Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es, rockových hvězd a nejlepších pokerových hráčů, ale i vysoko postavených byznysmenů a prominentů mafie. (Vertical Entertainment)

Hejkal_03

Silný příběh se silnou představitelkou. Bylo to velmi zajímavé a příjemné shlédnutí. Dialogy jednotlivých postav byly vskutku brilantní, ale někdy tak rychlé, že jsem měl co dělat, abych vše stihl vstřebat. A soudce zabiják :D dávám čestné 4*. Možná kdyby nebylo tolik autobiografie s řady vypravěče, bylo by to ještě lepší, ale nevím... ()

Nemezzis

První film s mou láskou Bajinkou viděn v Třinci... Musím říct, že se tam na můj vkus až moc vše vysvětluje, jediné co se mi líbilo byli sportovní prequely do minulosti a Kevin Costner. ()

Jarinek82

Parádní snímek! Mám rád filmy inspirované skutečností a tady se to povedlo perfektně podchytit, zpracovat a předat divákovi. Mně se to líbilo a hlavní představitelka byla fakt kočka :-) ()

earthworm

Intenzivní začátek a obecně výborná první půlka, pak to bohužel trochu ztrácí tempo, režie se až moc zklidní a tahají to nahoru spíš jednotlivé scény... hlavně všechno kde je Idris Elba a Kevin Costner. Jessica standardně super (+ ještě nikdy nebyla tak hot). ()

Kačis

Mám ráda ambiciózní a chytré ženy, a tohle je film přesně o takové. Paráda, díky za tento životopisný film. "Unavovala mě ta chamtivost. Moje, ne jejich. Všech." Je to film o utváření osobnosti, které hodně ovlivňují rodiče ()

Johgas

Jessica dobrá. Ale s předlohou jsem měla problém. Nějak, i přes úžasný výkon Jess, jsem se s tou podvodnicí nedokázala ztotožnit. V podstatě ve filmu nebyl nikdo, komu bych fandila. A pokud to tak je, tak mám s kladným nazíráním na film vždy problém. Závěrečná brečící scénka s taťkou, který si po 30 letech uvědomil, že dcerku vlastně celý život šikanoval, tak to shodilo celý film o mnoho pater dolů. Nicméně věřím, že z prodeje filmových práv opravdová Molly splatila svůj dluh právníkům. ()

Bubulatko

Slabé čtyři hvězdičky. Nedotažené, ne zrovinka nejlépe zpracované. Závěrečný epilog by také nebyl na škodu. Dobrý příběh, herecké výkony na výbornou, jen škoda, že režisér se scénaristou měli asi hodně naspěch a nevěnovali se lépe detailům. Byť by měl být film o 10 minutek třeba delší. Postrádala jsem pocit si ten film vychutnat. Velký frmol, sprint. Škoda. ()

MotMotkovich

Pro lidi co nerozumí moc pokru, a ještě neumí dokonale anglicky, to bude film, při kterém se celkem zapotí. Tempo dialogů je neskutečně rychlé a dekolt Jessicy je vražedný, až se mi chtělo chvílemi brečet. Asi budu muset přehodnotit žebříček nejoblíbenějších hereček. Na pět hvězd to úplně není, ale krásných 80% si to zaslouží. Pro fanoušky této rudovlásky je tento film povinnost. ()

TheKleofa

Koukat se na Jessicu Chastain mě nikdy neomrzí a její herecké schopnosti jsou skvělý bonus. Film běží zběsilým tempem, kdy divák nestíhá pochytit ani všechny dialogy, natož věcné detaily příběhu. Nicméně dvě dvacet uteklo jakoby nic a mně bylo nakonec líto, že "už" to končí. Jen samotný comming out hlavní hrdinky na lavičce v parku ve společnosti otce psychologa, který měl odhalit podstatu celého dosavadního děje, byl pro mě dost banální a nějak jsem tomu prostě nevěřila. ()

mcamino

Pro diváky, kteří nikdy nepřičichli ke světu hazardních her podle mě zbytečná ztráta času. Pro mě osobně je to skvělý pohled do tohohle světa. Bál jsem se té metráže 2:20, ale film mě tak zatáhl do děje, že jsem chtěl klidně nášup. Není to nic excelentního, ale film patří určitě do skupiny těch lepších. ()

Alvin

Sorkinovi ukecané dialogy mě baví vždycky tak prvních 20 minut snímku, pak už to není "cool", ale pěkná otrava. A za to, že původně bílého právníka, hraje černoch bych na něj okamžitě poslal Ligu za rovnoprávnost angloameričanů. ()

Signore

Plně se ztotožňuji s Martinem Šrajerem (Cinema), že Aaron Sorkin je (zatím) výrazně lepší scénárista než režisér. Tento film je plný paradoxů - má úžasný drive, ale současně je vlastně místy dost nudný, na relativně omezeném prostoru se řekne velmi mnoho slov, ale celý příběh vlastně až zas tak zajímavý není, a nadto nemá ani žádnou hloubku. Navíc se domnívám, že střídání tří časových rovin je zcela kontraproduktivní, neboť působí povětšinou rušivě, a přitom není pro vyprávění potřebné. Jakkoli jsem značně kritický, musím ale vyzdvihnout úvodní scénu (jedena z nejoriginálnějších, jaké jsem kdy viděl) a ústřední hereckou trojici (kdykoli je v jedné scéně buď dvojice Chastain-Elba nebo Chastain-Costner, je film mnohem zajímavější než ve zbývajících pasážích). Při sečtení kladů a záporů mi tak vychází poctivé tři hvězdičky. ()

kodwin

Inteligentní film,ve kterém jsem se občas ztrácel. Je šitý na míru amíkům, sám jsem překvapený zdejším poměrně vysokým hodnocením. Povedený vizuál a americký sen tak trochu jinak. Aneb jak přemíra ambicí škodí ... ()

chlemtilka

A máme tu další filmové zpracování „pravdivého příběhu dle skutečných událostí“... Herecké výkony bezvadné, děj rozhodně nenudí. Bohužel po zhlédnutí se divák zamyslí, jak moc si skutečná Molly přikrášlila svůj pomníček, když se snaží po celou dobu filmu působit jako charakterově čistá bytost v ne úplně čistém podnikání a přesvědčit nás, že navzdory své prezentované inteligenci je vlastně tak hloupá, že jí z jejího byznysu nezbylo v rukách zhola nic. ()

Bogrant

Mám k tomu asi tak milión výhrad. Je to príliš dlhé, ukecané s prílišným množstvom informácií, a až do záveru bez uveriteľných emócií či sympatií. Ale je to proste typický Sorkin, ktorý sa v posledných rokoch scenáristicky dosť utrhol a výsledok? Aj napriek tým spomínaným výhradám stále svižný a pútavý film s veľmi zaujímavým príbehom, ktorý neustále skáče z jedného diania do druhého a ktorý má výhodu v tom, že kedže je tak abstraktne a povrchne odprezentovaný a zostrihaný, tak v podstate nemá väčšie hluché miesta. Nebol na ne čas. ()

RoyBatty444

Ako sa inteligentný ľudia zo vzdoru a nudy stanú pricmrndávačmi prachatých a surových zmetkov, zarobia si pekné milióny, zhumpľujú sa drogami, dostanú od tých istých na držku a americký právny systém im odpustí lebo tam má takých a ešte horších na každom rohu. ()

Naby

Zajímavej příběh, rozhodně stál za zhlédnutí. Alkohol, drogy a hezká těla v pozadí pokrových a pletichařících turnajů. Rozhodně k doporučení. Celkem 4,1* ()

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

27.10.2018

Herec a známý komik Sacha Baron Cohen (Hugo a jeho velký objev) opět jedná o hlavní roli v chystaném politickém dramatu The Trial of the Chicago 7. Snímek, ke kterému napsal scénář Aaron Sorkin (Pár… (více)

PF 2018

PF 2018