Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

kolacky

Náhodou jsem si to užila. Klasická émerycká ptákovina s úžasným koncem, jak jinak. A miluju Naomii Harrisovou. Taky se konečně Jeffrey Dean Morgan dočkal role, kde nebyl za padoucha! ()

HouseFan

Filmeček kterej o sobě na první pohled dle mého tvrdí, že je něco míň než fakt je. Trochu jsem se bál označení guilty pleasure, ovšem ani se moc nestydím, že se mi to líbilo. Relaxační a oddychová akční, lehká komedijka, která občas obohatí děj něcím lehce hororovým a nečekaným. Po první půlce trošku tíhne k béčkovému výsledku, ale herecké obsazení a výkony, společně s dobrou hudbou a zdařilým střihem, mě pořád utvrzují v tom, že film má na víc a lze Rampage doporučit na večer s přáteli, kde si ho jednoznačně můžete velmi užít... ()

Patr1k

Bolo mi povedané, že pred vstupom do kina mám vypnúť mozog. Snažil som sa, ale nešlo to úplne. Nastavil som sa na vizuálne masívny rozumným scenárom nedisponujúci výplach a prvú polovicu filmu som sa bavil. Potom ale príde taká nálož scenáristických absurdít a dialógov, že som sa chytal za čelo. Povedal som si, kľud, vedel si, že to príde a ide o drahé "B-čko". no neprekusol som to až do konca filmu. Tvorcovia si mali jednoznačne povedať, že točia B-čko a udávať film v takom tóne od začiatku. Pán Dwayne "The Rock" Johnson je súčasný Arnie (Sylvester nie, ten zvládol aj seriózne role), je veľký, hláškuje a ničí. Tu mi to však až tak nesadlo ako v iných jeho filmoch. Videl som v 2D, Dolby Digital Surround EX. ()

Bezejmený

Je to sice blbost, ale hodně zábavná. Triky, hlášky a vtipy, i akční scény jsou moc fajn. Bavil jsem se celou dobu a uteklo to rychle. Nic více jsem od toho ani nečekal. ()

zuzzz.man

V kině dobrý, ale doma bych to asi po dvaceti minutách stopla. Taková slabší Godzilla s lepšími efekty. Šla jsem do kina s tím, že přesně tohle očekávám, byť jsem ani neviděla trailer, úvodní plakát mi v podstatě všechno prozradil stejně dobře. Chválím vtipné chvilky s opičkou, naopak přehnané scény, ve kterých se The Rock v podstatě vylíže z hrobu, mi celkový dojem trochu kazí. Jinak bych to viděla na takových 70% ()

LuKiss

Co k tomu říct? Viděls trailer? Tak víš co uvidíš. Akční jízda kerá si ani na nic jinýho nehraje. Tvrdej klaďas a slizký záporáci, přerostlí zvířata, kterejch mohlo bejt sice víc, ale i tak udělali slušnej bordel. V kině mě to bavilo a po delší době nelituju investice. ()

Kenji

Neviem či dať dve, či tri hviezdy, lebo priznám sa, že mi v strede na štvrťhodinku klipli oči. Ale vizuálne pekné, aj keď je to len taká letná kravinka, dokonca by som povedal, že som dúfal, že tej streľby po príšerách bude viac. Zo začiatku aj vtípky, potom keď to prešlo do akcie tak už len Morgan dával hlášky. Vo Walking Dead mi lezie na nervy, ale tu sa to dalo aj keď sa vždy zjavil kde mal a všetko zachránil. Ale tak na letný večer sa dalo. ()

Robur

Taak to ze sfilmuju videohru z roku 1986 by ma teda nenapadlo. :-) No mozno ze to nabuduce bude Rick Dangerous, alebo zeby krvylacny Dizzy ?!? ()

MartinReno

Jeden z tých debilných, Dwayneovských blockbusterov, čo okrem nelogických akčných scén a prebujelých efektov neponúka takmer nič. Zpočiatku sa zdá, že to poskladajú aspoň okolo vtípkov, ale i to sa vytratí v ozvene rachotu a otravnej Rockovej frajeriny za každú cenu. Nechápem prečo tak odflákli toho vlka, keď už s tou opicou si tak dali záležať. Aby však A-10 Warthog so sedemhlavňovým kanónom iba pošteklil prerasteného vlka, tak to už je naozaj silná káva. No a načo poslali zvrhnúť bombu najdrahší neviditelný bombardér B-2, keď nehrozila protivzdušná obrana nad vlastným územím a je kopec lacnejších a rýchlejších strojov, čo by to v pohode dokázali?! Samý účelový efekt bez rozmyslu. ()

brasek

Dwayne Johnson opäť v koži neohrozeného naivného hrdinu. Plytkým príbehom sa tiahnu naivné scény a chovanie postáv miestami spôsobuje zvracanie, emócie nefungujú. Celé je to hlúpe a za zmienku toho veľa nestojí. ()

Krisslybear

Andrew Lockington podáva životný výkon a prináša nadupaný soundtrack, ktorý Vám odtrhne pečeň. Od filmu som nič neočakával a tak som nebol sklamaný. Na priemer to ale bolo, takže 3* spoko. ()

Saxos

Spoustu toho ta naše čtyřka zničila. Zápory: spoustu toho lze přehlednout, ale určitě neodpustím neustále se měnící poměry velikostí hlavních ničitelů - The Rocka, albínskýho Konga, vlka i poloGodzily. Klady: ještě, že si ze sebe dokázali udělat srandu; fakující opičák; digiefekty. ()

Kushina

Skvělý film, který v sobě měl spoustu akce a byl i srandovní. Viz gorila s dokonalým smyslem pro humor. Ideální film k rodinnému posezení a odreagování. 70% ()

BlackAdder87

Tenhle incestní plod zakázané lásky King Konga a Godzilly se věru moc nepovedl,a i když se snaží brát si to nejlepší od maminky i od tatínka, moc dobrého po nich nepodědil. Ve výsledku vcelku pohledná demolice města, co se lidských výkonů týče, scénář na úrovni Sharkonada nespasí ani Dwayne Johnson, ani poněkud přehrávající Negan s coltem proklatě nízko. Kdyby se to alespoň nebralo tak vážně a bylo trochu vtipnější. Film na jedno použití, víckrát ho vidět opravdu nemusím. ()

MadyDollar

Hodne se mi libily ty velky zvirata a taky... no... ty velky zvirata byly fakt super. A zda se, ze az na konci scenaristu trklo a dal tam par fakt dobrejch hlasek, mohlo jich v celym filmu byt vic. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle