Scénář:
Wan-gyoo ChoiHrají:
Se-yeon Jin, Soo Ko, Joon-ho Jeong, Mi-sook Kim, Tae-joon Choi, Joo-mi Park, Joo-hee Yoon, Eun-pyo Jeong, Min-cheol Choi, Kwang-ryeol Jeon, Da-bin Jung (více)Epizody(51)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Obsahy(1)
Seriál je z období vládnutí dynastie Čoson v 16. století. Jde o příběh dívky Ok-nyeo (Se-yeon Jin), která se narodila, vyrůstala a později i pracovala ve vězení, jejíž osud se proplétá s Yoon Tae-Won (Soo Ko). Ok-nyeo pátrá po svém původu, řeší problémy obyčejných lidí a vyslouží si tak spoustu nepřátel, kteří by ji nejraději viděli mrtvou. Naštěstí při ní stojí i přátelé z různých společenských vrstev, kteří jí pomáhají. (mmatuli)
(více)Hrají
Se-yeon Jin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Bon Eogein (2020) (seriál)
Gwaenchanha, appa ddal (2010) (seriál)
Soo Ko
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kkotpadang : joseonhondamgongjakso (2019) (seriál)
Joon-ho Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Příběh Nokdua (2019) (seriál)
Mi-sook Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
Tři malé ženy (2022) (seriál)
Tae-joon Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)
Joo-mi Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)
Láska (svatba a rozvod) (2021) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Joo-hee Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Eun-pyo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Min-cheol Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Ach, můj duchu! (2015) (seriál)
Kwang-ryeol Jeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Neoreul gieokhae (2015) (seriál)
Da-bin Jung
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Romaenseuka pilyohae (2011) (seriál)
Bláznivá holka (2017) (seriál)
Zásek (2022) (seriál)
Gil-soo Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Se-chang Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Hee-do Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Na-ra Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Alchymie duše (2022) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Psací stroj z Chicaga (2017) (seriál)
Ho Im
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Min-ho Kwak
Jižní Korea
Jin-mo Joo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Ik-tae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Má Venuše (2015) (seriál)
Ha-bok Yoo
Jižní Korea