Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

Pitryx

Tak tu máme nového Konga i s kamarády. Protože ve snímku pár hluchých míst je, nemohu dát plný počet, a také musím trochu ubrat za to, že jsem film nedal najednou. Ale jinak jsem se bavil opravdu dobře a efekty byly na velmi dobré úrovni. O ději snad není ani třeba psát. *** A PŮL ()

Stejšn

Klišé vedle klišé. Jasně, je to podle videohry (ani ne moc dobré, navíc se jí to nedrží a hra sama o sobě neměla příběh), ale co je moc, to je moc. Triky standardní, je to tak na jedno zkouknutí. ()

Tominni

Technicky a vizuálně dost dobrý film, který ale nepřináší nic moc nového, rostoucí monstra, přitahovaná signálem do Chicaga, řada ne zcela logických kroků......ale co, dívá se na to hezky, pořád se něco děje a nakonec i Dwayne (a gorila George!) to svoje odvedou, takže z toho je i celkem solidní průměr. ()

Mamlas

Film, ve kterém si Johnson půl filmu vykládá s kreslenou opičkou. Zbylá půlka ujde, dá se na ni po americku tupě zírat. (23%) ()

Kimkong

Dějově průměrný film, ale hodně to tahá nahoru Dwaye. Ostatní lidské postavy jsou nezajímavé. Je to taky oproti popisu komedie. A hlavním důvodem proč se na film podívat je fakující opice. ()

ostravak30

Ach jo...tento snímek je přehlídka efektů. Film, který se dá hravě zařadit mezi poslední Transformers, Godzilly, Kongy, Pacific Rim a další. Na oko to možná dobře vypadá, ale jinak snímek zapadne minimálně mezi výše jmenované. V čem se odlišuje? Těžko říct. Opět tu máme příšeru, tentokrát rovnou několik, která terorizuje lidi. Právě lidé ale monstra stvořila, což ale není ničím výjimečné. Je to hned druhá varianta po napadení z vesmíru. Lidé zkoušejí co mohou, jak originální, aby děsuplné příšery zastavili. Ti se pak prohánějí v městě, při souboji zničí co mohou, ale přesto přese všechno se v závěru lidstvo opět dojímá, jak je krásně zastavili. Mrtví se asi nepočítají. Podle mě se jedná jen o další slátaninu z mnoha jiných, která ničím nevyčnívá. Na druhé straně je tu drobná snaha udělat to jinak. Jenže originalita v tomto případě opravu mizí v nenávratnu a když porovnám výše uvedené filmy, tak kdybych neznal název filmu a měl ho rozpoznat, tak absolutně nevím, který z nich by to mohl být. Snad jen ti Transformers se odlišují tím, že jsou stroje. Všechno ostatní tu už bylo ať v posledních letech, nebo v těch minulých, které též využívali nápadu klonování, genů aj. látek uniklých z laboratoři. ()

PlysovyMacko

Premisa je úplne primitívna-zmutovane obrie zvieratá ničia mesto a všetko čo im príde do cesty. Finálny súboj krokodíla s gorilou mi pripomínal iný film,  vlastne George je biely iba preto, aby nevyzeral ako King Kong. Rock sa tvári, ako keby hral vo vážnom filme, ale film je akčný a vôbec nestiha nudit. Tie monster bitky sú celkom v pohode. ()

Sexy_Beast

Asi najlepší film, pri ktorom sa dá momentálne v kine vypnúť, pokiaľ nerátate Pacific Rim, pri ktorom vás vypne ale totálne. Nedá mi nevyzdvihnúť skvelý herecký výkon Jeffreyho Dean Moegana, obrovský palec hore, rovnako aj humor vo filme. ()

Brock odpad!

Nejvetsi soustredeni nesympatickych xichtu v historii filmu! Blbost na entou, zabavny to nebylo, par momentu to melo, ale nic k zapamatovani... ()

smarkus

Ufff nijak inak ako hlupy film to nemozem nazvat. Naivne,beckove a detske...The Rock si ide liniu nezraniteleneho Herculesa, ktoreho postrelia ale jemu nic nie je :) Nastastie som to nevidel v kine a viac ako 55% si to ani nezasluzi. Natocene asi len pre Amikov ktory bez efektov film nenavstivia... ()

prochyn

Dwayne Johnson spolu s ostatními monstry masakrují všechno okolo. Primitivní děj a primitivní humor. Celkem jsem se bavil. ()

Plaque

Zopár vtipných momentov, za ktoré si Albín zaslúži jednu hviezdu, inak to bola krutá vykrádačka Transformerov, Avangerov a Godzilly, v ktorej najviac otravným článkom bol Rampage Johnson a jeho besniace mimické svalstvo. ()

DonBraso

Já si nemůžu pomoct,ale tenhle gorilák bavil.Když vezmu Konga:Ostrov lebek,tak tady byla příjemná změna a nebyla to taková ptákovina,která si chce na něco extra hrát.Prostě u filmu vypnu mozek a bavím se digitálním trikem a The Rockem,který sice moc nehláškuje,přesto baví.V kině bych asi koukal jinak,protože na digitálním principu to bylo sakra vymakaný a ve městě to tedy byla parádní spoušť,kdy akce tedy jela na plné obrátky.Možná je to trochu pohádka,ale čert to vem,happy end jednou za čas člověk bere. ()

HellFireFery

Velice zábavná akční popcornovka, která se nebere vážně. Dwayne tu sice žádné akční kousky nepředvede, ale zvířecí obři to bohatě vynahradí. Příjemné na tomto filmu je, že od začátku budete naladěni na pozitivní vlnu, která se na vás po celou dobu stopáže řítí. Přestože je spousta věcí dosti nelogických, tak v tomto případě to rád prominu, protože tento film si na nic nehraje a jeho jediným úkolem je BAVIT DIVÁKA. :-) ()

rogger

Cokolvek s Dwayne Johnsonom by som dal kuknut aj svojmu 3- rocnemu synovi. Neskodna zabavka! Pre zmenu tentokrat roz*ebavali Chicago. Taka rodinna Godzila, PacificRim ci podobne mestske demolicne filmy. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle