Jo, konečně odpočinkový seriál, kde ženské nejsou jen potvory, které si škodí navzájem, ale dokáží stát při sobě a být si oporou. Jo, samozřejmě, má to v sobě plno klišé, všichni tam jsou upravení, všichni jsou úspěšní...No a? Já se těšila na každý nový díl a doufám v další sérii.(8.9.2017)

Líbí se mi, že je to možná vypadá tak trošku jako Sex ve městě, ale o chlapech a sexu to vlastně až tak úplně není. Je fajn, najít seriál pro ženy, ve kterém se řeší i jiná témata než jen muži a sex. Odpočinkové a nenáročné. Jediné co mi vadí je Katie Stevens, resp. její role, která mi leze hrozně na nervy. Což ale zdárně vyvažuje Aisha Dee v roli Kat, která je mi nesmírně sympatická. Za mě milé tři hvězdy.(10.8.2018)

• bubun

Dalo se na to koukat, ale asi jen proto, že už jsem viděla spoustu kravin. Je to dost schematické, předvídatelné, samozřejmě (podobně jako ten Sex ve městě) je to oslavou konzumu, a když jsem se sérií byla zhruba v půlce, došlo mi, že mi vlastně není ani jedna ze tří hlavních "hrdinek" sympatická. Hodně mi taky vadila neustále dunící rádoby emocemi nabitá hudba typu Evropa 2. Ty dvě hvězdy dávám hlavně za seriálovou šéfku časopisu, Jacqueline. Meloře Hardin tato role celkem sedla a proto je její Jacqueline docela uvěřitelná a rozhodně není na zabití jako ony tři již zmíněné slípky. U nich ani nevím, která byla nejhorší, mé největší antipatie se střídaly mezi Sutton a Kat. Ne že by na tom nějak záleželo.....(22.6.2018)

Hodně naivní a klišovité, ale zároveň konečně seriál o mladých ženách, kde se většina konverzací netočí kolem chlapů a sexu, ale naopak ukusuje i z větších temat.(23.9.2017)

K seriálu jsem se dostala díky tomu, že jsem jeho hlavní překladatelka. Tudíž již od prvního promo videa jsem věděla, že tenhle seriál bude stát za to. Oceňuji zejména skutečnost, že jsou zde kromě klasických témat (chlapi, sex), diskutována i další témata. V seriálu vše funguje, jak má. Epizody jsou skvěle doplněny o vynikající hudbu. Nejoblíbenější postavou je pro mne šéfredaktorka Jacqueline. Ze začátku působí jako taková ta tvrďačka, ale ve skutečnosti je jakousi "matkou" pro všechny, kdo ji zrovna potřebují. Seriál rozhodně doporučuji, a už se těším na další sezónu, která začne v létě 2018.(21.1.2018)