Reklama

Reklama

Nevěstky

(seriál)
Trailer 1

Série(3) / Epizody(24)

Uvidíte úžasně intenzivní a jadrné drama zasazené do živého a kosmopolitního gregoriánského Londýna 18. století. Nabídne vám odvážný nový pohled na nejvýnosnější podnikání tohoto města - prostituci. Je to doba, kdy se tímto řemeslem živila každá pátá žena. A tento provokativní seriál založený na charakterech a příbězích skutečných žen a mužů kolem nich se soustředí na mocnou Margaret Wellsovou a její dcery. Margaret se snaží skloubit roli matky s rolí majitelky nevěstince. Když na její podnik zaútočí konkurence, bezohledná madam Lydia Quigleyová, musí se Margaret bránit, i když to znamená ohrožení vlastní rodiny. Tento svižný seriál o rodině, moci a brutální ekonomice kombinuje důvtip a drama a zaměřuje se na tyto mimořádné podnikatelky, které pomohly vybudovat Londýn, a na příběhy, jež jsou věčné jako lidstvo samo. (Viasat)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (14)

HoneyBunny 

všechny recenze uživatele

Velice zajímavý koncept. Baví mě sledovat drsný souboj mezi dvěma zatvrzelými bordelmamá, z nichž jedná je hrozná sviňa - a druhou polidšťuje jen láska k jejím dcerám (z nichž ale z obou udělala taky nevěstky). Skoro všechny hlavní postavy jsou ženy a skoro všechny prostitutky. Mají lidské touhy a slabosti - chtějí peníze, spokojený život, dobrého chlebodárce a nebo jen to, aby jim klienti neubližovali. Muži tu popravdě nejsou vyobrazení úplně sympaticky (výjímkou je gay, černoch a idiot), ale v prostředí prodejných ženštin se tomu asi nelze divit. Sympatické je, že dámám seriál dává silné osobnosti a touhu se svým životem něco udělat - děvky jsou většinou ve filmu a televizi zobrazené jako špinavé blbky, ale tady vidíme i inteligentní, krásné a ambiciozní nevěstky. Moderní, zajímavé, spicy a dekadentní. Šup sem s třetí sérií! ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Podarilo sa mi z Epic Drama nahrať celú prvú sezónu, a zistila som, že ma to strašne baví. Mám rada tieto témy, nedávno som čítala Kvítek karmínový a bílý, odohrávajúci sa o sto rokov neskôr, tiež v Londýne. Dúfam, že odvysielajú aj druhú sezónu a že si raz pozriem aj minisériu toho Kvítku. Za mňa 5*, lebo som stále bola zvedavá, čo sa bude diať a aké osudy čakajú na postavy. UPDATE: druhá sezóna tiež za 5*, tretia jakbysmet, a veľmi by som sa potešila aj štvrtej. Milujem tento seriál. ()

Reklama

Aky 

všechny recenze uživatele

Zpočátku to vypadalo docela plytce, jako by autorům stačilo spoléhat se na obskurní prostředí a historickou výpravu. Postupem děje se ovšem příběh chytře a chvílemi značně nepředvídatelně komplikuje a zauzluje, až se z toho stává docela poutavý seriál, v němž ani tolik nejde o sex, ale o klasická dramatická schémata. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

24/24 Mapuju si, co by mě mohlo bavit z produkce Hulu. Sama Kirsten Dunst prohlásila, že Harlots sleduje, protože jí připomínají její Marii Antoinettu, což je to nejlepší doporučení :) Navíc, seriál vychází z knihy Hallie Rubenhold The Covent Garden Ladies: Pimp General Jack and the Extraordinary Story of Harris's List což je velmi zajímavý pohled na skutečný Harris's List of Covent Garden Ladies, periodikum vycházející mezi lety 1757 a 1795, pojednávající každoročně o šlapkách pracujících v nechvalně známé části Londýna. Reálný základ je to nejdůležitější a zde se to velmi vyplatilo. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku vyzeral celý seriál veľmi zaujímavo. Zaujal ako námetom, tak aj obsahom, v ktorom, aspoň v prvých častiach, išlo o boj medzi dvomi nevestincami. Neskôr sa však začalo všetko komplikovať, pribúdali stále nové a nové vedľajšie dejové linky a človek sa v tej záplave mien začal postupne strácať. Pokiaľ to nepozeráte na jeden šup s minimálnymi prestojmi, tak vás seriál asi moc nezaujme. Lepší priemer. 65/100 ()

Galerie (471)

Reklama

Reklama