Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

kreion

P*čovina ktorá neurazí. Nečakal som veľa, ale zasmial som sa dobre. Ako oddychový film pri koniferke určite fajn. 3/5 ()

Ace.A.T.L.

Já si myslím, že to co to moho z příběhu a myšlenky vydolat, to vydolalo. Nesnaží se to, hrát si na mega hit rozměrů Godzila nebo Pacific Rim a od začátku do konce to tak jede. DJ je tam skvělej a i díky němu se nedá film posunout nikam dál, protože je to šprímař a vnáší do příběhu svoje kouzlo. Já se bavil od začátku do konce a v procentech bych to dal na 65-70%. Samo se to netáhne ke dnu, funguje to, je to vizuálně super, rychlost to má správnou a člověk je spokojenej. Za mě teda silný 3* a DOPORUČUJU ()

BloomGeorge

Po dlouhé době pěkné, nenáročné Sci-Fi, které má úroveň a člověk si ho užije od začátku až do konce. Není zapotřebí mít zápletku a všepříběhy s dokonalým vědeckým základem pro autentičnost, ale užít si trochu relaxu. Což tento film splnil nad mé očekávání. ()

belinko

Film ktorý vyšumí z hlavy skôr ako ho stihnete dopozerať. Klasický akčný trhák s predvídateľnou zápletkou i koncom. Herecké výkony neoslňujú, grafická stránka filmu pekná. Bezbranná jednohubka, avšak zostal by som pri jednom zhliadnutí. ()

Grázl83

Beckova sracka, ktera diky "Skale" ziska vysokej rozpocet, zustane stale pouze srackou. Je to tak neuveritelne debilni scenar, az je to vtipne. Rezie velmi slaba a na tak vysoky rozpocet pusobi nektere animace humorne jak z puvodni videohry. Nicmene jsem to dokoukal, tak si to nejakou hvezdu zaslouzi. ()

PatrikP4

Znaková řeč z tohoto filmu mě připomněla dětství, aspoň dvě nebo tři gesta co jsem často dělali :D... Fakáče v tomhle smyslu děláme občas do teď... Ale k samotnému filmu dostaly jsme akční scifi nářez... Možná až moc dlouhý, ale dokázal jsem na to koukat celou dobu... Změna vidět Negana v něčem jiném než v kůži... Škoda že Alcid nevydržel déle... A od Skály prostě klasika... Další věc nevím proč velmi pěknou Švédku Malin Akerman, přebarvily a nenechaly jí blond... ()

Skylwalker42

Jen proto, že "Rocka" mám rád :) Vím, že je to totální paskvil bez sebemenší filmařské inovace či alespoň menšího náznaku nějakého originálnějšího tvůrčího přístupu. Ale Johnson je prostě sympatický frajer a dokáže nad vodou skoro cokoliv. ()

DJMaroko

Jak je vidět hvězdy táhnou ...nicméně tak jak postupně mi film utíkal ...ubývalo i skóre. Začátek celkem zajímavý konec totálně pohnojený. Postava kovboje mě asi štvala nejvíce. Blbeček s koltem u pasu jako mistr světa amoleta! No a co gorila ta je chvíli zlá pak hodná a nakonec si krasně zafakuje. Poslední půlhodina je totální kýč a hovadina. ()

Dacsus

Imho nie je sranda zahrať presvedčivo v takejto blbine - preto si myslím že Rock proste patrí medzi naj špičku dnešných hercov (a tým myslím fakt špičku ako Kevin Kline, Benicio del Toro, Gary Oldman, Edward Norton a podone). Keď to človek porovná s teatrálnymi maniermi hercov v zašlých časoch (napr. James Steward, Cary Grant, Roger Moore), je to až srandovné, že práve títo sú velebení ako veľký herci ešte aj dnes. ()

RomaS

Výborná oddechovka, která se nebere vůbec vážně, nesoucí se na současné oblíbené vlně soubojů přerostlých monster s předvídatelným dějem, slušnou akcí, pěknými efekty a okořeněná jednoduchým vtipem. Doporučuji vypnout mozek, do ruky kýbl popcornu a nechat se bavit. ()

hrdygay

celkom uslo, najviac ma bavil SPOILER zaverecny suboj gorily georgea proti krokodilovi a vlkovi KONIEC SPOILERU, film mal slabych zaporakov claire wyden (malin akerman) a brett wyden (jake lacy), mali nelogicky plan, SPOILER prikalakali zmutovane zvierata, ako ich chceli zastavit a vyuzit, ked chceli zbabelo utiect, este k tomu debilne zomreli KONIEC SPOILERU, malin akerman je jebacka, predchadzajuci film dua peyton/rock san andreas ma bavil viac 7/10 ()

Scaevola

Etrémně přehnaná záležitost sází na velkolepost ničení a monster, která nedávají smysl, americkou náturu a herecký (rozumějme v klasickém schwarzeneggerovském výnamu) potenciál D. Johnsona. A jinak nic bohužel nic, přestože kdyby se bývali drželi tvůrci trochu při zemi, jisté možnosti využití by ve snímku tkvěly. ()

bonovox

Pre mladšieho detského diváka to môže byť pecka, pre nás starších taká malá neškodná b-éčková jednohubka s výbornými efektami a už trochu toporne hrajúcim Dwayenom (ten už by sa mal podobných úloh cez kopírak nadobro zbaviť). ()

LencaN

The Rock je fajn herec. Je výrazný, dostatečně hrdinský, ale dokáže svým způsobem zahrát divákovi i na city. Jen jsem čekala od filmu trochu něco jiného než jen přehlídku počítačových animací, triků, spoustu rozbořených domů a ohavné přerostlé příšerky. Bylo to takové prvoplánové. Ale zas na druhou stranu mě to celkem bavilo. Jen mi to nepřišlo tak úderné. Neurazí, nenadchne. Co oceňuji je ale komunikace The Rocka s tím opičákem, takové správné chlapácké pošťuchování. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle