Reklama

Reklama

Titans - Série 3

(série)
Trailer 1

Epizody(13)

Obsahy(1)

Titáni se snaží stát při sobě, ale trápí je tajemný a nebezpečný padouch zvaný Red Hood, který chce Gotham City zničit jednou provždy. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (16)

LizianShaw 

všechny recenze uživatele

Jako pořád mě dostává temný vibe, který Titans přináší, narozdíl od telenovelského Cw a mám pocit, že se tato série povedla o něco více, než dvě předchozí, hlavně díky focusu na menší počet postav a úbytku dramatu. I přesto mě pár věcí dost štvalo. Asi nejvíc nereálný je zrod Red Hooda, který jsem možná doteď nepochopil. Jason je vyděšený a má s Brucem daddy issues a tak půjde za jedním z Batmanovo největších nemesis a vyzradí mu všechna největší tajemství? A ještě navíc se snaží zbavit strachu tím, že se začne spolčovat s gothamskou mafií a zabíjet lidi? Pro Cranea vybrali dost skvělého herce a tak mi nevadí, že se do seriálu o Titánech míchají i postrachy Gothamu. I přes jeho evil charisma ho však nemůžu nazvat Scarecrowem, protože si v seriálu nikdy nenasadí masku ani nepoužije osobně fear toxin a to je dost škoda. Ano, rozpoutá chaos v Gothamu (ikdyž je dost šílené, že si zázrakem hackne kdejakou televizi a všechna elektrická zařízení), ale to jak si podmaní lidi se svou Red Hood reklamou, je další dost velká stupidita. Lidi bez přemýšlení začnou rabovat kdeco, střílet po osobách, které včera nazývali hrdiny, prostě nevím jestli je to kritika Gothamu nebo nějaká přesčáru parodie na Ameriku. Každopádně i přesto, že mě štvaly tyhle nelogičnosti, stále mám zdejší postavy rád, a rozhodně se nejedná o špatný seriál. Finále nebylo tak špatné, jako v minulých sériích, ale propříště bych ubral ty šílené sci-fi elementy fialového deště. Je dobře, že se zmenšil počet hrdinů v týmu, naopak je trochu problém najít pro všechny nějakého rovného soupeře, protože například Red Hood je malou hrozbou pro Superboye nebo Starfire. Takže to nakonec dopadá tak, že je velká část hrdinů odsunuta na nedůležité záchrany civilistů, a proti Scarecrowovi se postaví jen ti ''street-level'' hrdinové. Já bych upřednostnil spíše nějakou týmovou spolupráci a nějaké zajímavé hrdinské kombinace. 75% ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Titans byli a ještě pořád jsou to nejlepší co zatím DC na seriálovém poli nabídlo (i když Doom Patrol jim slušně šlape na paty),nicméně jejich dominance s každou další řadou slábne a tady se to místy pomalu ale jistě začíná blížit Arrwoversu a to není úplně dobře.Akce je sice pořád slušná,ale čím dál tím víc se kecá a lká nad různými nepravostmi,takže když bych měl tyhle momenty,které zbytečně ředí tempo odečíst,zůstalo by mi tak 8-9 epizod.Už dvojka u mě byla za čtyři jen tak tak a trojce už je prostě dát nemůžu.Přitom ten potenciál tu je pořád a mrzí mě,že takový Red Hood byl jako ultimativní záporák využit tak možná z poloviny...60% ()

Reklama

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejnovější 3 série je za mě osobně zatím tou nejlepší ze všech. Bohužel pořád to není úplně to co bych si přál. Je to po scenáristické stránce jednoduchý a někdy mi přijde, že je to levný. Asi je to ale moje chyba, jelikož pořád to v hlavě porovnávám s Daredevilem a to je velká chyba. Jenže si nemůžu pomoct, od Hbo Max bych čekal víc. Každopádně postavy se vyvíjejí, někteří mají zbytečně dlouhé dějové linky. Herecké výkony jsou solidní, ale někdy to fakt drhne. Od akční stránky bych čekal víc ( zase to moc srovnávám s Daredevilem ), ale v celku samotná akce ujde. Záporák Scarecrow je v podání Vincenta Kartheisera velice solidní a bavil mě. Red Hood má skvělý nástup na scénu a působil na mě dost dobře, ale s postupem času, už to moc nebyl Red Hood, ale Jason Todd, který si řešil své problémy. Zkrátka Red Hood nebyl moc využit. Škoda. Suma sumárum 3 řada Titans je pro tou nejlepší ze všech a baví mě to sledovat. Těším se na 4 sérii. Doufám že tvůrci zkrátí ze 13 dílů na 10, ale je mi jasný, že se to nestane. Každopádně příště zlepšit akci a někdy zrychlit tempo a ve finále to neuspěchat. Jinak jsem ale spokojený. 7/10 ()

NifKor 

všechny recenze uživatele

První polovina skvělý ale to co následovalo potom už tahalo kvalitu seriálu jen a jen dolů a nebo se to maximálně střídalo a ten konec zase? Co mě štve na této sérii je to, že začátek dá seriál Red Hoodovi maximální prostor a ta postava je vážně v té části vážně skvělá. Bohužel po díle, kdy Scarecrow uteče z vězení je dán do pozadí a hraje druhé housle po jeho boku a dost mi to tu vadilo, protože i když Scarecrow je v jistých částech seriálu zajímavý, tak mi nepřišel tak nebezpečný a skvěle napsaný jako zmíněný Red Hood. Oživení postav je za mě směšný a příjde mi, že seriál se snaží napravit konec minulé série a udělat to tak aby jí to hrálo do karet. Docela mě štvalo, že seriál se točil hlavně okolo Nighwinga, protože by mě víc zajímalo co dělala Rachel, když odjela s Doninou mrtvolou. Místo toho tu máme z ostrova jen asi 2 díly, které samy o sobě jsou podle mě k ničemu. Značné zlepšení tu jistě je ale ne velké a bojím se co se bude se seriálem dál dít. 7/10 ()

Sharpooter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí sérii dávám takhle vysoké hodnocení jen proto, protože oproti druhé řadě je tato masterpiece (jinak je to pouhý průměr). Seriálu velice prospělo temné prostředí Gothamu. Záporák vcelku dobrý, možná si tam nemuseli hrát se Salazarovou jámou, konec s ní byl vcelku směšný. Velice rád bych podotkl, že do univerza Titánů patří i Doom Patrol, který se v jednom díle taky pokoušel ukázat posmrtný život, když už se tvůrci obou seriálů snažili, nebo lépe řečeno chtěli ponořit do těchto vod, tak se měli domluvit jak to bude vypadat, protože v každém seriálu to vypadá jinak a je to k pláči. Red Hood je ze začátku dobrý záporák, sice od prvního dílu tušíte kdo to je, ale i tak působit respekt, tedy působil ho do doby než si sundal masku, pak zase začal brečet atd no však to znáte. Celkově je třetí série nejlepší, ale pořád to není to, co bych od toho čekal. 7/10 ()

Galerie (95)

Zajímavosti (4)

  • Zatímco předchozí série si svou premiéru odbyly na streamovací službě DC Universe, tak třetí byla uvedena na HBO Max – důvodem byl nízký zájem diváků o platformu DC Universe, a tak se veškerá její produkce přesunula právě na HBO. Samotná služba však úplně nezanikla, avšak změnila svůj název na DC Universe Infinite a místo filmové/seriálové tvorby změnila své zaměření na předplatné digitálních komiksů. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení mělo začít v březnu 2020, avšak bylo odloženo kvůli pandemii koronaviru – filmování nakonec započalo 13. října 2020 v kanadském Torontu, kde se točily i předchozí série. (fiLLthe3DD)
  • Když se Jason (Curran Walters) vkrade do Mollyina bytu, aby vrátil Diega Martineze (Cole King), tak v pozadí můžeme slyšet skladbu „Fascination Street“ od britské hudební kapely The Cure, která byla vydána na jejich osmém studiovém albu nazvaném „Disintegration“, které vyšlo v roce 1989. (Trajektt)

Reklama

Reklama