Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es, rockových hvězd a nejlepších pokerových hráčů, ale i vysoko postavených byznysmenů a prominentů mafie. (Vertical Entertainment)

HellsAngel

Dialógovo-mogológová lahôdka, ktorá sa svojimi vycibrenými prvotriednymi vetnými sekvenciami radí na špicu súčasného Hollywoodu a v ktorej Aaron Sorkin dokazuje, že vie rovnako šikovne režírovať, ako vie brilantne narábať so slovami. Aj keď sa divák takmer určite niekde v priebehu vysvetľovania pravidiel profi pokru stratí, film s tým vo výsledku počíta a neoberá ho o nič zo svojho kúzla. Jessica Chastain je vo svojej role famózna (najlepšia v ktorej som ju videl) a Elba s Costnerom zdatne sekundujú (obaja majú minimálne jednu skutočne skvelú scénu). K plnej paľbe v hodnotení chýba ozaj len kúsok. ()

fafejt001

MUSÍM dát čtyři **** , protože je to dobře natočeno a Jessica to už musela někdy provozovat , jako ten poker , jelikož byla dost důvěryhodná . Idris také dobré , jen ten Costner se mi tam nehodil . Jen to bylo hodně nacpané informacema , že občas to bylo fakt ,,spletite " . A úvod na těch lyžích - pecka . Prostě dooost dobrý film . A krásná Jessica . To jooo . ()

r007

Tento film jsem shlédla kvůli Kevinu Kostnerovi, ale zajímal mě i příběh hlavní hrdinky. Ten mě ovšem moc nezaujal. Nenašla jsem bohužel moc zajímavých scén, ve kterých bych s Molly aspoň trochu soucítila. Popravdě řečeno byly 2 : jako unavená holka na svahu a jako plačící dcera v objetí s otcem. Ten, kdo jí uvěřil, že při své inteligenci neměla tušení, do čeho jde jak si zahrává s ohněm, musí být naprostý pitomec. Asi je film určený spíš pro pány, ti ocení hluboké výstřihy. No a že by Molly předvedla nějaké mimořádné herecké schopnosti ? Možná v rámsi scénáře.Co mohla taky předvádět, když žádná z potav právě neoplývá emocemi. Nejlepší scéna je zkrácené sezení u psychiatra. ()

Rian_witcher

Výborný dramatický začátek a skvělý konec kazí zhruba hodinová vložka plná nudy. To nač jsem se těšil nejvíc, bylo nakonec tím nejslabším prvkem filmu. Pár záběrů na pokerové stoly a nevykreslené charaktery hráčů. Spousty daňových podvodníčků a podvodníků z řad mafie a Wall Street jen nudně prosvišťěli dějem. ()

bonovox

Sorkins debutuje na režisérskej stoličke celkom obstojne aj keď nedosahuje kvalít svojich kolegov, ktorým písal doteraz geniálne scenáre. Opäť sa jedná o veľmi ukecaný film ktorý si na seba berie až príliš veľa dejotvorných liniek. Našťastie veľmi filmu pomáha herectvo J.Chastain, tá si svoju úlohu náramne vychutnáva a je sexi ako nikdy predtým. 70%. ()

Kozlowski8

Famózní práce Aarona Sorkina jako režiséra a scénáristy v jednom. Perfektní propojení formy a obsahu, neskutečně propracované vyprávění a brilantně napsané dialogy - a to už od začátku, kdy se seznamujeme s Molly Bloom, jejím ne úplně šťastným dětstvím a sportovní kariérou. Do jejího dětství se během dalšího vyprávění ještě několikrát vracíme, a to velice přirozeně a obratně vloženými flashbacky, které ho vhodně doplňují a nikterak nenarušují jeho spád. Molly Bloom dokázala roztočit opravdu velkou hru a její představitelka Jessica Chastain roztočila neskutečně parádní herecký koncert - ne nepodobný tomu, který předvedla v Případ Sloane, kde byla taktéž za silnou, sebevědomou ženu. Jessicu mám velmi rád pro její zvláštní krásu, skvělý projev a právě i pro filmy a role, které si umí vybrat a které jí neskutečně sednou. Pochvalu však zaslouží taky Edris Elba - i on je ve své roli skvělý. Paráda, kterou jsem si moc užíval a i po dvou hodinách jsem si přál, aby ještě neskončila. 90%. ()

M.J

Tento film měl ambice na to, aby konkuroval Dicapriovi a jeho Vlku z Wall street. Nedopadlo to. MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, PROČ TAM SORKIN CPAL TU LINKU S IDRISEM ELBOU ( Já toho chlapa fakt nemám rád) ..Naprosto nezáživná část příběhu! Hlavní představitelka podává opravdu kvalitní výkon a každá část, která se týká pokeru je fakt nadprůměrná a velice zajímavá, taková škoda! Finále bylo také slabší... Proč obsazovat Kevina Costnera? Otce mohl zahrát naprosto kdokoliv... 7/10 SPOILER Klidně to mohlo skončit tak, že až na konci ji chytnou a zavřou, bylo by to daleko lepší a film by měl neustálé tempo. ()

Tomas_PO

Skvelá dráma a to najmä kvôli vynikajúcemu stvárneniu od Jessici Chastain. Miestami boli verbálne zvraty príliš rýchle a náročné na sledovanie, mierne vyrušovala aj kombinácia silnej ženy na jednej strane a prílišnej patetickosti na strane druhej. Autenticky na mňa nepôsobil ani samotný príbeh tínedžerky-lyžiarky a problémového vzťahu dcéra-otec vyústiaceho do profesionálnej krupiérky, ktorý je však založený na skutočnom príbehu. Ale to zrejme kvôli podaniu Kevina Costnera, ktorý mi tam subjektívne vôbec nesedel. Inak skutočne výborná výborná dráma. ()

Astonko

Čo vytknúť, keď takýto žáner filmov patrí medzi moje najobľúbenejšie a náramne som si to užil? Možno len občasnú klišoidnosť a vzorovitosť 9/10 ()

HiroM

Ten film je děsná nuda. Pro američany je to asi cool, ale pro našince je to otravné, nudné a prostě o ničem. Nedoporučuji. Otrava, dokoukal jsem to z donucení. ()

amalia

Napínavé az do konce, bohuzel nerozumim pokeru...skvele pravni sceny...a po dlouhe dobe videt Kevina Costnera bylo prijemne prekvapeni. ()

chrisler

Po dlhšej dobe dávam 5*. Na film som bol pozvaný a nejak sa mi ani nechcelo, ale odchádzal som z kina užasnutý. Perfektný príbeh, ktorý určite stál za sfilmovanie. Od začiatku do konca sa diali veci. Žiadne hluché miesto, len strhujúci príbeh, lekcia z amerického práva, lekcia z pokru, lekcia z business know-how, lekcia z psychológie. Určite si to pozriem znovu. ()

teckax

Ty kráso, to byla pecka! Takhle dobrý film jsem dlouho neviděla... budu muset zpětně přehodnotit všechny moje pětihvězdy až někam k Hanebným parchantům, které v mojem srdci nenahradí asi nikdy nic... no ty vole, já nedokážu ani nijak promptně reagovat. Prostě... takhle vypadá fakt hodně mega super krutopřísný film. Smekám. ()

Capri2016

Tento film je napínavý a to nie kvôli napínavým akčným scénám, ale kvôli napínavému skoro až neskutočnému, akoby vymyslenému príbehu. Ale tento príbeh sa skutočne stal, čo ešte podľa môjho názoru pridáva príbehu na atraktívnosti. Režisér a scenárista Aaron Sorkin nám rozpovedal tento pútavý príbeh svojou fantastickou brisknou réžiou. Jessica Chastain je vynikajúca v úlohe veľmi úspešnej, aj keď kontroverznej podnikateľky Molly Bloom. Ja mám rada príbehy silných žien, ktoré dosiahli úspech v akejkoľvek oblasti vo svete mužov aj keď moja etika a hodnoty by mi nikdy nedovolili využiť príležitosť ako Molly Bloom. Lebo podľa mňa je základ úspechu buď výnimočná idea, alebo byť v správnom čase na správnom mieste čo sa aj stalo Molly, keď stretla poriadateľa pokrových hier Deana. Idris Elba je tiež výborný v roli obhájcu a jeho reč pred žalobcom je dych berúca. Môj obľúbený herec Kevin Kostner aj keď v menšej roli ma znova potešil svojim civilným herectvom v úlohe otca. Aj všetky ostatné herecké výkony sú výborné a uveriteľné v roliach boháčov pre ktorých stratiť státisíce alebo milióny dolárov je každodennou záležitosťou. Aj keď toto rozhodne nie je môj svet, tento pútavý príbeh ma na chvíľu do tohto nezvyčajného sveta vtiahol na 100%. ()

stepma

Je to spíš tři a půl. Nemám ráda filmy bez rozuzlení, poučení, vyvrcholení či uzavření, protože za půl roku už si z nich nic nepamatuji. Velmi hezky a zajímavě převyprávěná část života Molly Bloomové, pěkná muzika, pěkně natočené, kouzelná Jessica Chastain....a dál? ()

Martinko991

Táto hra stála zato, po dlhom čase film s hlavnou ženskou úlohou, ktorý ma fakt bavil a ani si nespomínam vlastne žeby som predtým nejaký lepší s hlavnou hrdinkou videl. ()

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

27.10.2018

Herec a známý komik Sacha Baron Cohen (Hugo a jeho velký objev) opět jedná o hlavní roli v chystaném politickém dramatu The Trial of the Chicago 7. Snímek, ke kterému napsal scénář Aaron Sorkin (Pár… (více)

PF 2018

PF 2018