V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

adamix

Jediným zádrhelom je, že je to presne to isté, ako nórsky originál bez inovácie, ktorá by priniesla niečo nové, alebo vylepšila ,,pôvodný recept". Na také zlé hodnotenia to nie je zas vôbec zlé. Za mňa 70%. ()

subic

Akčním thriller plný černého humoru? Kdo říkal? Liam jako řidič náklaďáku s pluhem či frézou. Proč mu zabijou na začátku syna, to jsem nějak nepochopil. Kam se pak z ničeho nic ztratila jeho manželka, to taky vlastně nevím. No a pak už je to jen konečná bitka 2 drogových gangů. Původní film jsem neviděl, tady mi přišlo těch mezer ve scénáři tak nějak víc. Je to spíš námět na seriál, aby tam některé detaily prostě víc rozvedl a vysvětlil. ()

cernakus

Pokud jste neviděli originál, pak je to OK film s americkými herci. Pokud jste originál viděli, tka nekoukat, páč to je kopie skoro 1:1 (až na ty herce) a to včetně dialogů. ()

DonBraso

Originál jsem načnul a nedodííval,tak dal šanci remaku.Na to,že to točil stejný režisér jen s jinýma hercema se vlastně asi moc stát nemohlo.Je tu cítit černý humor,který má vše spestřit.Bohužel to je tak vše co je tu jiné.Nejhorší na tom je,že celý film je tak jen v průměru a nedokáže ho ani kusy sněhu dostat někam dál.Jsou tu dva gangy ke konci,Liam to jak Coxman háže ze stráně a policejní duo hejtuje hovno.Scénář vcelku děravej,jen atmosféra,hudba,Liam a nazdar.Vyhozený prachy za remake a ještě k tomu zbytečný,jen tedy pro mě asi výhra,že ho tedy konečně dodíval.No vlastně jsem ani nemusel,protože náhrobky měl spíš možná i leckterý divák.61% za kameru před pluhem:) ()

Facerr

Je fajn, že se tvůrci nesnažili o dalších 96 hodin. Na druhou stranu přes veškerou "rafinovanost" a rychlý spád hodný Tarantina, to na 96 hodin nemá. ()

solisoli

Akčný gangsterský príbeh, ničím výnimočný, len prostredím poriadne mrazivého severu s dobrou kamerou a už pomaly tradične v roli pomstiteľa Liam Neeson. Až tak prehustenej streľby a krkolomných akcii tam nebolo, tým pádom to nebolo také prehnané, ale aj tak na primitivizme a plochom deji to moc neubralo. ()

Mamutol

Nekompromisní Liam Neeson v roli otce, který jde tvrdě za svým cílem a sice najít ty, co měli něco společného se smrtí jeho syna. Jízda to je parádní, příroda ve filmu drsná a nádherná. Jedná se o remake z roku 2014 a dokonce to natáčel stejný režisér. ()

Sefik odpad!

Naprosto zbytečný film,. Proč točí režisér jeden film 2x? Boj sněžného pluhu s mafií není rovněž žádná pecka, ale aspoň byl na světě dřív a proto něčím zaujal. Toto bohužel ne. ()

srolyma

Celou dobu jsem měl vtíravý pocit, že už jsem to viděl a taky že jo. Americká předělávka norského filmu. A to tak, že téměř doslovná. Film je fajn, vtipný, akční, ale oproti originálu nepřináší nic nového. ()

wallax

Úplne zbytočný film, ktorý kopíruje svoj nórsky originál. Nie je to zlé, ale nóri to dali ako prví a lepšie. ()

blondboss

V podstate len jedna z ďalších akčných jednohubiek s Liamom Neesonom, ktoré vám prefrčia okolo hlavy bez toho, aby zanechali nejakú výraznú emóciu. Na druhej strane ale snímok baví a objaví sa aj pár ozaj vtipných scénok, napr. tá s pesničkou Barbie Girl. Každopádne ale pokiaľ ste nevideli originál, nevadí, pretože je to v zásade len prachsprostá kópia pre amerických "intelektuálov", len s vymenenými hercami. Na jednu projekciu fajn. 60 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()