenie, než rozťahané staré ruské diela. Nudné, nevtipné a často trápne. Od hudby, cez hercov až po výpoveď filmu mi to nesedí. Vlastne výpoveď filmu je dobrá až na konci, keď dieťa hovorí otcovi, aby nemali hračky, aby s ním mohlo byť, taktiež, ako on poučuje v práci, že niektoré sladké je pre deti nevhodné. Ono to nie je taký zlý film, aký som si na začiatku myslel, že bude. ()

Torision

Tak tenhle Muprhyho pokus o rodinnou komééédii nevyšel.Bláznivá školka je neuvěřitelná stupidní slátanina bez většího nápadu a já se u ní prostě nebavil..... ()

Kryton

Nudná věc , která přesně pasuje na sobotní odpoledne na jisté komerční stanici. Ten Murphy to aspoň drží silou vůle. ()

E..

Kdo od toho nečeká něco světobornýho, musí bejt spokojenej. Eddie Murphy je zárukou průměrných (někdy teda až podprůměrných) necelých dvou hodin strávených u televize..záměrně píšu u televize, páč pochybuju, že si někdo stahuje nebo kupuje dývka tohohle typu. Dívala jsem se na to náhodou a celkem jsem se bavila..neměla jsem žádný záchvaty smíchu nebo něco podobnýho, ale dívala jsem se se zájmem a příjemně jsem si oddychla. Klasická rodinná komedie s dobrým koncem. ()

Indické plány M. Douglase

Indické plány M. Douglase

25.01.2005

Michael Douglas se dal slyšet, že se hodlá podílet na produkci filmu RACING THE MONSOON, natočeném výhradně v prostředí Indie. Sám si chce v dobrodružném snímku samozřejmě také zahrát. Douglas… (více)