Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

gpx

Viděl jsem jen konec, ale předtím jsem koukal chvíli na Ženu na vrcholu, takže jasných 6 hvězd. <&NBSP> Boj opičích bratří proti krokodýlovi, to má holt něco do sebe. Podobné drámo jsem viděl naposledy v Cestě do pravěku. ()

veverysiak

Smiešna rozprávka, ktorá sa chce hrať na akciu kríženú so scifi, bude to asi tým Dvejnom, zákonite priťahuje béčkový mančaft, ktorému ide len a len o vytrieskanie čo najväčšieho balíka z otupelej diváckej masy, niežeby aj tu neboli záblesky pozoruhodností, ale zase len krátke a s malou svietivosťou, takže 35%. ()

Tom_17

Není to hodnotnej, na oskara aspirující film ... ale pokud se chcete pobavit, duševně vypnou, uklidnit se a přitom vidět velký monstrum a i velký zmutovany zvířata, tak je to přesně to co byste měli vidět - 4 **** ()

nedvva

Zábavná jednohubka, hodně funny momentů, dobrá chemie mezi Dwaynem Johnsonem a J.D. Morganem, ale je to jenom na jedno max. dvě zkouknutí. 3/5 ()

zipS

Je to siice p1c0v1n@, ale v kine a pod vplyvom 3D projekcie sa to celkom pekne uhralo na spokojnost. Raz a dost. ()

terordemon

"Zvieratá mi rozumejú lepšie. Keď sa im páčiš oblížu ťa a keď nie tak ťa zjedia." ... Najväčšia vtákovina nie len tohto roka, pri ktorej je absolútne nevyhnutné nehať mozog pred kinosálou. Ja som sa bavil, občas s chuti zasial a vypustil aj tú nieakú slzičku. Tá gorila je proste super. Vlastne obe gorily sú tam super. Dwayne Johnson to dal totiž tak ako už dávno nie. Potešil Joe Manganiello ako drsný žoldnier (Po tomto na neho ako Deadstroka totálne teším.) a takisto Jeffrey Dean Morgan ako agent CIA. Je to prekvapivo aj celkom drsné a stihne sa to obtrieť aj o nieakú tú lásku k zvieratám a tak. Dobré hlášky, efekty a parádna akcia. Oddychové guilty pleasure jak víno. ... 76% ...videné v 4DX. ()

bigmatko

Dwayne je pre mňa vždy zárukou zábavy a ani tentoraz to nebolo inak. Odhliadnuc od hĺbky scenára a dialógov je to proste priamočiara fantazy oddychovka plná vizuálnych majstrovstiev. A Dwayn tomu dáva punc vďaka ktorému sa to dá pozerať a vďaka ktorému sa divák zabáva. Z filmov s monštrami je to za dlhšiu dobu určite jeden z najlepších. Všetku slávu si pre seba berie samozrejme Dwayn aj keď sú tam dalšie dve postavy, ktoré si zaslúžia pozornosť. Ja som sa bavil. ()

Geckucz_csfd

Tři hvězdy dávám kvůli vtipům Jeffrey Dean Morgan a Dwaysna Johnsa ale jinak je to klasický popkornový film Nehledejte v tom nic logického. =65 ()

Matt_Farrell

Dwayne Johnson znovu dokazuje, že nie je len svalovec, ktorý hádže ľudí o zem, ale vie zahrať aj citlivejšie postavy. Najprv zachraňuje postihnutého goriliaka Georga pred nákazou, neskôr zachraňuje svet pred ním. Typický americký veľkofilm, kde sa rúcajú budovy, a kde bežný smrteľník nemá šancu prežiť. Skvelý zážitok. Nechýba tu humor v podaní Georgových srandičiek, ktoré neustále skúša na svojho kamaráta Davisa. Je mi ľúto Chicaga. Mesto, ktoré sa sotva spamätalo z útoku Deseptikonov, teraz čelí zvieracím monštrám. To už je moc. ()

Tess92

Jako nablblá akce to plní svůj účel. CGI sice není úplně vybroušené, místy je vyloženě ošklivé, ale jinak se na to kouká hezky a pár wtf momentů se taky najde. Taková milá zvířátka bych určitě potkat nechtěla. No a Rockovi prostě sežeru všechno, škoda akorát, že byl ten konec takový předvídatelný. ()

Yamatosan

Hrozná kravina á la "Asylum točí film za mrtě peněz", ovšem docela zábavná, nehraje si na nic víc, než čím je, a Dwayne je fakt srdcař. ()

Thug_Leo

Kong OL + SA = toto(ne Africa) "dílo" obsahuje patetický závěr + žalozpěvy. Cliché naskládané jak CSS na Fb. K tomu zdarma: Rock se už nedokáže ani narovnat,nebo přestat potit. Cool guy aka J.D.Morgan další kaskáda v charakteru. Postava po odchodu z práce předpokládá, že ID průkaz je stále funkční po 2 rocích a vyhazovu. Pokud Vás příběh zaujal volejte do nejbližšího promítacího sálu ve Vašem okolí! Pokud tak uděláte dostanete zcela zdarma....:humor založený na vztyčování prostředníčku u velké albíno opice! Je to 1* za připomenutí kvalitních Akční / Dobrodružný / Sci-Fi filmů a že Davis neurval helikoptéře rakety na místě "rukama" jak mohou být diváci vidět z v sérii ne-Sci-Fi filmů... ehm o autech. Spoiler: Proč v úvodní scéně byl kladen důraz na malého goriláka, ale pak se nějak vytratil ze zbytku filmu? ()

agentkenny

Takovej solidní průměr, vtipné to bylo, bavil jsem se, a za vizuální efekty musím dát ještě jednu hvězdu navíc, ty byly parádní. ()

TrueArthur

Dwayne Johnson (Davis Okoye) mal pri natáčaní slabšiu chvíľu a v tomto filme pôsobí úplne inak ako v ostatných filmoch, to avšak nie je úplne jeho chyba ako chyba scenáristov a režiséra Brada Peytona. Film má strašne plytký dej, ktorý vás bude nudiť. Postavy na tom nie sú o moc lepšie. Jediná postava ktorá za niečo stojí je Agent Harvey Russell (Jeffrey Dean Morgan), ktorý sem tam povie nejakú dobrú hlášku. Humor v tomto filme väčšinu času nefunguje. Čo sa týka efektov tie sú celku fajn, znetvorené zvieratá vyzerajú celku dobre a aj v akčných častiach pôsobia reálne. Ale aj napriek tomu film neponúkne nič za čo by stálo venovať mu nejakú extra pozornosť. ()

HMTD

Nečekal bych, že tohle bude ziskoví film, ale vím, že Johnson docela do kin táhne. Nicméně byl to asi takoví B film jak jsem očekával, za shlédnutí stojí, ale spíš až vám dojdou nápady na co se podívat, ideálně jako já po druhém Pacific rimu, to bude vaše tolerance k blbému scénáři naprosto otupělá. ()

Fredolino

Trikově to není zlý, ikdyž, ale to je fuk, je to slátanina a je škoda času na to koukat. Co mi asi nejvíc vadí je ta rasová diskriminace, bílí jsou největší lotři a ostatní jsou geniální a zachraňují "svět"! ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle