Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

ZHODNOTITEL

Tenhle film jsem zhlédl čistě náhodou a nečekal jsem nic ohromného. Nakonec mě to i celkem příjemně překvapilo. Určitě hlavním tahounem filmu je Dwayne Johnson a díky tomu možná snadněji přehlédnete naprosto "obyčejný" námět - dnes už téměř naivní. Rozhodně lepší, než nedávné Jumanji: Vítejte v džungli. Je to takový film o King Kongu, Godzile a Čelistech pro mladší publikum. ()

Vimrak158

Velice, velice slabé. Dvě hvězdy víceméně jen za luxusní CGI, jinak se jedná opravdu o brak. Jeden z nejhorších Rockovo filmů. ()

pafka

Popcornovka za dve a pul. Zdaleka nic noveho, ale pytel popcornu se u toho da sezrat v pohode a litr koly taky. A ze pujdete trikrat na zachod? To vubec nevadi, nemate v deji o co prijit. ()

harycek

Ze začátku jsem si vzpomenul na King Konga. , ale další rozvíjení příběhu mne vcelku zaujalo a šlo to sledovat !? Nic k zamyšlení, ale já mám tyhle oddychovky vcelku rád!!No je to taková drsná komedie pohodovka!! ()

x_ander

Rampage je samozřejmě hrozná blbost, ale zábavná! Na odlehčení při pár pivech ideální film. Rock zkrátka vytáhne každý film o úroveň výš. ()

J.Mayen

Dwayne sice muzu,ale prijde mi , ze posledni dobou nataci spis sladarny, ale jo proc ne, nemuzu na vsechno plivat jenom kritiku. Kluk je oblibenej, nic vic nic min, ja bych ho uvitel spis v dalsim pokracovani Dooma, pro me role, ktera mu slusi vic. ()

elCarda

Naprosto nepovedeny film. Stranse spatne ma udelane CGI ketere totalne nesedi. Myslim tim ze na nekterych zaberech je gorila 2x vetsi nez Rock na jinych 5x a pak zase 2x... ()

StormyWhispe

No... toto bola taká blbosť, ktorá trochu olízla kúsok dobrého a vtipného. Na konci som uznala, že byť na tom v kine, asi si film užijem viac. Nemá veľmi čo ponúknuť, ale Georga si jednoznačne zamilujete a ak máte radi výbuchy a takú plytkú zábavu, tak aj film pobaví. To je tak - väčšia gorilka si nájde menšiu gorilku, ktorá tú väčšiu tak trochu prerastie. Toť asi také moje zhrnutie. ()

yazik

Přiznám se, že co se týče hodnocení, mám rozporuplné myšlenky. Na jednu stranu jsem snad v žádném jiném filmu neviděl víc pitomostí, ale na druhou stranu jsem si film užíval a solidně se bavil. Příběh jednoduchý, ale funguje to. Jednou však stačilo :) ()

waltosin

Rampage je hodně vizuální podívaná, kde úřaduje Dwayne jinak by toli klidí na to nešlo a tak s velkým rozpočtem si nemůžou dovolit aby se jim to nevrátilo, tak něj vsadili on jim zase vydělal, kdyby nebyl tak myslím že mají hodně velkou smůlu. 55% ()

Sefik

Pohádka, která nenudí. Spousta nelogiky, nesmyslů a nereánosti, ale jede to celou dobu jako dobře namazaný stroj. ()

blondboss

Rampage je vizuálne skvostne zmáknutá guilty pleasure oddychovka, ktorá v zásade ničím neurazí, ale ani výrazne neprekvapí. Čo možno v tomto snímku kvitovať, je ako-taká snaha o zmysluplnejšie navodenie deja v koordinácii so skvelými vizuálnymi efektami. Kto má rád postavičky typu Godzilla si určite príde na svoje a ja som sa pomerne dobre bavil. Preto pridávam ešte jednu hviezdu. 75 % ()

AndrewNewman

Asi to tu všetci berieme na rovnako. Dwayne Johnson v ďalšej akciou nabitej blbinke, ktorá má tentokrát veľký rozpočet a tak si môže dovoliť naplno využiť príšery, ktoré v rámci vizuálnych trikov nemajú konkurenciu. Pri takomto filme sa skutočne nedá vyčítať scenár či nejaké herecké výkony. Svoj tradičný šarm a charizmu si uchoval zrejme len Jeffrey. V kine to bol určite zážitok, tak to na sluchátkach a s notebookom to tiež stálo za to. Je to rozhodne zábavnejšie než Godzila a menej dramatické než King Kong. Na najnovší Ostrov Lebiek sa to však nehrabe. ()

blazma

Je to tady zase, film který si myslí že postaví dopředu Dwayna Johnsona a bude to nejlepší a nejvýdělečnější film celého roku. Bohužel, ať mám Dwayna jakkoliv rád, on k sobě potřebu víc herců.. nemyslím si že by dokázal utáhnout filmy sám. ()

maestrotatum

Ktoby povedal, že film Peytona môže vyzerať tak dobre. San Andreas, ktorý vyzeral ako lacný dokument o zlomovej tektonike od študentov z univerzity je oproti tomuto fakt brak. The Rock korba ako vždy, prežije všetko a všetko zničí. Tu mu pri tom besnení pomáhali tri velmi dobre vyzerajúce zvery, ktoré zmutovali. Fajn sa na to pozeralo a verím, že si to s odstupom času pozriem opätovne. Čo mi však vadilo boli tí dvaja nepríjemne vyzerajúci a umelí súrodenci, ktorých skutočné mená ani nepoznám ale tak pochopím, že zaplatit Rocka je vyčerpávajúce a na plnohodnotné obsadenie už doláre nestačia. Avšak milím prekvapením bol J.D. Morgan a v konečnom dôsledku celý film [75%] ()

Washa84

Dlouho, moc dlouho jsem nepsal recenzi, ale tato blbost si o to vyloženě řekla. Jednu hvězdu za The Rocka, zbytek absolutní odpad. Hudba 0, kamera 0, scénář a režie dohromady 0, CGI efekty mínus 10. Ani za dlouhých zimních večerů, ani po roce v těžkém lockdownu, už nikdy více něčeho takového... ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle