Každý rok se ujme vlády nad tímto světem. Její polibky jsou ale příliš ledové a zmrazí každou vášeň. Na tomto světě ale stále panuje více lásky než nenávisti. Káj se ocitne v zajetí ledu a Gerda se ho vydá hledat. Láska v jejím srdci by dokázala rozehřát každého. Neví, co je strach, protože v jejím srdci hoří plamen odhodlání. A na tento plamen Ledová královna hned tak nezapomene. Dvoudílná minisérie je moderní adaptací klasické pohádky Hanse Christiana Andersena. (Filmbox)

aluneh

Krásná pohádka od Hanse Christiana Andersena má ukryté kouzlo asi v trochu jiné podobě než tahle pohádka, ale musíme myslet na to, že je to filmové zpracování a ty jsou vždy jiná a povětšinou se velice liší od knižních předloh. Navíc je to moderní dílo. A mně se to jako moderně upravená verze známé pohádky velice líbilo. Ledová královna na mne opravdu působila ledově. Krásné použití barev a efektů. ()

Korra

Tahle pohádka se mi moc líbila. Nebyl to stoprocentně věrný přepis, ale zpodobnění čtyř ročních období nemělo chybu a zejména Zima byla opravdu skvostná. ()

Yellow23

Ako malá som videla tento film v TV a veľmi sa mi páčil, patril medzi moje najobľúbenejšie. Vtedy by som mu dala 5*, ale teraz keď som si ho pozrela po niekoľkých rokoch, som ním sklamaná - veľmi dlhý a nudný. Najlepšie scény boli so snehovou kráľovnou. Asi sa zvýšili moje požiadavky po toľkých filmoch čo som už videla. ()

mimars

Tahle pohádka na mě ještě jako na dítě ohromně zapůsobila a fascinovala mě. Hodnocení 4* je tedy hlavně za to, jaké pocity to ve mně tehdy vzbudilo. ()