Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

SniperG1

Už od začátku jsem věděl, že to bude chujovina, potažmo s The Rockem je to už standart. Ale od toho dle jsem čekal akční nářez, bohužel zývačka a málem spánek...40% ()

chelseaman22

Inu zde je vidět, že scénárista vykradl Pacific Rim, King Konga a Jurský park. Aby to pro neznalého diváka nebylo tak okaté, tak do hlavní role byl dosazen bývalý wrestler, který v pozici veterináře má ty nejlepší dispozice k záchraně světa. Vizuálně skvělé, ale dějové a logicky úplně mimo. 44% Celosvětový příjem k 11. 9. 2018: $426,245,950, což je 3,55 násobek rozpočtu ()

DJ Rocco iNc

Skvelá a napínavá akcia, skvelé vizuálne efekty, skvelé 3D a neskutočne skvelý Dolby Atmos sound = Neskutočný filmový zážitok. ()

ivan_drago

!!!!POZOR !!! WARNING !!! ACHTUNG!!! Viděno ve 4DX... Z mého hlediska rušivý element, ale tak zkusit se má všechno... k filmu samotnému... kromě obou záporáků není nic co by se mi na filmu nelíbilo... Logiku a mozek nechte doma, je čas se bavit... ()

Ryuuhei

Naprostá opičárna. Vymatlaný, nabušený akční film, kde je jde všechno podle plánu a šeredně zajetých klišé. Stejně, jako budete drtit v ústech popkorn, budou monstra (z části připomínající Godzilla nesmysly) drtit velkoměsto. Nebýt charismatického Dwayna Johnsona, kterého vždy rád vidím a který vypadá ve všech filmech na plešku stejně, stálo by to úplně za prd. Jo a ještě se musí zmínit i druhý, digitální sympaťák a to opičák George. Jinak? Sednout a vypnout - nad tímhle nelze přemýšlet. 40% ()

Lachtaan

Podle prvotních trailerů jsem se popadal za hlavu, čemu se to chudák Dwayne zase upsal. Akční filmy s přerostlými monstry, které sežerou a zničí cokoli jim přijde do cesty, jsem opustil už poměrně dávno. Rampage se ale se svým startem v kinech najednou objevil jako blesk z čistého nebe a ačkoli není ničím jiným, než přehlídkou skvělých vizuálních efektů oponujících přepálenému ději, je to svižná zábava, která by nemusela vadit ani v tom kinosále. Až na nesmyslného krokouše se ústřední běsnící objekty vyvedly na výbornou a veškeré scény ukazující jejich bližší podobu jsou zkrátka digitálně dokonalé. Jen jsem ke konci plul na myšlence, že jsou agresivní zvířata těmi opravdovými hlavními aktéry a největší lákadlo celého snímku jménem The Rock je jen vedlejší postavou, která jim dýchá na záda. I tak jsem ale mile překvapen. P. S. Být opačného pohlaví, tak slintám z Joea Manganiella. ()

Johnny.ARN

Taká deštrukčná popcornovka. Herectvo žiadne, dej až príliš priateľský k hlavným postavám. V kine to muselo byť husté, ale rýchlo zabudnuteľné. 2 z 5 ()

Mrkvič

Oddychovka, na které mě ale nic moc nezaujalo. Dvě záporné postavy moc charismatu nepobrali. U vlka se sice antré díky spořádaným vojákům celkem povedlo, ale potom to rachitické vzezření moc okouzlující nebylo. Co mi přišlo nevyužité, byl začátek ve vesmíru a vstup potvor do Chicaga. Šlo ale o scény, kde by nebyl využit Dwayne Johnson, tak asi proto nedostaly tolik prostoru. Že se ale někdo odváží ukázat božského Rocka s monoklem a pěkně uondanýho, to si zaslouží palec nahoru. ()

dysko

Opravdu by mě zajímalo, na jakou cílovku se tvůrci této monstrózní, přesto nedomrlé taškařice chtěli zaměřit, protože já osobně neznám nikoho, koho bych na tohle chtěl poslat do kina. Sice tu byla zjevná snaha dopřát divákům co nejnenáročnější podívanou, ale několik věcí tady stejně hapruje. Brad Peyton mi dosud přišel jako zručný řemeslník a hrdý nástupce Emmericha, jak prokázal v San Andreas, ale tady do jisté míry podcenil tempo. Akčních scén není mnoho, a navíc jsou prokládány scénami s kupou rádoby chytrých dialogů a klišé. Nad vodou všechno drží The Rock a jeho hlášky, půvabná Naomie Harris a slizoun Jeffrey Dean Stanton. Zbytek postav je mdlý, konkrétně dva lidští záporáci, kteří by se hodili spíš do Sharknáda. Zhruba v posledních 30 minutách dojde konečně na pořádnou rubačku mezi přerostlými zvířaty uprostřed velkoměsta, která nadobro vytahuje předchozích cca 80 minut z podprůměrových vod. Ale i tak jako zábavný a na nic si nehrající výplach Rampage celkem zaostává. ()

oveckaoa

Nejlepší film podle hry a nejlepší film Peytona zatím v kariéře. Už jeho San Andreas se mě hodně líbilo a tohle je vyšší level v podstatě od začátku do konce se tam pořád něco děje. Ubylo i trapných hlášek a patosů, které většinou v těchto filmech jsou. Závěrečná destrukce města je na hodně vysoké úrovni a strčí do kapsy většinu katastrofických filmů z poslední doby. Hvězda dole za postavu toho vládního agenta ten je tam úplně k ničemu a za to, že ten krokodýl nedostal více prostoru jelikož si to luxusně dával. ()

ivan bohatyr

Je to takové bezduché ničení. Spousta věcí takových "divných", místy to ani trochu nedávalo smysl - třeba s tou potravou, sami to tam i zmínili v tom filmu, že ty zvířata k růstu potřebují spoustu potravy, ale vůbec nebylo vyřešené kde teda tolik potravy vůbec mohli vzít. Nebo si trochu stačí představit tělo krokodýla, je očividné že s krátkýma nohama bez úchopu v žádné případě nemůže být schopný lézt vertikálně nahoru. Trochu slátaninka z Jurského parku, King Konga a Pacific Rim. Hodnocení na hranici 2-3* ()

Yoshimitsu

Ničitelé pořádně utíkali za signálem,ničit město Chicago. Monstra nápaditá nejlepší fuck you opičák George v čele s ranařem Dwaynem, který miluje zvířata. Dávám 80% ()

venison

Předesílám, že herní předlohu neznám, ale předpokládám, že až na charaktery oblud se jí tvůrci příliš nedrželi.. Co čekat od filmu "Rampage Ničitelé" s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli? Kapku humoru, špetku svalnaté něhy a hromadu ničení.. Pokud na tenhle snímek chce někdo koukat jako na relaxační pohádku pro dospělé, tak rozhodně nebude zklamán, ale sofistikované drama, za tím nehledejte.. Zcela určitě se nejedná o žádný přelomový zázrak.. "Rampage Ničitelé" je zcela jistě jednohubkou, která nemá vysoké ambice, spíš se snaží vytěžit co nejvíce z "hotových vizuálů" úspěšnějších akčních počinů.. Celou stopáž se na plátně vše hýbe a padá, určitě si divák slabší povahy najde pár scén na zamáčknutí slzy a koutek pusy se do mírného úsměvu také vyhoupne.. Dwayne Johnson zase potvrzuje, že pod obřím svalstvem má něžnou duši a smysl pro humor.. ()

elanius

(54/2018) / Dwayne by podľa mňa už mohol skúsiť vyjsť z tej svojej škatulky a skúsiť niečo nové. Niežeby v Rampage sklamal, ono v podstate to bolo jediné pozitívum. Inak tisíc krát prevarený monster movie s obstojnými potvorami. (4/10) ()

Phietros

Rampage jsem prosvihl v kině, ale o to víc si ho následně uzil. Musím říct že první hodina mě bavila a jelo se trochu na vážno, až na pár vtipných a odlehčených momentu. Po scéně, kdy byl Davison postrelen, uz to sklouzlo do gigantických bitev a velkolepých efektu. Zaporaci absolutně o ničem, ale na takovouhle roli koho vybírat ze. Ostatní obsazení super, Dwayne nezklamal, ikdyz tentokrát jako cíťa se svou opici. Efekty suprove, vtipná gesta s Georgem taky, ve finále příjemná akční oddychovka. 70% ()

neoBlast

- Who is Burke? - Remember that private military firm we've acquired last year? You called them "Killers are us"... - Yeeah. - Well, he's the us. Scénáristické zlato! 65% ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle