The Bold Type (TV seriál)

USA, 2017, 7 h 18 min (Minutáž: 45 min)

K seriálu jsem se dostala díky tomu, že jsem jeho hlavní překladatelka. Tudíž již od prvního promo videa jsem věděla, že tenhle seriál bude stát za to. Oceňuji zejména skutečnost, že jsou zde kromě klasických témat (chlapi, sex), diskutována i další témata. V seriálu vše funguje, jak má. Epizody jsou skvěle doplněny o vynikající hudbu. Nejoblíbenější postavou je pro mne šéfredaktorka Jacqueline. Ze začátku působí jako taková ta tvrďačka, ale ve skutečnosti je jakousi "matkou" pro všechny, kdo ji zrovna potřebují. Seriál rozhodně doporučuji, a už se těším na další sezónu, která začne v létě 2018.(21.1.2018)

Jo, konečně odpočinkový seriál, kde ženské nejsou jen potvory, které si škodí navzájem, ale dokáží stát při sobě a být si oporou. Jo, samozřejmě, má to v sobě plno klišé, všichni tam jsou upravení, všichni jsou úspěšní...No a? Já se těšila na každý nový díl a doufám v další sérii.(8.9.2017)

Hodně naivní a klišovité, ale zároveň konečně seriál o mladých ženách, kde se většina konverzací netočí kolem chlapů a sexu, ale naopak ukusuje i z větších temat.(23.9.2017)